[Ö: 47.915.500] vZs [W-SQ] vs. 987 [SF-TAG] (T: 3.110.000, V: 44.805.500)

  • Gratulálok a védőnek, mert időben FSelt, de amiért mentem, azt leszedtem. Számomra van értéke a csatának mert TOP3 a célpont (19 pozícióval van előttem) és erre legalább nem mondhatják hogy "a kicsiket bántom".


    Lesz folytatás, remélhetőleg több sikerrel.


    Ezen az időponton (21-12-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó vZs [W-SQ]

    ________________________________________________


    Bombázó 999

    Romboló 1.500

    _________________________________________


    Védő 987 [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Napműhold 895

    Crawler 752

    Rakéta kilövő 13.130

    Könnyű lézer 87

    Nehéz lézer 138

    Gauss ágyú 8

    Ion ágyú 8

    Plazmatorony 83

    Kis pajzskupola 1

    Nagy pajzskupola 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó vZs [W-SQ]

    ________________________________________________


    Bombázó 970 ( -29 )

    Romboló 1.496 ( -4 )

    _________________________________________


    Védő 987 [SF-TAG]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    0 Fém, 0 Kristály és 0 Deutérium


    A támadó összesen 3.110.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 44.805.500 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 2.036.850 fém és 1.603.350 kristály lebeg.

    A támadó 0 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A védő(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -1.690.000

    Kristály: -925.000

    Deutérium: -495.000

    A támadó(k) összesen 3.110.000 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: -31.095.650

    Kristály: -6.364.150

    Deutérium: -3.705.500

    A védő(k) összesen 41.165.300 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • OKé, de hol a profit? Még jó pár ilyen csata, és elfogy a flotta :( . A kellemest a hasznossal, profit és presztízs. Ha ez megvan kerekebb a történet, érdemes kivárni azt a hibát, ahol elmarad az FS :) . Az alapelképzelés jól indult, így valószínű nem indultam volna el. Gondolom presztízsből ment.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • OKé, de hol a profit? Még jó pár ilyen csata, és elfogy a flotta :( . A kellemest a hasznossal, profit és presztízs. Ha ez megvan kerekebb a történet, érdemes kivárni azt a hibát, ahol elmarad az FS :) . Az alapelképzelés jól indult, így valószínű nem indultam volna el. Gondolom presztízsből ment.

    2 támadás ért be, a másikat nem osztottam. A törmelék nagy részét felszedte a védő, deu szempontjából sajnos minuszos lett, a másik kupac egy részét sikerült beszednem.

    Ez a megosztás csak azért került fel, mert a konkurens szövetség folyamatosan azzal érvel hogy csak kisebb játékosokat támadunk, de ez nem teljesen igaz. Malesdének nehéz lenne nála nagyobbakra menni, mivel ő a top2, Sabbath pedig nem hiába volt mindig az elsők között (és most sem hiába ő az első).

    Ez volt az első megosztásom, nem nagyon szoktam a fórumon osztogatni, de lesz ennél izgalmasabb bejegyzésem is hamarosan. :)

    Köszönöm a kritikát, jogos!

    u.i.: Ezt a támadást a védő egy másik sikeres támadásomból finanszírozta ahol több mint 70 millió volt a profit. Sajnos már nem tudom megosztani mert eltünt a csata a jelentésekből.

  • Meg szerencse hogy nincs ideje játszani (szerintem)a vèdonek ...bajban lenne az ellen egy piciket....mert ha valaki tudja mitől döglik a légy az Ö...emlexem mikor megnyerte a hajooszeallitasos versenyt...magasan az ő összetétele győzött ...ha top3 és bányász...hamar osszekaparna egy frankó fleetet :)

    Ám hiába presztízs kérdése a dolog én fordultam volna ha látom a mentést...de mindenki máshogy játszik...toljatok srácok legalább el egy kicsit még a szerver ;)

  • Meg szerencse hogy nincs ideje játszani (szerintem)a vèdonek ...bajban lenne az ellen egy piciket....mert ha valaki tudja mitől döglik a légy az Ö...emlexem mikor megnyerte a hajooszeallitasos versenyt...magasan az ő összetétele győzött ...ha top3 és bányász...hamar osszekaparna egy frankó fleetet :)

    Ám hiába presztízs kérdése a dolog én fordultam volna ha látom a mentést...de mindenki máshogy játszik...toljatok srácok legalább el egy kicsit még a szerver ;)

    Nem fordultam, mert neki jobban fájt az hogy beérek, mint nekem.

    Ahhoz képest hogy ilyen ügyes, nekem nem tünt fel egyelőre (no offense - lesz alkalma revansra).

    Az eddigi tények:
    1) Volt egy támadási kísérlete amit be ninjáztam és arra fogta hogy nem működött a visszavonás gomb
    2) Rám rakétázott 4 rakétával - másnap reggelre -54 millió védelmet szedtem le róla.

    Lehet hogy ügyes, de azon kivül hogy benne van a top3-ban, sokat nem bizonyított, viszont kíváncsivá tettél és jobban oda fogok rá figyelni.