szerver összevonás?

• nem hittem volna hogy ilyen irányt vesz ez a poszt de nekem is tetszene 1-2 nagyobb hajó de azért ne essünk tulzásokba a ds 1 szinbolum annál nehogy már erősebb legyen vmi :D

1 plusz hozzáfüzni valóm lenne hogy a ds-nek a holdrombolási esélyét lehetne javitani a graviton tecnika huzásával.

1 fidises példábol kiindulva most 250 ds kellene a 100%-os romboláshozegy 8700km-es holdnál ezt mondjuk minden plusz szint javitana rajta mondjuk 10%-ot és a ds-ek bukásának esélyét is csökkentené mert ugyebár minél fejlettebb kifinomultabb a tecnika annál kissebb az esélye a destabilizácionak igy a ds-ek felrobbanásának is.

csak 1 kis indok gondoljunk bele szegény szerencsétlen ember összeszedi a 250 ds-t leszedi az ember holdját hurrá elkaphatja a flottáját de közben bukja a ds flotát és elkap érte 1 3miliárdos flotát ami szép és jó de a 250 ds-el már többet bukott az ember mint amit kéne

bocs a megfogalmazásért nemvagyok egy költö lényeg szerintem érthető :D

• Hmmm...nem is lenne rosz ötlet...van 1-2 "kiskapu" mondjuk .. kezdenék egy uniban ahol top1-nek van 20milla pontja és kb 4-5mrd körüli flotaja...akkor ugye 10milláig 30x termelés ...meg állnék 9millánál úgy hogy legyen rohadt sok szállítóm,össze gyűjtenék pár MRD nyersit és flottaba tolnam mindet azt le is tudnám szedni top1et:phatgrin: :lol:

Erre is van megoldas. Ne csak az elkoltott nyersit nezze, hanem a nyersanyagot is.

[align=center][img]http://img01.imageup.darkweb.hu/images/201301/24/241822501.jpg[/img][/align]
  • Az lenne a legjobb, ha a sok tiltott illetve régen inaktív vakáció módost kiszednék, és le lehetne zúzni őket továbbá farmolni. Nekem kicsit elegem van hogy Xalynth -on kb 20 játákos aktív és annak a fele barátlistás szóval támadás sztorno, aki meg van az is tekit húz vagy épp az idő során fejlesztette az fs módszereit :D