Gagarin az állítólagos kufár ....

    • Kedves és nagyon tisztelt (vagy talán egyik sem ) játékosok!


      Jelentem az accot ingyen és bérmentve átadtam, jobban mondva kölcsönadtam Mark-nak. Én kerestem meg Őt nem pedig ő engem. Az, hogy az accot visszakérem vagy hajlandó visszaadni ill. lesz egyáltalán az acc az még a jövő zenéje ... Jó olvasni a fenti történethez semmilyen kapcsolódással rendelkező csatánál a tudományos gondolatokat - hogy én, mi márpediglen tudjuk és tudjuk .. .. csakis jó pénzért


      Sok más egyéb tényező mellett a Játék belterjes mivolta miatt - itt go vagyok, ott játszom egy kicsit vagy nagyon, itt haverok vagyunk ott már nem annyira, tegnap ráléptél egy tyúkszememre ezért ősellenségek vagyunk egy kicsit vagy nagyon és mindezeket a fórumon taglalják, hol ostobám, hol trágárkodva majd egy kicsit vehemensebben fenyegető üzeneteket küldve .... tisztára mint egy török szappanopera .... - sem nagyon van kedvem Játszani, de igaz már az andron is nyűglődtem ...


      Nem túl sok-magyarázatot tudok elképzelni arra sem, hogy a másik két accom amik nem Gagarin név alatt futnak, vajon egyeseknek miért egyértelmű, hogy én vagyok az és ott kérdezik meg, hogy nem akarom átadni az Ursas accot (segítek nem Mark és 666 volt az ) - a számomra logikus válasz persze lehet nem életszerű és inkább csak puszta véletlenről beszélünk ....


      Azt hiszem, hogy nem túl sokan szeretnek de ez visszafele is igaz (ezt a faék 1x játékot sokan nem tudják játszani, akik pedig igen azok hajlamosak azt gondolni, hogy ez a császárság maga és ez bizony szánalmas) ha nem cseszi el Mark az accot mint ahogy sokan feltételezik és persze betartja a szavát, hogy adott esetben visszaadja ha kérem akkor majd lehet ütni, vágni ... ha másért nem azért arra jó volt az átadás , hogy felkavarja az Ursa állóvizét : :thumbsup:


      Gullcsi, ...: :chainsaw:


      Nem köszöntem se le, se el csak gondoltam tisztázok 1-2 dolgot - próbáljon meg mindenki csak úgy egyszerűen Játszani a Játék öröméért ahol veszteseknek is kell lenni!


      Üdv, Gagarin

  • technikai proplema


    Üdv, Gagarin

    Technikai vagy anyagi? :lol:

    Jó hosszú lehetett a sor az otp előtt hogy csak most értél ide! Nagyon lement az accod ára úgy pontosan 100 ezerrel ha ingyen adtad! Majdnem mindenki jól járt te a pénzzel Aurrinak mostmár van egy besúgója nálunk (régi szép idők) mert marquez még mindig ott van a szövicsetünkön persze ezt Aurri nem biztos hogy tudja aláírom papír alján... Persze ettől még jöttek a kémek a szövi felé de a szövi cset még él. Az accountod most bannon van Gagarin sikeresen felkavartad az álló vizet!