+hazakísérés [Ö: 7.228.270.000] bim-bamm [HIVE] vs. Ragnar [Vikings] (T: 225.420.000, V: 7.002.850.000)

  • Gratulálok! ;-)


    Bim-bamm:
    A történet körülbelül 3 hete kezdődött, miután Ragnar-t előzőleg már kétszer is elkaptam, azonban kitartó volt és folytatta szorgosan a flotta húzást. Katonával és Gandalf-al és egy harmadik taggal kitervelték ,hogy négyen rám jönnek ACS-ba leütni hajnal folyamán. Amikor láttam, hogy katona betelepült a rendszerembe, úgy tettem, mintha nem is tudnék róla. Megterveztem előre a visszatámadást. A támadásuk zsák utcába torkollt, majd rögtön ezután Ragnar-t haza kísértem és harmadjára is sikerült elkapnom.

    Egyébként Soldier azóta már végleges tiltást kapott szabályzat megszegéséért. :phatgrin::phatgrin::phatgrin:


    Ismét megszólaltak a harangok... bim-bamm, bim-bamm... De ez az ember egy feltámadó, mert már negyedjére temetjük rövid idő alatt. Tisztelet.

    A törmelék egy kis részét beszedte a védő.



    Ezen az időponton (02-12-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:

    Támadó bim-bamm [HIVE]
    ________________________________________________

    Csatahajó 480.000
    Romboló 215.000
    _________________________________________

    Védő Ragnar [Vikings]
    ________________________________________________

    Könnyű Harcos 425.241
    Cirkáló 37.999
    Romboló 20.000
    Csatacirkáló 19.999
    _________________________________________

    A csata után ...

    Támadó bim-bamm [HIVE]
    ________________________________________________

    Csatahajó 476.393 ( -3.607 )
    Romboló 214.928 ( -72 )
    _________________________________________

    Védő Ragnar [Vikings]
    ________________________________________________

    Megsemmisült!
    _________________________________________


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.


    nyereség/veszteség összegzése:

    A támadó(k) összesen
    Fém: 2.634.980.600
    Kristály: 1.726.524.300
    Deutérium: -1.047.692


    A támadó(k) nyeresége kb. 3.200.000.000 egység.

    A védő(k) összesen
    Fém: -3.835.673.000
    Kristály: -2.491.194.000
    Deutérium: -676.015.308


    A védő(k) összesen 7.002.882.308 egységet vesztett(ek).


    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.3.1

  • Kár soldierert :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

    Most ki fog fenyegetőzni?

    Elvileg hodornak adta el az accjat.

    Ha utána felnyomta megint csak a gerincesseg minta szobrát emelte magasra. Ha őt bannoltak akkor dicsertessék az ogame istene:hail::hail::hail:


    Csata szép hulljon a férgese:beer:

  • Akkor ezért hullasz ki teis minden szerverről márki "huljon a fèrgese":)

    Ám tudom hogy csak irigy vagy :)

    Tiri jobbulást kívánok

  • A csata szép.. soldier a szokásos módon bannon ... Ragnar inkább tedd V-be ....Bimm meg csúnyán megalázta a topereket. Jó költekezést.

    UI:10 ezer a krisi milliárdja ... csak. Megjegyzésbe: ogamen kristályért... hahaha .

  • Ugy velem inkabb legyen 10 irigyem mint 1 sajnalom. Latom elobbiek jol osszegyultek ujjal mutogatni, merthat jo dolog az a karorom ...

    Gratulalok minden ellenem osszehozott csatahoz! Sok kicsi hajszalon mulo dolog vezetett idaig. A lavina ott indult el mikor egyeduli rivalis (megorokolt) flotta osszeakadt az enyemmel. Megasva ezzel a hatalmas butasaggal nemcsak az enyem hanem az sajat sirjat is.

    Top1.hu[Ö: 131.199.811.000] 6_6_6 vs. Ragnar [Vikings] (T: 36.470.704.000, V: 94.729.107.000)

    Akkora szamok ezek, hogy jelenlegi top flottak az uniban tavolrol sem kozelitik meg es meg 1 darabig nem is fogjak.

    Jelentektelen is. Uj korszak koszontott be. Mar csak a megepitett es megsemmisitett hadsereg pontokban latszanak a regi nagy jatekosok egykori munkassagai.

    Koszonet Soldier es Gandinak az utobbi idoszakert

    Viszlat Rigel!