Mobil app

  • A play áruházban található egy ogame alkalmazás.

    Ez mennyire valós? mert nem látom fel tüntetés között hogy gameforge....

  • Hivatalos Ogame app nincs jelenleg. Azt láttam, hogy van kérés a játékosoktól, szóval igény lenne rá. Viszont nem tudom mennyire van rá szükség, hisz ugyan azt a felületet tudod használni, telefonon mint amit gépen. Ha jól emlékszek beállításokban van egy olyan opció, hogy mobil verzió. Bevallom sose használtam. =)old

  • Az összes támadás riasztonal ott vagy h fodor márió kedveli. Plus az ogame hack oldalaknak

  • Sziasztok!


    Nem feltétlenül kellene mobilos alkalmazás...


    Azonban meg kell jegyeznem, hogy ha mobilról nyitom meg böngészőben az OGame-t, nem tudom kiválasztani az ugrókapu célállomását.

    Az ugrókapu kiépítési sorrendje alapján az időrendben hamarabbi megépült szabad ugrókaput állítja be alapértelmezett célállomásnak.

    Ha rákattintok a célállomásra, akkor a legördülőben megjelenik az ugrókapuk listája. Ha a kívánt ugrókapura kattintok, akkor eltűnik a legördülő lista, s marad az alapértelmezett ugrókapu célállomásnak.


    Ha ezt megoldja egy külön app, akkor oké, vagy esetleg meg lehetne próbálni kijavítani. Amelyik egyszerűbb.


    Violator

  • Hola!

    Igen ezt tapasztaltam én is, de mobilon Mozilla-ra(Firefox) ugyan úgy feltudod tenni az Antigamerebornt, mint gépre. Azzal látni fogod egyszerre az összes ugrókaput, és így nem kell használnod a legördülő menüt. Egy hibája van ennek is. Mégpedig, ha az ugrókapu ablakán kívülre böksz, akkor bezárja azt. Sőt ha csak húzgálod a képet. és az ugrókapu ablakán kívül teszed ezt, akkor is bezárja. (nálam legalább is ilyen) De működik. =)old

  • Köszönöm szépen a gyors választ, megoldódott az ugrókapu problémám. Nem a "Mobil verzió mutatása" volt a megoldás, hanem az "Alternatív legördülők mutatása " :)

    Legjobb, ha mobil verzió + Események folyamatos jelzése (tartalom alatt) használata szerintem


    Mobil verzió nélkül nekem soha nem sikerült ugrani mert bezáródott...Mobil verzióban meg ninjánál nem látni semmilyen időt mert takar az ugró, így ninjázni nem jó

    De ha mindkettő be van állítva, akkor látni a bejövő támadást is folyamatosan és időre lehet ugrani, mert ugró kapu ablak alatt helyezi el pont

    Nekem bejön a mobil verzió, így én ezt a megoldást használom

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    2 Mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()