Zárás

  • Miert zarjatok le állandóan a témát ezt nem értem ...nem véletlen nem játszom már a magyaron aktívan ....mert semmit nem.tesztek inkább hozzá segititek a csalókat az előrejutásban...régen ha valaki végleges bant kapott az adott uniba soha többet nem regisztralhatott nem tehette be a lábát...ez megváltozott...de miért is ..jah hogy a markez felek szítsák a tüzet a népnek...de mikor más úgymond a megengedett körülmények között csináljak a dolgot akkor ő (ők)megmondhatják ..kitargyalhatjak a dolgot :/

    Ez így már nonszensz szerintem ...de csináljátok úgy ahogy szeretnétek mert úgyis az lesz ..csak akkor másokat se csesztessetek ha ilyet csinál ...

  • Nekünk is egyszerűbb lenne végleges bant adni. Sajnos a szabályzat már megváltozott. Érdekel, hogy miért akkor tedd fel a kérdést az illetékeseknek mondjuk Németországban :)

    Ha jön rá válasz azt mi is kíváncsian várjuk majd.

    De megválaszolom én neked, nagyon egyszerű, pénzről szól minden!!!


    Továbbá a fórum szabályzatban is le van írva ahogy T mondta :)

  • Nem hinném, hogy a témazárások miatt nem játszol már magyaron :) Engem pl. sosem zavart az ha fikáztak itt fórumon, nem kértem még zárást. Egy-egy top account tiltása után jött az anyázás meg hogy nem értek hozzá, de amikor írtam jegyen meg itt is, hogy nyugodtan másolja be, hogy mire kapta a tiltást, akkor már csend volt... Persze nem követendő példa a jegyek kirakása, de... kivételes esetekben működhet.


    Mindig is regisztrálhatott újra az aki végleges tiltásra került, szóval ne ferdíts... Egyedül Rugobacsinál fordult elő emlékeim szerint elő olyan, hogy nem vehetett át accountot.


    A magyar team sara leginkább annyi, hogy nem sikerül kellően hatékonyan szűrni a csalókat, így 1-2 "nagyvad" fent maradhatott, de szerencsére azóta az accountjuk véglegesre került vagy beverték szabályosan :)

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Létezik kifinomultabb tiltásmód is, mint az IP-ban, de egyiknek sincs sok értelme szerintem. Na meg bízzunk abban, hogy a visszatérő 'pácienseink' meggyógyulnak idővel. :pinch:

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • ....

    De megválaszolom én neked, nagyon egyszerű, pénzről szól minden!!!

    ....

    Havonta mennyit kell költenem SA-ra hogy én is sérthetetlen legyek? :lol:


    Létezik kifinomultabb tiltásmód is, mint az IP-ban, de egyiknek sincs sok értelme szerintem. Na meg bízzunk abban, hogy a visszatérő 'pácienseink' meggyógyulnak idővel. :pinch:

    Akkor miért nem éltek ezekkel a lehetőségekkel? :) Ha a németek olyan együttműködők, hogy nem tudtok szinte semmit hogy mit miért, meg mi merre hány méter, akkor (legalább is szerintem) néha elviselhetnék ezt a felállást ők is. Nem kell tudniuk arról, hogy mi mért történt erre fele:rofl:


    Egyébként ha már kiderült, hogy a rendszer megengedőbb lett a csalással szenben, legalább szivassátok a csalókat, a hatalmatok meg van hozzá. Biztos ki tudtok találni ezt-azt :phatgrin: (Persze ha nem, nekem vannak ötleteim, adhatok párat, mondjuk SA kuponért cserébe. Úgy mindenki jól jár :lol: )

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • Don...a régi rendszerben nem lehett az adott uniban regisztrálni illetve accuntot átvenni ha kaptál végleges bant...vagy csak az ugyanaz az email címmel nem lehett?

    Ebben már nem vagyok biztos :)

    De hát ez van...sok minden változott játékban mint fórumon is ...a fórumon ami megy már néha vicc...semmi figyelmeztetés tiltás stb...már azt sem tudják hogy mi az hogy dupla post meg spamolasxd

    Ám igazából azért nem játszok itthon már mert akik itt vannak már mindenki sztár szinte de kint hosszútávon meg fent maradni vadászni élvezet ennyi a lényege :)

  • Én sem kértem a téma zárásokat. Sőt, ha akartam volna, zárhattam volna én is. De nem tettem. Szerettem volna válaszolni is, de nem volt rá időm, sajnos. X(old Pedig szívesen leírtam volna a véleményemet, mindenről. De ez most úgy néz ki elmarad.


    Szerintem az a rész, hogy a fórumon már nem tiltanak mindenért, jobb lett. Bár valakinek, még így is sikerül kipontozódnia. Személyes véleményem, hogy nem az lenne a lényeg, hogy minden hülyeségért tiltsunk. A vérszívás is teljesen rendben van a csatáknál. Csak ugye módjával. Ez az ami nem szokott menni, ilyenkor szoktunk közbe lépni. Még mielőtt teljesen kezelhetetlen lesz a helyzet. Ha időben zárjuk a témát, akkor mindenki jobban jár.


    És ugye vannak a szabályzatban leírt dolgok, amik miatt jóformán rögtön zárunk egyes témákat. Én itt is engedékenyebb lennék, viszont nagyon sok ilyen kezdeményezést láttam. És ezek sose mentek kulturális keretek között. Erről Gurat még többet tudna mesélni.


    Csak költői kérdés: Van ami nem a pénzről szól a GF-nél?


    Mindig is regisztrálhatott újra az aki végleges tiltásra került

    :thumbup: Erre én is így emlékszek.

  • Temat keretem zárni :)

    Hisz enis megtehetem ...pacsi mindenkinek :)

    Folytassatok csak az eszement dolgaitokat ...èn nem kèrek már belöle :)

  • Aki ismer az már tudja hogy könnyen kiborul a bili ha már tele van ....én ide már nem posztolok csatákat ..a kis csapatunkat várja az angol forum :)

    Vagyunk egy páran akik komolyan vesszük és páran a top50ben vagyunk szépen...kosztuk az eredeti gul damar is aminek nagyon örülök hogy velünk hajlandó volt játszani :)

    A magyar ogame az marad mint eddig ..sarlang semmi más ...ami accuntom van még egy meg azt is átadom és agyő magyarok ;)

  • Tudom :)


    Én sosem vágytam nemzetközire... Szeretem a hazámat és az anyanyelvemet is :) Na de azért abban van valami, hogy bizonyos szint alá süllyedő emberekre sem szórakozást, sem az időmet nem pazarolnám.


    A játék minősége meg más zászló alatt sem lesz jobb. Esetleg más a pénztárca vagy a létszám, de kb ugyanott lennék, mint magyar szerveren. Nem a körülmények határoznak meg.

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Kezd unalmas lenni egyébként ez az állandó összeesküvéselmélet gyártás. Igen vannak játékosok akik abból űznek sportot, hogy kijátsszák a játékosokat / szabályokat de ezek elég jó arányban tiltásra is kerülnek. Most történetesen Marquez ovenes accjáról volt szó, de nem értem miért kaphatná vissza pont most, úgy, hogy egy éve már tiltva van. Ha visszakapja akkor mehet a panaszkodás de addig minek?

    A GO-k végzik rendesen a dolgukat, nekem semmi bajom nem volt ezzel eddig 5-6 évem alatt. Azért pedig, hogy bizonyos kereteken belül dönthetnek csak, nem hibáztathatjuk őket. Nyilván ötleteket adhatunk, hogy fél év után töröljék ki a véglegesen tiltott accot stb., de ezt még mindig nem a magyar GO-k fogják eldönteni hanem németeknél amit mondanak az lesz. Azt pedig ne felejtsétek el, hogy ez a játék nem nekünk játékosoknak akar megfelelni, hogy minden tökéletes legyen számunkra hanem amin több profit van a GF-nek csak arra fognak koncentrálni. Na meg más kérdés persze, hogy elégedett játékosoknál több lenne a pénz is valószínűleg és máshogy vezetném az egész GF-et, de ők találták ki, ők irányítanak.

    Mellesleg nem a Magyar játékost kell leszólni, higgyétek el minden nemzetnél vannak becsületes és kevésbé becsületes játékosok is.