Pushing Fogalmának tisztázása?

  • Az az igazság, hogy a legjobb húzás gurattal is vetetni hajót.

    Köztudottan loro egyik életbéli barátja, ha bármi van 1 telo és el éri Lorovus.

    Együtt kezdték az ogame.

    ÍGY ha bann is lenne belőle akkor Gurat miatt nem is lenne mert elsimitja.

    Mint ahogy a szövetség tagjaival kivetelezik fórumon mint amikor segtegetést csinálnak és ki van fotózva és jelentve de hirtelen valamiért Edit élik és Gurat nem foglalkozik a fotóval se mert javítva...

    Csak hogy a kis haver ne kapja meg a következő bannt fórumon ami 2 hónap

  • Nem koptatom feleslegesen tovább az ujjam...aki nem akarja megérteni az nem is fogja

    Aki meg benne van a bizniszbe az persze, hogy más véleményt vall itt, nem vágja a fát maga alatt


    Ha 2 team tag szerint is lehet ezt, akkor itt az ideje csinálni .hu top1 accot valakiből piacon

    Hogy menne e?

    Hát simán

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Maga a téma, és a felvetés, hogy hogy működik a piac jó, lehet és kell is róla beszélni.

    Szerintem jó lenn ezt az elejétől kezdeni, személyeskedés és előitélet nélkül....



    Venne valaki hajókat, ha teljes érték+piaci díj lenne az ára? Esetleg pár kaszást és felderítőt... De másikat? amit gyártani is tud? Hogy lehet megcsinálni a piacot, úgy, hogy senki ne járjon úgymond senki szemében jó? Ha senki nem jár úgymond egy kicsit jól, akkor mi értelme bármit is venni - eladni? Vagy nyersanyagokat csereberélni...


    A piacon tudjátok mi a jelenlegi legnagyobb pushing lehetőség? A gyorsítók átpasszolgatása másoknak... az tiszta és szép nagy haszon,


  • hát ez nevetséges :D

    nem rég whis balhézott ez miatt h ő mindig bannt kap ha sérteget fórumon, te meg mindig megúszod :D

    nem kivételezik.

    amúgy szerinted kit érdekel a fórum accountja?

    azért mert neked lételemed h itt kiadd magadból az életedben felgyült frusztrációkat? :D

    nem mindenki van ezzel igy

    a többit le se reagálom

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Azért az a legnagyobb vicc, csak a hozzászólók többségének az accountja ezért vagy azért békésen nyugszik végleges tiltás alatt ilyen+olyan csalás miatt.. vagy éppenséggel azért, mert köztudomásúan ELADTÁK flottájukat, nyersijüket, stb..


    Amíg a GF nem szabályozza be, addig mi SE feltétlenül tudunk mit kezdeni ezekkel a helyzetekkel.


    A dupla hajógyártásról tudunk, bug-kihasználásnak is minősülhet, de komolyan azt várjátok, h ezért adjunk tiltást? Férleértés ne essék, aki DIREKT-be csinálja, annál adnánk, de aki véletlenül és még jelenti is, azt nem fogjuk tiltani.. mi értelme lenne? Egyébként elég sokan jelentik, h duplán gyártódtak le..


    Hajógyártás + eladás: nincs rá közvetett szabályunk. Pushingnak vehető, ahol lehet, szűrjük és ha úgy látja valamelyik admin, akkor tiltást is fog kapni az illető.. de ez se könnyű.


    Az egész új verziót az összes COMA- és felsővezető tiltakozása ellenére hozták be a fejlesztők. Rengeteg bug van, amivel Ti is szembesültök folyamatosan. Mi is.. Rengeteg jegy van rá nyitva itt és a fejlesztők felé is. Amivel lehet, megküzdünk házon belül, amivel nem tudunk, arra nyitom/Loro nyit jegyet. De csodát ne várjatok tőlünk..

  • Én pl eladtam napi pár kaszást áron felül...nincs senkinek, így csipegettek

    Napi 100-200 fent volt mindig ajánlatba

    De mikor tegnap Devil azért vette meg tőlem áron felül, hogy utána egyből eladja nektek minimumon az milyen?

    Most érted...a pushing szándékot kell kiszűrni belőle

    Meg az is, hogy éjjel megy a biznisz mindig, hogy kevesen lássák és ne tudjon belenyúlni senki

    Le van előre minden zsírozva


    Értem én, hogy a piac olyan amilyen...de szűrjétek a pushing/tápolás szándékot

    Mert már írtam, a pushing az pushing, a tápolás az tápolás...hiába piacon történik

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Csak az egyik oldalát ecsetelitek.

    Amikor majd az lesz... hogy: ha nem támadsz akkor kapsz tőlem olcsón nyersit és flottát... és ilyen lesz.


    Mert minek zúznál be valakit flottáért, amikor megkaphatod a 100%-ot... 100%-ot???

    Többet.


    A feudalizmus ogame-éből áttértünk a kapitalizmusba...

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.


  • Eddig is ez volt... Ez a régi Oven féle játékmódszer....


    A piac legnagyobb hibája, az hogy az új világokon elvették mellőle a kereskedős nyersanyagváltást.... nah ott szép kristályhiányok elsznek.

  • Üdv én is vettem flotátt :thumbsup::thumbsup: És ? Más szerveren is adtak el fullt... Ja hogy az nem bántja a szemed. Csak az fáj hogy a szét csalt accod nem kerül vissza ... Pedig azóta is Ovenes accért megy a levelezés PEDIG AZ PÉNZÉRT VETT , PÉNZÉRT ERŐSÍTETT , PÉNZÉRT NYERSANYAGOT ELADÓ ACC. És több embertől hallóm hogy még mindig azért levelezik az illető . Na ez mi ? ... Akkor ne is beszéljünk arról kit mire kértél nem olyan régen :D Meg kinek mit ajánlottál ... Azt hiszed csak te tudsz érdekes dolgokat fel emlegetni ? Van képenyőkép a szövegeléseidről nem is kevés ... Pm-be adom annak akinek kell :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

  • Amondó vagyok sztm egy sárga neves zárja a témát.

    Sok szemszögből nézhetjük a dolgot.Igazság nem igazság.Igen neki bántja szemét.

    Más tudja az igazságot,valaki mint én nem.A lavina elindult.Játszatok ha van időtök meg mondom őszintén kis csoka vagyok én.


    Sztm evezünk más vizekre az biztos hogy az állóvíz felkavarodott.

  • Az papol aki megint ott van a susmussba és ott volt minden szerveren aki a kezdetektől a nyersit oventől sms-ért vette...

    utána 666nak pincsizett és kapta a cuccost sms-ért vagy épp a sötétet nyersiért....