• Én azt hallottam, hogy a kidobálás azért van mert ilyenkor mindig állítanak/csiszolnak valamit

    Tehát folyamatosan "frissítenak" elvileg

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Engem folyamatosan kidobál a játék, van mikor 5 percenként és van mikor egy két óránként. Főként délelőtt van probléma.


    Én észrevettem még egy bugot, mikor mondjuk inaktívokat farmoltok és csak somán ctrl+v vel másolod be a hajók számát nem fordult még olyan veletek, hogy az egész flottát kiküldte ?

  • Nekem most volt egy olyan, hogy eladtam 5 kk deut... és két helyről kaptam nyersit az angolon.

    Két embertől.

    Az egyiktől a nyersi egy kicsi részét a másiktól többet... ilyen van?


    De nem többet mint amit kértem :(

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Hát vannak extra dolgok a hajógyárban, erről ugye van már 1 topic, de hogy már a piactér is bugos, nah az azért már sok!


    90.003 kh-m volt vásároltam a piactéren 5.000 kh-t, majd meg is érkezett a hajó:


    Tőle: Kereskedőhajó
    Megérkezett egy kereskedőhajó.
    A következő javakat gyűjtheted össze a(z)

    This Is Spartha [x:x:x]-n: 5.000 Könnyű Harcos.

    Kifizetett ár: 16.333.333 Fém

    Már begyűjtötted a javakat.


    Be persze ha jól számolok 95.003 db-nak kéne lennie, ehelyett csak 94.983 lett, 20 kh-ért meg nem írogatok jegyet, bár rosszul esett, hogy gyártásnál adogat +1-2 hajót (márakinek én még nem vettem észre), tőlem meg levon:shit:


    Aztán időközben nézegettem a flottát, és 1x csak mindent rendben találtam, azaz valahogy ott-termett az a maradék 20 kh is, és így most megvan az összes, ki tudja, visszafogta őket a napszél, vagy elmentek 1et kocsmázni?:lol:

  • Nekem most volt egy olyan, hogy eladtam 5 kk deut... és két helyről kaptam nyersit az angolon.

    Két embertől.

    Az egyiktől a nyersi egy kicsi részét a másiktól többet... ilyen van?


    De nem többet mint amit kértem :(

    Ez akkor van, ha egy keresést részben teljesítenek...persze csak akkor, ha ar ár/érték arány egyezik mindkettőnél

    Ilyenkor automatán megindul a csere, a felrakott keresésből meg csak a maradék marad fent...amit meg tud más teljesí


    Pl felteszel keresésbe 200 crawlert 2m fémért...az ott figyel

    Valaki meg feltesz eladásra 100 crawlert 1m fémért...ilyenkor a rendszer összenézi és automatán megy a csere köztetek

    Neked meg fent marad keresésként a maradék, 100 crawler 1m fémért...amit tud más teljesíteni


    Szóval a kereséseket figyeli a piac, ha valaki ár/értékbe azonosat rak fel mint amit kérnek a piac intézi a szállítást, akár részbe is


    Én ezt akkor szúrtam ki mikor feltettem 900 crawlert keresésbe...a piacon meg eladásra volt vagy 20*20 db ami egyből megindult felém mert egyezett a keresésem az eladással :D

    A különbözetem meg fentmaradt kérésbe


    Viszont ezt fordítva is figyelheti, bár azt nem tudom...ha valaki keresésbe rak fel kevesebbet de egyezőt mint a kínálat, akkor akár az eladást is részelheti...de erre még nem láttam példát

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    2 Mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • rc20 bugfix helyreigazítás:


    A kutatások gyorsítása SA-val eddig is ment normálisan, a NEWTRON tárgyak használata növelte a kutatás idejét. (Asszem csak a gyorsított kutatásos szerókon...)


    Na, ezt javították.


    Többi is vanni translate google, de ember magyar érteni jól, rendben szóval.

  • Sziasztok.. ACS tamadas mikor fog rendesen mukodni ??? a lassitas resze a lenyegesebb.. nem latni mennyit lehet vissza huzni.. es eleg idegesito..hogy lassitanad.. erre irja hogy nem fersz mar be.. tul lassu a flotta..

  • A piacot is megcsinálhatnák, mert alapjába rosszul számol, főleg kristálynál


    Elsősorban azoknál a hajóknál, amiben van deu az előállításhoz...pl Kaszás


    Ilyen hajókat nem tudok eladni kristályért maxon se úgy, hogy az ne legyen veszteséges számomra


    Ha deuért adom az pont az ellentéte, min áron adva alig van veszteségem rajta...maxon adva meg nagy nyereség


    A hajókat is amiket felraknak krisért ezért érdemes megvenni, mert azzal szinte biztos, hogy nem tud bukni a vevő

    De az eladó rosszul jár, mert azt hiszi nyer rajta aztán mégse, még ha maxon is adja...kereskedőt levonva talán nullára kijön és azt hiszi, hogy mekkora biszniszt csinált aztán tolja fel folyamatosan


    EDIT: Az alap számításával lehet valami szerintem, hogy mennyit ér az a hajó alapból a rendszer szerint

    Krisnél nem jól vált valamit, nekem ez a meglátásom mert annál alul értékeli

    De más is ránézhetne, lehet én néztem be valamit...de már többször átszámoltam

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    7 Mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • Bizony ez Hydrán is így van! A hajó eladás csak azoknál működik jól amik deu nélkül készülnek.
    Persze attól is függ, hogy 3:2:1-hez vagy 2:1:1-hez viszonyítod. Azért a max értéken mindenképp pénzénél van az eladó:

    Bombázó az előbbivel 33+25+30 = 88k krisi/db

    utóbbival 15+25+15 = 55k krisi/db

    a piaci tartomány levonás után pedig 63-93k krisi/db között engedi kitenni, ami nem valami fényes haszon, de azért nem is bukás.

    Az elemek eladási ára még sokkal siralmasabb, pedig nálam százszámra lenne fölös cucc. :(

    Üdv.:
    -Il-

    [align=center][url='http://img841.imageshack.us/img841/7335/empialb.png'][img]http://img801.imageshack.us/img801/1876/166jm.gif[/img][/url][/align] [align=center][color=#ffcc00][b]Victory needs no explanation, defeat allows none.[/b][/color][/align]

    3 Mal editiert, zuletzt von -Il- ()

  • a piaci tartomány levonás után pedig 63-93k krisi/db között engedi kitenni, ami nem valami fényes haszon, de azért nem is bukás.

    Nem egészen így van...ha 93k maxon eladod abból még lejön a piac, nálam 10% mert azt utána vonja le az eladási árból

    Így 84k-ért adtad el azt, ami 3.2.1-en számola 88k az előállítás

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Á, na hát igen nekem csak 7% a piaci illeték így kb. 87k marad ami 1k krisivel kevesebb a 3:2:1-nél.
    Ez persze illúzió, mert a büdös életbe nem tudok senkitől (még a SA-ért hívott kereskedőtől se) kristályt venni 3:2:1-hez egy öreg uniban. :)
    De ha valaki vállalja, hogy megveszi tőlem max krisi áron a hajókat én gyártok neki amit csak kíván éjjel-nappal.
    Üdv.:
    -Il-

    [align=center][url='http://img841.imageshack.us/img841/7335/empialb.png'][img]http://img801.imageshack.us/img801/1876/166jm.gif[/img][/url][/align] [align=center][color=#ffcc00][b]Victory needs no explanation, defeat allows none.[/b][/color][/align]