TOP1 ACS+Bosszú csata Soldi3r [Vikings] & luxor [HIVE] & Ragnar [Vikings] & bim-bamm [HIVE] & gandalf [Vikings] vs. 6_6_6 ~~131.729.274.000

  • gondolom azért tutira mentetek mármint nem számíthatott védésre :) mondjuk ti rendszeren belül voltatok :) elég nagy öngól akkora floták közé menni amik végezhetnek vele. Mondjuk így utólag egyszerübb a dolog :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Ej ha ez szép csata volt :) Majd részleteket kérhetek ez hogy jött össze???


    De részletek nélkül is hatalmas , grat hozza :)))


    Edit: aha másodszori olvasásra figyelmesebb voltam :D Szóval az történt , hogy áttelepítette a koloját flotával együtt és megmondta , hogy mikor ér oda secre pontosan???? Nemá :O :O :O

    Nem egészen

    Tudtommal azt mondta meg, hogy mikor megy végbe a költözés kb

    Azt meg látni lehet, hogy hová készült áthelyezni

    A flottát meg kémkedték, hogy hol van neki és mi a leg lassabb belőle

    Elég volt blindelni, hogy mikor megy végbe a költözés secre...a flotta meg ugyebár 100on megy ilyenkor egyből, szóval csak számolni kellett

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • olyan dolgokat hallani, hogy video programmal lett nézve a költözés.

    próbáltam rá keresni de csak a régi phalanx& fotó program van/létezik.

    Meg jött a "belsős infó" hogy izzik a support a csata miatt, hogy csalás volt :D

    Ha az volt ha nem jár az 5 sör.

    Ennyit ér egy top1 flotta amatőr kezében .

    menősködik az első top1 csatával, utána a másodikkal, majd a 3.

    de egyik csatánál se tud kukázni :D

    Ki is blindelte akkor a yakuzza csatát ? :D

    Meg érdekes az első 2 db "top1" csatája is eltünt :D

    Elég volt blindelni, hogy mikor megy végbe a költözés secre...a flotta meg ugyebár 100on megy ilyenkor egyből, szóval csak számolni kellett

    Ha már kaptárba költözik akkor lehet le tolja a fullt bolygóra és hiába blindelik mert nem holdra tér vissza és a költözés nem látja ph...

  • Én ha sietek is, hogy a flotta hamar ott legyen akkor megosztom...a lassú megy a bogyón, gyors a holdon...vagy fordítva

    De lényeg, hogy ne legyek számítható

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Hát nálam a fix 100on vissza fordíthatatlan telepítés nem számít blindnek

    De akinek van hadi hajója és költözött már ezt mind tudja .

    És honnan tudni, hogy nincs e a flottába ds?

  • A Blind a technika miatt blind nem azért, hogy milyen sebességgel megy

    Nem volt mihez mérni és vak időre repültek

    Nyomkodták áttekintést mint klasszik DF blindnél :)


    Azt meg tudták, hogy kb mikor helyeződik át és látták hol a flotta és miből áll mert kémkedték

    Rápróbáltak, bejött

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • csak 3 speeden bolygórol holdra telepíteni mennyi idő ? 50 mp ezekkel a techekkel?

    és minek 5k ds ellen Cirkáló 430.783?

    Ennyi topper acc után már tudni lehetne h a cirka nem pálya ds ellen :D

  • Nem egészen

    Tudtommal azt mondta meg, hogy mikor megy végbe a költözés kb

    Azt meg látni lehet, hogy hová készült áthelyezni

    A flottát meg kémkedték, hogy hol van neki és mi a leg lassabb belőle

    Elég volt blindelni, hogy mikor megy végbe a költözés secre...a flotta meg ugyebár 100on megy ilyenkor egyből, szóval csak számolni kellett

    Szóval áttelepítette a kolot . Holdon a flotta + megmondta , hogy mikor figyeljenek mikor tünik el a koloja. Aztán ők figyeltek is és logikus h ds t nemvisz de ha le is kémlelték ugy egyszerűbb volt. Ha ds is meg ment volna a zuzás másodszorra jön össze.


    Nem értem 666 mit gondolt jó játékosok ellen? Hogy nem fognak ráugrani? Megha megmondta , hogy kb mikor jelenik meg a rendszerükbe ráért volna ugróval érkezni.


    Na minden esetre grat mégegyszer :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Ej ha ez szép csata volt :) Majd részleteket kérhetek ez hogy jött össze???


    De részletek nélkül is hatalmas , grat hozza :)))


    Edit: aha másodszori olvasásra figyelmesebb voltam :D Szóval az történt , hogy áttelepítette a koloját flotával együtt és megmondta , hogy mikor ér oda secre pontosan???? Nemá :O :O :O

    Nem kell hozzá megmondja sec-re elég, hogy látszik, ha le van foglalva a bolygóhely áttekintésnél. Ha látod, hogy mikor jelenik meg a bolygó, akkor lehet számolni, mert a flotta 100%on érkezik. Utána már csak azt kell megnézni honnan jött a bolygó lehet számolni és menni XD. Mert az a flotta már megérkezik ha tetszik, hanem. Egyébként ha lett volna egy kis esze megfelezi a flottát fele bolygón fele holdon. Bolygóra érkező flotta sem látszik ph-án, mert olyan, mint a visszahívott telepítés.


    Az ugróval érkezés nem lehetséges, mert 1 napig off az ugró, ha annyira be akart menni a sűrűjébe, akkor 2 bolygót kell vinni minimum!!!

    és várni az ugró lehülésre. De kh nélkül ajándék volt.


    A kivitelezés amúgy pazar. Vérprofi munka.

  • :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

    Tessék marko polo

    csak sajnálom h nem bírtam a flottád ellen csatába szállni mentem volna de nem találom az accod a keresőben.

    Csata nem szép remélem megy a bann pár napon belül soldiernek meg még a csapatának is

    kivitelezés=0


    :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

  • Igen már megvan a metódus hogy tötént de még mindíg nemértem a célt.


    1.Azaz ha az volt a célja , hogy furfangosan leszedesse magát akkor értem.


    Mert ha velem valaki közli mikor ér mellém és egyedül vagyok máshol fs elek. Viszont ha többen vagyunk közel hozzá leszedjük ugyan igy kb.


    2. Nem számolt azzal , hogy ilyen bátrak , van idejük figyelni és flotájuk is van h leszedjék.


    A másik része azért telepít az ember áthelyezéssel , hogy valakit meglepjen vagy éjjel holdat leszedni vagy akármi. De még szól is.... nagyon kiváncsi lennék a másik oldal történetére

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Nem bántásból kérdezem, de miért kellene bannolni őket?

    Az alapján, ami leírtak kb az jön le, hogy ez egy blind phalanx, még akkor is ha mondtad, hogy hova mész. Apropó, akkor neked is járnia kéne nem? :pillepalle:

  • Nem bántásból kérdezem, de miért kellene bannolni őket?

    Az alapján, ami leírtak kb az jön le, hogy ez egy blind phalanx, még akkor is ha mondtad, hogy hova mész. Apropó, akkor neked is járnia kéne nem? :pillepalle:

    Max pushing lenne , de mivel minden táladó kisebb ezért ez valóban alándéknak számít :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Megakartam várni, hogy kiderüljön mi a csata háttere is, nem akartam elhamarkodottan írni, hogy lássam mindkét fél álláspontját. Mivel ez megtörtént, (nyilván nem csak ennyi mint ami fórumon van)

    ha magát a csatát nézzük akkor az nagyon szép, szép számok, sok hajó stb. még ha nem is a saját flottájuk volt a főszereplőknek(666,Soldi).

    Másrészt kezdjük az elején akkor, nem az első költözős blind ogame.hu-n, csináltam már ilyet hydrán és ott valóban blind volt (flottát sem láttam) nem egy kiadott infó alapján mentem mondhatni másodpercre pontosan mert, hogy 3-4 percnél többet nem kellett várnotok azt is biztos. Valamint Márió még az aktuális flottáját is megosztotta veled... milyen rendes tőle... Emberileg ez egy 0 csata volt, szépen kijátszottátok 666-t...ugyanis nem úgy indult az egész, hogy 666 csak elszólta magát hanem megbízott benned és ezt nem tudom megérteni, hogy miért. Tudhatta, hogy te ki vagy. Nálad az ilyenek simán beleférnek, hogy kijátszol bárkit a profit érdekében ezért játékosilag meg emberileg is egy 0 vagy a szememben. Mindemellett nem tudom elhinni, hogy ilyen butának, hogy lehet lenni 666 részéről...egyik nap még ütik egymást, másnap meg úgy beszélgettek mintha haverok lennétek. Mégis mire számítottál őszintén? ...

    Üssétek csak egymást, költsétek a rengeteg sa-t értelmetlenül, legalább fogy a flottátok összevonásra... nem kell aggódni amiatt, hogy nem lehet majd beverni.

  • Kedves Laci!

    Az a saját flottám ellenben 666-al. ;)

    666 és a köztem lévő beszélgetések csak ránk tartoznak.

    Mivel jöttem neki eggyel, így simán belefért, semmi lelkifurka.

    Márió nem osztott meg felém flottát, elhiheted, hogy nem barátlistás.

    Kémkedtem én magamnak annyit, amennyit nem szégyelltem...

    Illetve Gandalfon keresztül bérkémkedtem is, nem ma kezdtem.

    Tőlem megijedt volna szerintem.

    De mindegy is.

    Sok mindent nem tudsz még mindig, és nem kérdezel, csak írod amit gondolsz/látsz.

    Nem lenne ezzel semmi probléma, ha legalább fedné a valót.


    Nem bízott ő meg bennem egy pillanatra sem.

    Nem annyira hülye ő sem már.

    É kikérem magamnak, hogy holmi olyasfélékhez hasonlíts, akikre jobban ráillene, hogy kijátszanak bárkit profit reményében, a valóéletben meg főleg nem ismersz, szóval ezt is felesleges volt idehoznod.

    Végtére is teljesen felesleges volt a véleményed, egyáltalán nem tudok adni rá, még pártatlan szemmel sem

    Lehet engem fikázni, de felesleges.

    El kell jönni, meg kell mutatni, hogy mit tudsz.


    És nem spy-fly...mert az mindenkinek megy, még 666-nak is, láthatod 1-2 csatánál.


    Nekünk további szép sikereket.


    :beer:

    honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

  • Ott megint csak téged akartunk kijátszani te okostojás 😂

    Legalább gondolkozzál előtte. :D


    A csata még mindig szép.



    Kérem zárni a témát, most hogy megvolt mindenki, aki éppen ráért.



    Soldier

    honor-1.jpg
    "Csak halkan és lassan , az ellenség megvár."

  • hát sajnálom de egyedül 58 mrd profitom lenne ezen a flottán :D

    és a bukó:26.809.774.000

  • Gyönörűen kivitelezett csata. Az ötösnek jár a sör. :beer: Tudom az én véleményem nem számít, de azt látni, hogy valaki ennyire elhiszi magáról, hogy nem lehet beverni...

    Engem lekötnek az ilyen csaták annak ellenére, hogy nem tudom azt, hogy mik az erőviszonyok abban a bizonyos uniban.

    Örülnék, ha ez az ötös máskor is összeállna és láthatnék még ilyen csatát.

    Az ötösnek kívánok jó költekezést és a védőnek a szokásosat.