2019 Beállítás módosítás Ursa

  • Hali all!

    Bár nem túl sok Fórumos van Ursán de kis összefogással ahogy Loro is írta végbe lehet vinni egy jobb beállítás módosítást.


    Aki nagyobb DFet szeretne annak érdemes a 80%ra nyomnia mert lesznek akiknek a 30% tökéletes vagy épp más 70% alatti lehetőségek.


    Lovorus van esetleg olyan oldal ahol nyomon lehet követni a szavazás állását, vagy ez majd csak a végén derül ki? Köszi előre is!

  • Személy szerint azt mondom, hogy mindent a maximumra, és akkor talán lesz belőle valami!

    Ha a vedelem megy a df-be , akkor aki nem tud aktiv lenni nehany orankent, mehet a levesbe. Mar csak a vedelem utesbol is jon a nyers. Nem lesz ami megved kb 1 napi temelest sem

    Sztem ez lenne a legnagyobb hulyeseg ami bekerulhet ide.

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • Hát... ha én úgy gondolom, hogy valakit megtámadok, mert olyan kedvem van... akkor ha épp olyan ing van rajtam, akkor lehet 5 millárdos tekije is, csak úgy szórakozásból leszedem... a védelem SEMMIRE se jó, csak nyersanyagpazarlás. Ha menne df-be akkor legalább valakinek lenne belőle némi haszna is... De ez az én egyéni véleményem, nem kell vele egyetérteni.

  • Hát... ha én úgy gondolom, hogy valakit megtámadok, mert olyan kedvem van... akkor ha épp olyan ing van rajtam, akkor lehet 5 millárdos tekije is, csak úgy szórakozásból leszedem... a védelem SEMMIRE se jó, csak nyersanyagpazarlás. Ha menne df-be akkor legalább valakinek lenne belőle némi haszna is... De ez az én egyéni véleményem, nem kell vele egyetérteni.

    A vedelem pont arra jo , hogy aki nem kocka, ne legyen szetfarmolva.

    Mi fogja megvedeni a 12-24oras termelest ? SEMMI

    mindenki aki nem tud 4-6orankent itt lenni, nullara lesz farmolva. Ez kell ide ?

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • Nincs olyan játékos szerintem aki mindig on tud lenni. Ennyiből mindenki ugyanolyan veszélyben van.

    De mindenki cselekedjen a belátása szerint... Ezért volt szavazás a szavazás. Csak most már a végeredménye az érdekes...

  • Hát... ha én úgy gondolom, hogy valakit megtámadok, mert olyan kedvem van... akkor ha épp olyan ing van rajtam, akkor lehet 5 millárdos tekije is, csak úgy szórakozásból leszedem... a védelem SEMMIRE se jó, csak nyersanyagpazarlás. Ha menne df-be akkor legalább valakinek lenne belőle némi haszna is... De ez az én egyéni véleményem, nem kell vele egyetérteni.

    Ha nem lenne védelmem, úgy jöhetnél farmolni, mint egy inaktívot. Egyébként meg tudjuk, hogy van olyan védelem amiről simán lepattansz, lehet neked akármilyen kedved támadni. :Dold A védelem df-be gyökeresen megváltoztatja a játék menetét, bár szerintem sokan nem tudják, hogy hogyan is működik ez. Személy szerint én is ellenne vagyok. Viszont tudom, hogy vegyesen vannak flottások és bányászok. Szóval emiatt tuti nem lesz meg a 80%(ha jól emlékszem ennyi kell) szavazat erre. Meg persze még ott vannak azok is akiknek igen komoly a védelme.

    Egyébként gyanítom, hogy ez tolódik az újítások miatt.

  • Guratnak nincs védelme, de eszembe sincs farmolni :D

    Persze, ha komoly okot ad rá :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Ha nem lenne védelmem, úgy jöhetnél farmolni, mint egy inaktívot. Egyébként meg tudjuk, hogy van olyan védelem amiről simán lepattansz, lehet neked akármilyen kedved támadni. :Dold A védelem df-be gyökeresen megváltoztatja a játék menetét, bár szerintem sokan nem tudják, hogy hogyan is működik ez. Személy szerint én is ellenne vagyok. Viszont tudom, hogy vegyesen vannak flottások és bányászok. Szóval emiatt tuti nem lesz meg a 80%(ha jól emlékszem ennyi kell) szavazat erre. Meg persze még ott vannak azok is akiknek igen komoly a védelme.

    Egyébként gyanítom, hogy ez tolódik az újítások miatt.

    Guratnak igaza van védelem semmire se jó. Senki nem fog menni 50 millás védelemre se fél napi termelésér mert ha akart volna bárki bárkiből farmot csinálni igyis megtehette volna. Amugy még énis ha kedvem van vagy olyan az ing a picike kis flottámmal is leverek akár egy 20 yardos tekit félnapi termelésér. De azt rádbízom hogy kitalálod hogy :)))

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Udv varom en is a kihirdetest, remelem most ursa is jol jar es kap valami jo kis beallitast. Lehet vissza jonne a jatek kedvem is :)

    [align=center][img]http://img01.imageup.darkweb.hu/images/201301/24/241822501.jpg[/img][/align]
  • Csak azt nem értem ha sokan 70 dfet akarnak akkor az a pár ember miért nem mehet át vagy rigelre vagy hydrára?

  • Csak azt nem értem ha sokan 70 dfet akarnak akkor az a pár ember miért nem mehet át vagy rigelre vagy hydrára?

    Ami késik, nem múlik. Viszont ne felejtsd el, hogy Hydra volt cél uni összevonásnál, aki meg Ursa szerveren kezdett, tudta mit vállal. Anno Ovenes accodat te is ide hoztad, nem Hydra-ra. Az itt szerintem lényegtelen, hogy volt e ott másik accod vagy sem. Mert olyan flottád tuti nem volt mint ezen.


    Szavazatom úgy adtam le, hogy a flottásoknak kedvezzen, a sebesség és a védelem df-be(tudjátok az álláspontoma erről) részt kivéve. Öreg vagyok én már a 3x-hez. :tongue:old Rajtam nem múlt semmi.


    Várjuk a kivitelezést! ;)old

  • Srácok, ebből idén még lesz valami.?(


    Na nem azért hogy sürgetném, de pl a DE-n a hétfőn volt beállítás csere 2 uniba is. Hm vissza is néztem a szavazás-változtatás röpke 2.5 hét alatt megtörtént, itt meg már lassan 1.5 hónapnál tartunk. :oops: