Angol - Kalyke szerver

  • Változás.....bugacs kilépett a szövetségből ès nèhany tag prèda lett ...elegem lett a sok hulyesegbol meg a punnyadasbol...úgyhogy aki nem. Baratlistas az nézzen maga mögè ;)

    Kellemes ünnepeket mindenkinek :)

  • Három aktív tagot számlál a szövetségünk :D Néha négy...

    695-en maradtunk a szerveren... ami most már kellemesen nyugodtnak mondható, de játszani tudni kell... 27. vagyok :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Minket kinyirtak a flottas mivoltunk miatt...kemény mikor egy szövi rád jön teljesen és szinte senki sincs aki megvedjen...10/7holdat lekapták...szegény gebasz akart beállni...megpróbálta ..visszahívta így felhívta a figyelmet magára és 3-4 nap múlva ugyan így járt :/

    Most a lengyelen toljuk...meglátszik H a kayke teszt szero volt mikor behozták a változtatásokat...meg van 5300jatekos a szeron és mi is elég jól állunk de most másképp helyezkedtunk ....védjük egymast ha úgy alakul ;)

  • Az nem valószínű hanem biztos ..és nagyobb is az összetartás :)

    De lehet ennek több oka is :)

  • Idő-Idő-Idő-Pénz-Fanatizmus-Tudás! Ha bármelyik hiányzik, hátrányba kerülsz, és előbb-utóbb préda leszel. Ha ez a 4 dolog szövin belül sokszorozódik, nem lesz ellenfél, és ez a szövi kiírtja ezt az UNI-t. Ez az Ogame világa. Pár magyar szerón elég egy ilyen játékos is :) .

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • én az új amcsi uniba regeltem induláskor.

    pár napja 57. voltam, de elszerencsétlenkedtem egy csatát és buktam a teljes flottát, visszaestem 110.-re.

    most kapaszkodom vissza, jelenleg 64. vagyok.

    itt csak 1700-an vagyunk, de gyorsan csökken a létszám.

    80 df, 3x flotta úgyhogy kiírtjuk egymást :D

    de még így is zongorázni lehet a külömbséget aktivitásban a magyar unikhoz képest.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • Altatni kell a népeket... semmi nincs nálad, meg amúgy se éri meg elmenni érted, mindig fent vagy... eladogatsz minden hajót... számolgatnak és egy idő után már Rád se néznek. Ugrik a szemük egyet, mikor Téged látnak a galaxisnézetben, úgy mint mikor a vakban lévőket nem látja meg az ember és mikor visszajön, nem érti, hogy ez meg honnan jött :)

    Ha mellé építesz egy kisebb védelmet holdra bolygóra, egyre jobban sündisznónak néznek... Semmid nincs, hagyjuk a fenébe, nincs is ilyen játékos


    Elkezded húzni a bányákat, hogy lássák, mindent abba lapátolsz... aztán ha van kedved felhúzod az első néhány ezer ds-t... és mehet minden a normális útján.


    Így lesz a napi 100 kémkedésből 2 :)

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Gyere twin hozzánk itt még mindig van 5000gamer a 7000bol ...elég jól all a szövi nem panaszkodunk....az hogy már több fenyegetést kaptam a lengyelektol belefér már megszoktuk hogy szurom mások szemetxd

    Pénzt azt nem olunk a játékba nincs rá szükség megy ez a nélkül is ;)