2019 Beállítás módosítás Ursa

  • Valaki már mondjuk tényleg intézkedhetne mert ez már tényleg kezd nevetségessé válni :lol:

    Valami infómorzsa az illetékesektől, vagy bármi hogy miért is késik a módosítás.:?: Legalább csak ennyi tényleg.....:rolleyes:


    Nem akarok senkit sem kritizálni de sztem annyi idő alatt míg le lett fordítva magyar nyelvre a kis bolyos állatkák méltán népszerű event, meg az alatta lévő felh.felt. áááá ---inkább nem is folytatom. :(

    Nem kell csodálkozni hogy haldoklik itt már minden. :dash:

  • Valaki már mondjuk tényleg intézkedhetne mert ez már tényleg kezd nevetségessé válni :lol:

    Valami infómorzsa az illetékesektől, vagy bármi hogy miért is késik a módosítás.:?: Legalább csak ennyi tényleg.....:rolleyes:


    Nem akarok senkit sem kritizálni de sztem annyi idő alatt míg le lett fordítva magyar nyelvre a kis bolyos állatkák méltán népszerű event, meg az alatta lévő felh.felt. áááá ---inkább nem is folytatom. :(

    Nem kell csodálkozni hogy haldoklik itt már minden. :dash:


    Hivatalos helyről származó információ alapján jelenleg más problémák vannak prioritásban, de nincs elfeledve a kért módosítás sem!

  • Hivatalos helyről származó információ alapján jelenleg más problémák vannak prioritásban, de nincs elfeledve a kért módosítás sem!

     

    Nem kicsit megkésve, úgy cirka 2 hónap elteltével azért csak eljutott ide is az infó.

    :crazy:

    Ám azért az jelzés értékű hogy a "TEAM" tagok közül ki az aki tesz is még valami érdemlegeset a közösségért :grumble:,köszönöm Trockij hogy utánakérdeztél, :thumbup:

  • Hivatalos helyről származó információ alapján jelenleg más problémák vannak prioritásban, de nincs elfeledve a kért módosítás sem!

    Ugye nem engem nevezel hivatalosnak? (Merthogy már kikerült tőlem, hogy MINDENKI ELFOGLALT. ÉS NEM EZZEL)

    Azt hiszem pont egy hozzászólással ezelőtt.

    De rágom piink fülit, ha megengedi kirakhatom a beszélgetésünket...(Mondjuk nem Ursáról, én csak a saját szervereimért kampányolok, nehogy már másnak is jó legyen... :lol:)

  • Ugye nem engem nevezel hivatalosnak? (Merthogy már kikerült tőlem, hogy MINDENKI ELFOGLALT. ÉS NEM EZZEL)

    Azt hiszem pont egy hozzászólással ezelőtt.

    De rágom piink fülit, ha megengedi kirakhatom a beszélgetésünket...(Mondjuk nem Ursáról, én csak a saját szervereimért kampányolok, nehogy már másnak is jó legyen... :lol:)

    Téged? Viccelsz? :)


    jaja, persze.. itt csak benyomod, h amúgy rákérdezel, de közben meg semmit se teszel.. :)

  • Itt szövegértési problémák (is) vannak ezek szerint.

    Ide tudnád másolni azt a két mondatot, ami ellentmond egymásnak?


    Nem jelentem (ui: provokáció), mivel:


    a., Gurat a spanjait nem tiltogatja (arra se dobott semmit amikor az .org-os teamet sértegetted)


    b., team tagokról nem is beszélve (lehet feldobom majd azt is, hogy 40 játékosra minek ekkora)


    c., le se tojom


    Ps.: egy skizofrén nem mond ellent önmagának, minden egyes személyiség (mármint ha a skizoid pszichózisra gondoltál, bár a pongyola fogalmazásból ez nehezen kibogozható) önálló, konzisztens, céltudatos. Igen ritka esetben a személyiségek közzött vannak ellentétek (az se ellentmondás, nincs olyan hogy az egyik azt mondja a pirosra hogy kék hacsak nem színvak).