Fontos!

  • Én csak annyit szeretnék hogy:


    LOVORUS MONDJON LE!


    🙂

    Ki mit gondol erről? Szerintetek is alkalmatlan már?


    Nem vesz fel új jelentkezőket a Teambe akik alkalmasak lennének, Pedig KEVESEN vannak az itthoni TEAM Tagok, ő lesz@rja magasról! (2-3hetes várakozások a jegyekre) Ez álltal kárt okoz a GFnek (mert az emberek is belesz@rn@k és leteszik a lantot) idegtépő várakozást az ittmaradt játékosoknak munkahegyeket a még megmaradt Team tagoknak akik már elfogadták hogy akár mennyi időt tesznek bele már nem érik utól magukat!


    Loro, ha belesz@rsz az egészbe akkor miért nem adod át a stafétát másnak/másoknak? Miért utasítod el olyan emberek jelentkezését akik alkalmasak a feladatra?


    Tudom nekem nem szoktál válaszolni a régi dolgok fényében hidd el nekem se te vagy a szivem csücske de most itt a röpke alkom...

    Mi a baj Loro? Meséld el ki bántott az oviban a suliban, megvígasztalunk aztán jó lenne ha kicsit összekapnád vagy magad vagy a cuccod!


    Aki egyet ért egy Like :thumbup: ot kérnék!

  • üdv,


    Nem egyedül csak ő dönt a jelentkezőkről és elhiheted, h okkal történik mindez. Az, h valamit nem értesz még nem jelenti azt, h nem ésszerű vagy logikus.


    A témát zártam és szépen kérlek, h ezt a fajta viselkedést fejezd be.


    üdv, T.


    ui: egyébként lesz új GO.. csak mondom..