Ninja: [Ö: 1.746.130.000] Megtorlo [R-G] vs. Guul Damaar [F-F] (T: 1.500.000.000, V: 246.130.000)

  • Nemrég csak nem bírtam a véremmel és egy kicsit visszatértem OGame.hu-ra(ahogy Mátrix is megírta, nem lesz az állandó érvényű, hogy távol maradok, túlságosan is befolyásolta az életemet a game), bár lényegesen kevesebbet töltök a játékkal, mint a családdal.

    És hát Marqueznek nem volt se ideje, se kedve a Xalynthos accával foglalkozni, így felajánlotta, én boldogan mondtam igent.


    Termelgettem, farmolgattam inaktívakat, expiztem, ennyi, nem akarok/akartam ennél többet foglalkozni a játékkal, időm sincs, de az acc is erre van beállítva.

    Amíg rám nem kattant az ex-Szövim[R-G], én nem piszkáltam senkit közülük, tiszteletben tartottam, hogy itt vannak, régen együtt toltuk(igaz, közülük Nyuszival nem toltam akkor együtt, ő későbbi tag lett), de Nyuszi csak nem bírt magával, egyszer levert pár 1000 csillit, elvitt némi hajót meg nyersit, mondjuk 100-150-200kk-nyi károm lett.

    Utána néma csend pár napig, utána megint végig farmolt 100-120kk-nyi nettó profitért.


    Stratégiát váltottam, igaz, ez a mai csata nem a stratégia váltás része, de így alakult.


    Megtorló pont nagy munkában volt, olykor-olykor ide nézet, indított egy-két kémkedést meg támadást, számolt is ezzel a lehetőséggel, de csak bekövetkezett.

    Tényleg, harcos módjára, emelt fővel viselte a kis vereséget, gratulált is időközben, tisztelni fogom továbbra is, de ha tudom és bírom, meg fogom magam védeni, bárkivel szemben.


    A csatát Marqueznek ajánlom, ill. Overpowerednek, aki olyan előélettel, amilyenem nekem volt, befogadott a Szövetségbe...


    Megtorlónak meg mielőbbit és tudom, ezzel nincs vége, lesz még folytatása...


    Ezen az időponton 11-01-2020 az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Megtorlo [R-G]

    ________________________________________________


    Romboló 12.000

    _________________________________________


    Védő Guul Damaar [F-F]

    ________________________________________________


    Kis szállító 1.683

    Nagy Szállító 1.631

    Könnyű Harcos 112.160

    Nehéz Harcos 839

    Cirkáló 51.263

    Csatahajó 558

    Kolóniahajó 25

    Szemetesek 101.214

    Kémszonda 22.337

    Bombázó 386

    Romboló 12.161

    Halálcsillag 42

    Csatacirkáló 1.710

    Reaper 150

    Pathfinder 1.418

    Rakéta kilövő 10.000

    Könnyű lézer 1.000

    Kis pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Megtorlo [R-G]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő Guul Damaar [F-F]

    ________________________________________________


    Kis szállító 1.569 ( -114 )

    Nagy Szállító 1.506 ( -125 )

    Könnyű Harcos 104.539 ( -7.621 )

    Nehéz Harcos 772 ( -67 )

    Cirkáló 48.433 ( -2.830 )

    Csatahajó 538 ( -20 )

    Kolóniahajó 25 ( -0 )

    Szemetesek 94.368 ( -6.846 )

    Kémszonda 20.819 ( -1.518 )

    Bombázó 386 ( -0 )

    Romboló 12.155 ( -6 )

    Halálcsillag 42 ( -0 )

    Csatacirkáló 1.709 ( -1 )

    Reaper 150 ( -0 )

    Pathfinder 1.331 ( -87 )

    Rakéta kilövő 9.324 ( -676 )

    Könnyű lézer 940 ( -60 )

    Kis pajzskupola 1 ( -0 )

    _________________________________________



    A csatát a védő flotta nyerte!


    A támadó összesen 1.500.000.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 246.130.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 695.761.926 fém és 537.592.075 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A védő(k) által beszedett törmelék:

    695.761.926 Fém és 537.592.675 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -720.000.000

    Kristály: -600.000.000

    Deutérium: -180.000.000

    A támadó(k) összesen 1.500.000.000 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: 543.030.926

    Kristály: 464.346.675

    Deutérium: -20.153.000

    A védő(k) nyeresége 987.224.601 egység.



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1


  • Nem gondoltam volna, hogy visszatérsz :)

    Azért örülök neki, toltuk mi már egymás ellen és együtt is :)

    Azt sem tudtam, hogy te vagy :D de már tudom :) szállítottam neked egy kis nyersanyagot :D

    Pár nap alatt vissza tudnám építeni de nincs most jelentősége :)

    Jó költekezést :)

  • Gratulálok a támadónak, szép munka!:beer: Bár most nem cserélnék vele...:evilgrin:

    Megtorló (és a társai) biztos nem hagyja ennyibe ezt a dolgot.:sniper:

    Igaz nem vészes a veszteség de a presztízsen esett csorba annál nagyobb...:phatgrin:

    Kíváncsian várom a folytatást!:thumbsup:

                                                                                    Óvakodj a türelmes ember haragjától!

  • Mindenki kíváncsi arra, hogy mi történne ha, komolyabban venném mondjuk csak kb 3/4 annyira mint régen :)

    Én már csak azért vagyok itt mert szeretem a játékot és sok időm és egy kis pénz is ment ebbe az accba :)

    Az most egy személyes ügy :D majd meglátjuk hogy fog alakulni :) éreztem én, hogy fordulni kell mikor csilis lett az a hold ahova vártam a fő flottát, de a pörkölt fontosabb volt :D minden esetre a hagyma is oda égett és még be is ninjazott :D

  • És ahogy látod, "beszántottam" a flottát, nem csak szimplán vakba mentem, így a visszatérés esélye = a 0-hoz!

    Szóval mégse :crazy: Szépen összejött a ninja, gratulálok. Bár Gul Damarról más jut eszembe, remélem engem majd nem akarnak 'így' másolni.


    Megtorlo azért ne légy ilyen bőkezű, küzdjenek meg jobban a profitért!

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Höhö, küldöm a harcot mindjárt Gul-nak... itt van az angolon... hátha ír rá egy szösszenetet.

    Sajnálom hogy megszívattak Megtorló... de ez a játék része. 12.000 rombi meg nem a világ vége.

    Szép ninja!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Szép volt Druszám! Névhez illő ninja-t hoztál össze! Gratula, a támadónak gyors felépülést, Neked jó költekezést!

    [align=center][size=8][font='Comic Sans MS, sans-serif'][url='http://bugs.utp.hu/']GuLVeRTeR[/url]
  • Szóval mégse Szépen összejött a ninja, gratulálok. Bár Gul Damarról más jut eszembe, remélem engem majd nem akarnak 'így' másolni.


    Megtorlo azért ne légy ilyen bőkezű, küzdjenek meg jobban a profitért!

    Hát igen, oda már nem is tértem vissza, de hát, na, a vér, az ereimben OGame folyik és kész.


    Tudtam, hogy jössz majd te is, igen, "Szóval mégse", ahogy te mondod.

    Remélem én is, általában azokat szokták "másolni", akik letesznek valamit az asztalra, akikre fel lehet nézni, akit példaképként tartanak számon.


    Köszönöm a hozzászólásokat

  • Remélem én is, általában azokat szokták "másolni", akik letesznek valamit az asztalra, akikre fel lehet nézni, akit példaképként tartanak számon.

     


    Szerencsére ez ránk nem mondható el, így nem fenyeget minket ez a veszély :lol: További jó kergetőzést, aztán ne a vakációból csatázgatás menjen. :gamer:

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja