[Ö: 12.100.925.000] Pillangó [-RA-] vs. 6_6_6 [Nyugger] (T: 1.577.009.000, V: 10.523.916.000)

  • Igen, szóval sztori... :) Talán észre sem veszem, hogy átvette Ferkó acc-ját de hatoska feltétlen szükségét érezte annak, hogy pár bolygómat lekémkedje... Kis idő múlva (cp-t keresve) ránéztem 666 egyik csilis holdjára ahol éppen a teljes flottája pihent. Persze megtetszett és a szimu is bíztató eredményt adott. Pár kukát kellett csak gyártanom a zökkenő mentes csatához. Vittem a közelbe üzemanyagot és vártam. Tudtam, nem kell sok idő és nem tévedtem. Flotta a holdon, 666 sehol... Indulás előtt párszor csilis lett a hold de rájöttem: valaki "nézegeti". Aurri volt, szerencsémre nem volt deuja és mire vitt oda már késő volt.

    Röviden ennyi. Hatoskának jobbulást, jó bányákat kapott, hamar lehet szép nagy flottát húzni!!!:phatgrin::phatgrin::phatgrin:





    Támadó Pillangó [-RA-]

    ________________________________________________


    Romboló 100.000

    Cirkáló 200.000

    Könnyű Harcos 500.500

    Csatacirkáló 30.000

    _________________________________________


    Védő 6_6_6 [Nyugger]

    ________________________________________________


    Kis szállító 22.751

    Nagy Szállító 67.574

    Könnyű Harcos 745.000

    Nehéz Harcos 185

    Cirkáló 50.126

    Csatahajó 395

    Kolóniahajó 6

    Szemetesek 17.160

    Kémszonda 1.450

    Romboló 3.230

    Halálcsillag 2

    Csatacirkáló 52.100

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Pillangó [-RA-]

    ________________________________________________


    Romboló 99.964 ( -36 )

    Cirkáló 183.810 ( -16.190 )

    Könnyű Harcos 225.664 ( -274.836 )

    Csatacirkáló 29.957 ( -43 )

    _________________________________________


    Védő 6_6_6 [Nyugger]

    ________________________________________________


    Megsemmisült!

    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:

    40.462.498 Fém, 96.152.764 Kristály és 35.512.332 Deutérium

    6.743.750 Fém, 16.025.461 Kristály és 5.918.722 Deutérium


    A támadó összesen 1.577.009.000 egységet vesztett.

    A védő összesen 10.523.916.000 egységet vesztett.

    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 2.039.270.700 fém és 1.290.962.700 kristály lebeg.

    A támadó 200.815.527 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.

    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:

    2.039.270.700 Fém és 1.290.981.000 Kristály



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen

    Fém: 934.718.948

    Kristály: 1.011.473.225

    Deutérium: 7,866,054

    A támadó(k) nyeresége 1.954.058.227 egység.


    A védő(k) összesen

    Fém: -5.693.017.248

    Kristály: -4.023.701.225

    Deutérium: -1,008,013,054

    A védő(k) összesen 10.724.731.527 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.2.0

                                                                                    Óvakodj a türelmes ember haragjától!

    3 Mal editiert, zuletzt von Pillangó ()

  • Gratulálok!


    Mikor átvette Ferko acc-ját és jött hozzánk, pont nyugger életemet éltem, s egész hétvégén csak fs volt. Már akkor tudtam, hogy így jár majd, és ezt az acc-t is tönkre fogja tenni. Sajnálom, hogy ez az acc is megy a lecsóba, igaz most ugye lecsószezon van, így nem csodálkozom.


    Tudom, hogy rosszul jön ki, hogy egy szövitársam leszedésénél nem sajnálkozom, de ez van.

  • Ritka pillanat a Pillangó effektusra... a Pillangó leszáll az Ördög szarvára, aki egy pillanatra megremeg majd szilánkokra hulló testéből visítva száll le újra a pokolba! Az Ördög sajnos halhatatlan... de, hogy nyugdíjas lenne :D


    Gyönyörű csata! Sok ilyet még!

    666-nak jó felépülést!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • üdv,


    háááát.. azt hittem, h ez is megy tiltásra valamilyen oknál fogva, mint a másik.. de nem.. "csak" szimplán leszedték.. a támadó értékéből ez semmit sem von le :)


    a védőnek mielőbbit vagy másik account :)


    üdv, T.

  • Gratulálok, kijárt már neked egy szép csata :thumbsup: Szívesen olvastam volna valami bevezetőt, de hát na... Ne legyünk telhetetlenek.:thumbsup: Várom a következőt!


    (Gurat, mi lett megint a sigekkel? heeeeelp)

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Többen is pályáztak erre a szép "szeméthalmazra". Gratula Pillangó a gyorsasághoz. Tényleg csak ezen múlt.

    Egy kis sztorit azért szívesen olvastam volna mert megérdemelte volna a csata de ez legyen a legkevesebb.

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • A miértek néha lényegesebbek mint a hogyan, sajnos néha kárörvendőkből több akad!

    Részvétem és mielőbbi pótlást! :(

    Azt hiszem, elég régi játékos vagy már ahhoz, hogy tudd 666 sok accot vágott gallyra.

    Esetleg érdemes elgondolkodni Gurat bejegyzésén is...

    S, hogy én is kinyílvánítsam véleményemet:

    Gratulálok Pillangó!!! Ha lassabb vagy, akkor Gagarin, vagy én csapom le... :missilelauncher:

    [align=center][img]http://tarweb.extra.hu/AOGame.gif[/img][/align]
  • Mario feltámadt viszont ellenlábasa Cipolla alighanem ismét elvarázsolta ezért nem tudott toppon vagyis holdon lenni .... ( de lehetséges csak az erős szövetségi hírnévben bízott )

    az, hogy szépirodalmi társához hasonlóan végzetesen alakul a sorsa vagy nem - bizony részlegesen az ogame ursa univerzumának toll ill. flottaforgatóin is múlik ....


    valóban, mire átváltottam a szükséges deut a ragadozó pillangó már elvégezte az ördögűző rituálét - 1-2 percen múlt a felesleges kerozin égetésem beindítása


    érdekes és egyeseknek elgondolkodtató hozzászólásokat olvastam - akinek nem inge az ugye, aki pedig úgy gondolja öltözködjön fel


    a csata részeseinek a szokásosat ide-oda :beer: