Leköszönő csata [Ö: 3.376.688.000] Jason Voorhees [HANGOVER] vs. Loky [HANGOVER] & Rocket [HANGOVER] & Leonidas [HANGOVER] & Reborn [Legacy] (T: 2.677.402.000, V: 699.286.000)

  • Ezen az időponton (19-12-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:


    Nem szeretek búcsúzkodni de most itt az ideje :) Amikor indult Ganimed kb 3 hétre rá regisztráltam , 2-3 év kihagyás után megismerstem jó gamereket / cimborákat , s volt akit régről ismertem :) Most a szabadidőmet egy kiscsajra (kislányom) áldozom ezentúl s nem a játékra mert első a család :) Kezdetben elkezdtem beszélgetni Reborn-al aki nagyon jó játékos és nagyon jó ember is , ugye szövi keresés közben voltam DE még vártam a döntéssel , hogy hova csatlakozzak közben elkezdtem beszélgetni Chaos-al aki úgy szintén nagyon jó ember s terelgette a kis szövetségét így 2 szövi között agyaltam ( Legacy vagy GHA ) maradt a GHA , megpróbáltam a legjobbat kihozni magamból ez idő alatt amit évekkel ezelőtt Farisztól kaptam nevet (Őrűlt kalóz) részben sikerült is de még maradt oda bent bőven :) Nem is tudom kivel kezdjem ...


    Chaos : Köszönöm , hogy bevettél akkor a szövidbe és később rám maradt a szövi vezetése remélem nem okoztam csalódást :) Kitartást neked még találkozunk :)


    Leonidas : A csendes gyilkos , sajna utóbbi időben nem úgy alakultak a dolgok ahogy terveztük "acs"ra gondolok de majd máskor :) Neked is kitartást és örülök , hogy egy csapatban játszottunk :)


    Rocket : Teee B.romállat , nem fedem fel a kiléted örülök , hogy egy csapatban voltunk . Kicsit még húzd a csillagokat mert elég karcsú :D Gratulálok itt is neked a babához utólag is :) Remélem még találkozunk vagy itt vagy a való életben :)


    Spongyabob : Sajna nem annyira jött össze a ninja csak 1x mert vagy aludtál vagy én voltam fs-en :) Húzzad a bányákat mert már f.szán termelnek neked :) Kitartást , még találkozunk :)


    Soros George : Remélem olvasod nem fedem fel neked se kiléted , sokat kergettelek míg nem te jöttél Spongyához házhoz :) Utólag szégyeld el magad , hogy nem szóltál kivagy :D Gratulálok neked is utólag is a babához :) Még találkozunk szinte biztos :)


    Reborn : Kár , hogy külön szöviben voltunk viszont a kis srácot tanítsad meg fs-elni mert a mai napig bent parkol , már nem volt po.ám rá menni :) Remélem még találkozunk , kitartást neked is :)


    Loky : A holdqúró , tőled a legnehezebb búcsúzni mert azért veled dumáltam a legtöbbet . Ahhoz képest , hogy aránylag új neked az O-Game nekem nagyot nőttél a szememben , a bányász aki leszedte a top fleetek jó részét "éjjeli bagoly" :D Most is azt csinálod mert a Top1 flotta kenődik a sajtodon :D Köszönök mindent ha bármi volt te itt voltál :) Remélem még találkozunk vagy itt vagy a való életben , ha 1x haza tévedsz MO-ra akkor szólj :D


    Köszönöm srácok ezt a fél évet nagyon jót szórakoztam :)


    És akkor íme a csata :





    Támadó Jason Voorhees [HANGOVER]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 200.000

    Cirkáló 10.000

    Csatahajó 10.000

    Csatacirkáló 1.000

    Romboló 2.000

    Reaper 1.500

    Nagy Szállító 1.000

    Szemetesek 20.000

    Kémszonda 331

    Pathfinder 1

    Kis szállító 10.000

    Kolóniahajó 1

    _________________________________________


    Védő Loky [HANGOVER]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 136.000

    Nehéz Harcos 87

    Cirkáló 9.900

    Csatahajó 7.000

    Romboló 400

    Halálcsillag 1

    Csatacirkáló 5.000

    _________________________________________


    Védő Rocket [HANGOVER]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 68

    Könnyű Harcos 6.220

    Cirkáló 2.788

    Csatacirkáló 3.556

    Romboló 2.298

    _________________________________________


    Védő Leonidas [HANGOVER]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 145.000

    Cirkáló 15.500

    Csatahajó 4.500

    Csatacirkáló 2.200

    Bombázó 300

    Romboló 2.200

    _________________________________________


    Védő Reborn [Legacy]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Jason Voorhees [HANGOVER]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________


    Védő Loky [HANGOVER]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 71.401 ( -64.599 )

    Nehéz Harcos 56 ( -31 )

    Cirkáló 8.560 ( -1.340 )

    Csatahajó 6.752 ( -248 )

    Romboló 400 ( -0 )

    Halálcsillag 1 ( -0 )

    Csatacirkáló 4.924 ( -76 )

    _________________________________________


    Védő Rocket [HANGOVER]

    ________________________________________________


    Halálcsillag 68 ( -0 )

    Könnyű Harcos 3.271 ( -2.949 )

    Cirkáló 2.393 ( -395 )

    Csatacirkáló 3.496 ( -60 )

    Romboló 2.293 ( -5 )

    _________________________________________


    Védő Leonidas [HANGOVER]

    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 76.100 ( -68.900 )

    Cirkáló 13.369 ( -2.131 )

    Csatahajó 4.343 ( -157 )

    Csatacirkáló 2.164 ( -36 )

    Bombázó 290 ( -10 )

    Romboló 2.195 ( -5 )

    _________________________________________


    Védő Reborn [Legacy]

    ________________________________________________


    Kémszonda 1 ( -0 )

    _________________________________________



    A csatát a védő flotta nyerte!


    A támadó összesen 2.677.402.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 699.286.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.132.426.500 fém és 483.102.500 kristály lebeg.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    A védő(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: -1.753.518.000

    Kristály: -788.866.000

    Deutérium: -135.018.000

    A támadó(k) összesen 2.677.402.000 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen

    Fém: 621.091.500

    Kristály: 305.763.500

    Deutérium: -10.612.000

    A védő(k) nyeresége 916.243.000 egység.



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Köszönöm a megemlítést :)

    Igen sajnos nem nagyon akart nekünk össze jönni de szerencsére sikerült azért egyet össze hoznunk :)

    Nem sok időt játszottunk együtt rendesen de azért tanultam tőled 1-2dolgot amit probalok majd alkalmazni ;)

    Utolsó utadra sajnos nem tudtalak elkiserni mert természetesen aludtam:lol:

    Pedig szívesen rád aldoztam volna az expedíciókbol összegyűlt 5k kémszondám xDDD

    Minden jót a való életben és sok egészséget kívánok kislányodnak :)

  • Örülök hogy megismertelek, kár hogy nem tudtunk egyet együtt repülni, pedig tervben volt így a végefelé...

    Mikor megszületett a lányod, már akkor "menni" akartál, (beszéltük is a Család az 1.) de helyette inkább (V) volt, majd visszatérve, még azért aprítottad a népet, így a kihalás szélén is.

    Sajnos csak 1:dash: bivalyerős:pump: szondával tudtam az:hail::airborne: impozáns flottád elé állni, (nem is értem miért jöttek a többiek:rofl::lol:)

    A szerver:grumble: úgy gondolta, én így is elég leszek, ezért a védésből kivonta az 1 órámat:pillepalle:, és így csak 1 látogatást tettem Loky-nál.

    Így alakult, nincs mit tenni.


    Örök nyomot hagytál az unin, Te, és a flottád itt marad fórumon, mint LEGACY/HAGYATÉK:saint:


    A továbbiakban sok kellemes időtöltést kívánok Neked, és a Családodnak!!!, és ha a lányod 1x Ogamre adná a fejét, lesz kitől megtanulni az alapokat:thumbsup:


    Még párszor tuti visszanézel, más nem fórumra, így búcsúm nem szól örökre, szóval minden jót Nektek!


    Köszönöm hogy részt vehettem, és elbúcsúztathatalak.

  • Jason, nekem a megtiszteltetés, hogy veled játszhattam egy csapatban.

    Nagyon jó játékost és embert ismertem meg a személyedben, volt mit tanulni tőled. /is/ :)

    Örülök, hogy anno engem választottál, és ha egy kis időre "külön is váltunk", hamarosan ismét egy szöviben toltuk a game-t.

    Úgy érzem jó kis csapatot sikerült összehozni, és ennek te is fő részese voltál!

    Mint tudod, egy időre én is szüneteltetem a játékot, de szerintem még összefutunk valahol az űrben. :D

    Minden jót a való életben, sok boldogságot a kis családodnak!!!

    Üdv.:

    Chaos