kézi PH [Ö: 347.175.000] Manu [-RA-] vs. FeldMarshal Kuma (T: 22.355.000, V: 324.820.000)

  • Most látom, hogy idekeveredtem a fórumra régi Andromédás barátom az Űrhajós is bemutatkozott. A különbség annyi, hogy tőlem nem kell mindjárt rettegnie az univerzumnak ellentétben vele. :) Szóval első csatám itt Ursán pedig már vagy 8 hónapja talán, hogy átköltöztünk de majd kijavítanak ha tévedek. Nem is foglalkoztam volna ezzel sem, csak hogy egy hirtelen hasonlattal éljek, ha Gurathoz kopogás nélkül beállítok és kiiszom a hűtőjéből a hideg sört biztos kapnék egy tockost Tőle természetesen jogosan. :)


    A csata nem volt egyszerű megosztom akit érdekel. Este ph-n ránéztem a játékostársunk bolygójára vajon megint 5 körben farmolja ugyanazt a bolygót és látom jön eme flottácska a közelembe. Nem tudtam mikor indulhatott mivel nem figyeltem napközben. Reggel tájban érkezett is a flottácska nem volt már sok hátra, lekémkedtem elindultam rá és ekkor jött az újabb nehezék, hogy kisebb szinten egy hajtómű kutatás fél óra így nem tudtam azt sem tegnap vajon milyen szintű hajtóművel indult. Szerencsére kapóra jött Gullcsi szövitársam egy korábbi ogame összesítős linkje ebből kitudtam kalkulálni milyen kutatásokat indított tegnap (impulzus, nagyégésű! és ion) és bizony benne volt a nagyégésű is ami a mérvadó jelen esetben. Már csak az indulást kellett megtippelni ezt két százalékra szűkítettem így 4 időm lett. Első körre két időre mentem ugye a hajtómű miatt és a szerencse engem sem került el mindjárt az első telibe talált. Persze a flotta fordítását el kellett érnem éber volt a védő, mert fent volt de hát nem volt nehéz dolog bemérni a fordítást. A df-ből csippentett egy picit azt korrigáltam a végén, de itt nem a profit volt a lényeg. :)



    Ezen az időponton (26-06-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Manu [-RA-]
    ________________________________________________


    Csatacirkáló 17.500
    _________________________________________


    Védő FeldMarshal Kuma
    ________________________________________________


    Kis szállító 700
    Nagy Szállító 808
    Könnyű Harcos 1.849
    Nehéz Harcos 2.877
    Cirkáló 1.473
    Csatahajó 536
    Kolóniahajó 1
    Szemetesek 607
    Kémszonda 46
    Bombázó 192
    Napműhold 20
    Romboló 735
    Csatacirkáló 341
    Rakéta kilövő 4.031
    Könnyű lézer 783
    Nehéz lézer 1.039
    Gauss ágyú 157
    Plazmatorony 217
    Kis pajzskupola 1
    Nagy pajzskupola 1
    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Manu [-RA-]
    ________________________________________________


    Csatacirkáló 17.237 ( -263 )
    _________________________________________


    Védő FeldMarshal Kuma
    ________________________________________________


    Megsemmisült!
    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:
    0 Fém, 0 Kristály és 0 Deutérium


    A támadó összesen 22.355.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 324.820.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 48.161.100 fém és 32.224.200 kristály lebeg.
    A támadó 0 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
    A támadó(k) által megszerzett törmelék. 47.475.100 fém és 31.538.200 kristály.




    nyereség/veszteség összegzése:




    A támadó(k) összesen


    Fém: 39.585.100
    Kristály: 21.018.200
    Deutérium: -3.945.000
    A támadó(k) nyeresége 56.658.300 egység.



    A védő(k) összesen


    Fém: -182.167.500
    Kristály: -112.628.500
    Deutérium: -30.024.000
    A védő(k) összesen 324.820.000 egységet vesztett(ek).




    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.2.0

  • Ejj, van aki még mindig nagyon tudja ezt a témát!
    Grat itt is! Nagyon szép megmozdulás volt!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Az ilyen gondolkodós-számolgatós sztorikat élmény olvasni. Belegondolni hogy valaki még fáradozik ezzel és nem csak dirr-durr piff-paff csitt-csatt bumm bele-módra flottázik. Na ez az igazán szép. Gratula.

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • Gratu, szép munka, már rég láttam számolós sztorit. 2x esen győztél, a csatában is meg a flottások legnagyobb ellenségét a lustaságot is sikerült legyűrni! :thumbsup:
    Gyors pótlást a védőnek, neked meg jó költekezést.

  • Az Isten óvja Ursa lakóit ha kedvet kap Manu a flottázáshoz... :thumbup::thumbup::thumbup:
    Támadónak gratulálok, még sok hasonlót. Védőőnek mielőbbbit! :phatgrin:

                                                                                    Óvakodj a türelmes ember haragjától!