7.0.0 jövőbeli tervezett változások

  • Ami kimaradt, az az IONÁGYÚ.

    Kicsit felpolírozták, 1150 a támadása a bazi pajzs helyett valamint az ára 5k fém 3k kris.

    Aki elég kocka észreveheti, hogy ez az 1150-es támadás (azonos techek esetén) szedeget a DS-böl is...

  • valaki tapasztalt olyat,, hogy elindítottam 6szor a kutatást és s.a. felez befejez és nem készült el?

    test szerver

  • Nekem olyat is írt hogy nincs elég SA ...1500SA lett volna a felezes és van ugye 9,7milla szóval na :lol:

    Kipróbáltam marketplace-t is elég érdekes :/

    Hajót eladni nem rosz de nyersit inkább írok valakinek és úgy cserélném el...de kinek mi 🙃

  • Na ilyen nem lesz liveon, vagyis remélem... :D ki az f.sz aki 1:1-be vált fémet kristályra..

    Másik nem arról volt szó, hogy pushing nem lesz lehetséges piacon?

    Vagyis a kereskedés kereti továbbra is 3:2:1 és 2:1:1 közé lesznek szorítva?

    Vagy mostantól megy majd a piacon push orrba,szájba favirágba?

  • Egy ideje harangozva van, hogy mekkora módosítás lesz gyerekek...milyen jó lesz nektek, rengeteg új dolog stb

    Meg is lesz az ára szó szerint, ha bármit is szeretne belőle az ember kipróbálni

    Röpködnek majd az 500k SA-k a 3 baszásra, hogy mikor melyiket akarod épp alkalmazni...mert mindhárom baszásba van 1-2 olyan dolog amit mindenki használ és nagy szüksége lenne függetlenül attól, hogy bányász, flottás stb...a játékosok zöme pedig vegyes játékstílust folytat, így mindenre szüksége lesz

    Szerintem ez nem szép a GF részéről

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Szerintem maradni fog az ár...ha hosszú távon valaki csak azt használja akkor meg is érheti neki

    DE ha már váltasz akkor az előzőt nem tudod megint fejleszteni és ide oda kell váltogatni


    De ez a +25% flottasebesség odaver a klasszik játéknak, mert nem fognak tudni kiszámolni senkit szinte...alapból nem is tudom, hogy be van e állítva neki épp vagy pedig sem

    Meg lesz e erre külön kalkulátor vagy valami!?


    A plusz 2 hadi tech is meglepiből eléggé pofán verhet bárkit mikor látja, hogy a szimbe nem ez volt :D


    Nem tudom megmondani majd, hogy az illető lát e PH-n vagy sem, mert lehet +20%-a


    +25% védelem kakaó (ha jól értelmezem) ami megspécizve mérnökkel szintén nem látható


    Szerintem ez mind mind olyan dolog ami a játékot nagyon elviszi olyan irányba, hogy nem számít a tudás ha van pénzed...lehetsz jó, de nekem van sötétem és úgy se bírsz velem


    Mondom ezt én, aki pedig nem vetett meg a sötétet soha!


    Itt van a sokak "kedvence" a költözés...de azt legalább ki lehet szúrni ha megy oda valaki

    De ezekkel az újakkal nem lehet számolni


    Eddig is idegőrlő volt azt elfogadni, hogy 500k pont alatt menekülhet egy játékos ha van admirálisa és beállította 3:1-et menekülésre...vagy van vagy nincs neki

    Erre most jön még jó pár ilyen figura majd

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    3 Mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • A jelenlegi verzió atombugos. (Ugye ezért TESZTSZERVER)


    De az árak és az egyéb dolgok kb. maradni fognak, PONTOSAN a játék ingyenes aspektusát erösítendö.


    Szerényebb képességü játékostársaim kedvéért el is magyarázom:

    Azzal, hogy valaki betol elsö nap 2 milla SA-t nyilván nem csinálnak semmit.

    Aki viszont nem teszi, válasszon Explorer osztályt:

    Ugyanis:

    A bogyeszai nagyobbak lesznek (az a 20-25 mezö jó lesz)

    Ha veszi a fáradtságot és játszik (2-3 óránként belép), nyomatja az expedíciót. Ez napi 10-20k SA-t hoz (*9 eventen 100k minimum).

    Innen már lehet számolni, 3 hónap alatt minimum 1 milla.

    Itt egy váltás Miner Classra, Crawlereket legyártani, vissza Explorerbe. Még 3 hónap, váltás Generalba Reapereket legyártani, vissza Explorerbe.

    Pluszba jön napi 2 Boltos tárgy (akár bolygómezö, holdmezö) amit simán el lehet adni.

    És akkor még csak egyedül játszol. Ha szövibe vagytok ezt lehet rotálni, úgy a fele SA megmarad (valaki legyártja, te megveszed) az meg több, mint egy 3 hónapos parancsnoki testület.


    És ez csak egy dolog volt.

    Kéretik gondolkozni (ha megy) és nem ész nélkül irogatni.

    Valamint jönni tesztelni és rászánni a nap 5 percet egy bugreportra .org fórumon.

    Hasznosabb, mint itt rinyálni elöre.


    Megmondtam a frankót vagy megmondtam a frankót?

  • Hat nem tudom...Napi max 4x3 vagy 4x4 expedíciót tudok mondjuk kiküldeni az akkor 16...ebből max 4-5 talál sa-t (és még ehhez is nagy szerencse kell) igy már a fele alig van meg annak a napi 10k-nak...most ugye nagyjából 350sa-t lehet találni expedíción, az mellé a +300% az kb.1100sa körül van ami max 5-6k sa/nap...ami amúgy nem rosz de 3honap alatt 1milla nemigen jön össze ...

  • Ha a Crawlereket beverik (már csak azért is had fájjon) az eléggé rosszul fogja érinteni, mert 500K sötétért vissza is válthat, hogy visszaépítse...mert hiányozni fog neki az tuti

    Aki szeretett villanyt oltani csak úgy akkor azok ezt élvezni fogják


    Edit: Egyébként tényleg megmondtad a frankót...elméletbe ott vagy nagyon. De "Chuck elmélet"-be!


    Az újítás negatív kritikáimért (mások szerint rinyálásért) elnézést kérek, nem tudtam, hogy csak pozitívan lehet jellemezni és esetleg írok o

    "Szóval jó lesz ez mindenkinek ne aggódjatok, jobb mint valaha"

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    3 Mal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • szerintem csak azért leverni valakit mert ott áll a cawler parasztság , de valoszínű annak is van azt vissza kell verni rajta triplán :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • szerintem csak azért leverni valakit mert ott áll a cawler parasztság , de valoszínű annak is van azt vissza kell verni rajta triplán :)

    Ha magamból indulok ki egy esetre sem emlékszem, amikor bárki bármit is visszavert volna rajtam...kivéve Ragnarral Rigelen egyszer, mikor napokig ment az adok kapok :D

    100 játékosból 1 aki olyan, hogy csak azért is visszaad valamit


    De nem rinyálhatok mert nem szabad...szóval jó lesz ez, nagyon nagy és okos húzás volt a GF részéről :)

    Ingyen expekkel több milla sötétet szerzel majd kis munkával, hogy majd hetente válthatod 500k SA-ért a dolgokat, míg végül fenntartod magad és a szövit is, mindenkinek jót téve ezzel

    Ez azért van, hogy nekünk jó legyen


    A klasszik játékstílus (tudás) meg mehet a kukába mert nem tudod érvényesíteni, helyette az lesz a jó játékos aki jobban tudja forgatni a sötétet...ez az új "világ"

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • Hehe azért ne dramatizáld túl :)


    Majd kiderül milyen lessz. Amugymeg igazad van az sa miatt. Én mikor ráltozott a kinézet és jöttek a gyorsítók ugyan ez volt a helyzet

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • 16-os asztro 4 expo, a perk ad +2-t. Az inkább 4-5x6 expo per nap. Én kocka vagyok, szval nem azzal számoltam, nekem inkább 20k jön naponta (Egy expoból 1500-2700 között eddig) de a fele is 300k havonta. Az meg ugye nem rossz...

    Aki kötsög (mint én) az beveri a napmüholdat meg a szállítót is poénból. Nem kell Miner legyél, tudsz venni piacról is Crawlert.

  • Ritka pillanat, de ilyen is van, hogy Chuck Norrisal egyformán látjuk a dolgokat.

    Más játékokban induláskor kiválasztod milyen "fajjal" vagy, itt meg még változtatásra is van lehetőség, mégha drága is, ez inkább pozitívum mint negatívum. Sőt megvásárolhatóak, piacozhatók az egyes eszközöj egymásközött. Szerintem nagyonjól kitalálták. ASkik aktívamn játszanak, azok mégjobban elhúznak majd, legyenek bármelyik kaszban.... igazából csak mindenkinek a saját játékstílusának megfelelőt kell választania!

  • Én várom akcióban az újítást,csak ne legyen pusholható senki piacon,mert abból kiindulva, hogy magyarok vagyunk a szabályokban(törvényekben) a kis kapuk keresése már szinte elvi kérdés.


    Egyébként én a bónusz SA-ért nem biztos, hogy egy 3 éves unin beáldoznám a bónusz termelést.

  • Hali!

    Nekem most +400%-ot ír ki az expó bónuszra. Kb 10 expón vagyok túl, eddig erősen veszteséges a dolog. Persze alacsony techekkel mindig is szar volt. :D Mindenesetre most az összes spéci hajótípusból van kínálat a piacon, a Crawlereket söpörni lehet de így sem túl olcsók. A Reaper pl. kimondottan drága. Viszont még így is 1000x jobban megéri piacolni őket mint 500K SA-t beáldozni érte. Legalábbis nekem egy régi szerveren... Szerintem pangó .hu mocsarunkban még az átlagosan flottázgató játékos számára is a bányász lesz az ajánlott fakultáció.

    Üdv.:
    -Il-

    [align=center][url='http://img841.imageshack.us/img841/7335/empialb.png'][img]http://img801.imageshack.us/img801/1876/166jm.gif[/img][/url][/align] [align=center][color=#ffcc00][b]Victory needs no explanation, defeat allows none.[/b][/color][/align]