[Ö: 6.805.941.000] Chuck Norris [LajharZ] & StokyG [LajharZ] vs. Schyled (T: 1.445.016.000, V: 5.360.925.000)

  • Igazából nagy sztori nincs , inaktív lett sajnos ezért 6 nap inaktivitás után kitettük és learattuk a termést mások elöl. Ezt bárki megtette volna talán jóval elöbb is mint mi hátha visszatalál.



    Ezen az időponton (20-06-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Chuck Norris [LajharZ]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 500.005
    Nehéz Harcos 83
    Cirkáló 50.010
    Csatahajó 20.000
    Bombázó 20
    Romboló 20.000
    Csatacirkáló 25.003
    _________________________________________


    Támadó StokyG [LajharZ]
    ________________________________________________


    Kis szállító 1.843
    Könnyű Harcos 298.995
    Nehéz Harcos 55
    Cirkáló 28.176
    Csatahajó 538
    Bombázó 11
    Romboló 9.973
    Csatacirkáló 9.782
    _________________________________________


    Védő Schyled
    ________________________________________________


    Kis szállító 14.678
    Nagy Szállító 5.001
    Könnyű Harcos 401.354
    Nehéz Harcos 500
    Cirkáló 19.750
    Csatahajó 20.000
    Kolóniahajó 3
    Szemetesek 20.570
    Kémszonda 115
    Napműhold 476
    Halálcsillag 20
    Csatacirkáló 7.000
    Rakéta kilövő 228.396
    Könnyű lézer 60.254
    Nehéz lézer 150
    Gauss ágyú 1.500
    Ion ágyú 15
    Plazmatorony 447
    Kis pajzskupola 1
    Nagy pajzskupola 1
    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Chuck Norris [LajharZ]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 308.830 ( -191.175 )
    Nehéz Harcos 70 ( -13 )
    Cirkáló 46.845 ( -3.165 )
    Csatahajó 19.802 ( -198 )
    Bombázó 20 ( -0 )
    Romboló 19.820 ( -180 )
    Csatacirkáló 24.766 ( -237 )
    _________________________________________


    Támadó StokyG [LajharZ]
    ________________________________________________


    Kis szállító 1.146 ( -697 )
    Könnyű Harcos 183.408 ( -115.587 )
    Nehéz Harcos 42 ( -13 )
    Cirkáló 26.421 ( -1.755 )
    Csatahajó 534 ( -4 )
    Bombázó 11 ( -0 )
    Romboló 9.891 ( -82 )
    Csatacirkáló 9.697 ( -85 )
    _________________________________________


    Védő Schyled
    ________________________________________________


    Megsemmisült!
    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:
    30.014.628 Fém, 8.010.919 Kristály és 31.005.254 Deutérium


    A támadó összesen 1.445.016.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 5.360.925.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 1.652.744.000 fém és 702.889.200 kristály lebeg.
    A támadó 69.030.801 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
    A támadó(k) által megszerzett törmelék.




    nyereség/veszteség összegzése:




    A támadó(k) összesen


    Fém: 628.052.628
    Kristály: 339.190.119
    Deutérium: 12.405.254
    A támadó(k) nyeresége 979.648.001 egység.



    A védő(k) összesen


    Fém: -3.707.681.628
    Kristály: -1.468.950.919
    Deutérium: -253.323.254
    A védő(k) összesen 5.429.955.801 egységet vesztett(ek).




    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.2.0

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • A flotta szép amit leszedtetek! Hogy mennyire megérdemelt abba nem mennék bele, mint a sztori leírásába se miszerint bárki megtette volna! Igazából nem sok mindenki tette volna meg :D
    Mondanám hogy jó költekezést az ingyen végig izgult profithoz .....


    Hajrá srácok ;)

  • volt időtök leszedni 5 en lazán letudtátok volna azhogy ennyire inaktiv az uni , hogy csak páran játszunk egész uniba az nem az én hibám.


    Ugy értettem , hogy mindenki megtette volna , hogy saját szövitársát zuzta volna be ha inaktivvá válik. Elnézést a féreérthető fogalmazásér. Amugy meg ez nem jo költekezés mert sajnos egy jofej szövitárssal lettünk kevesebben....

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Szép csata, grat. hozzá. Nem emlékszem, 6 vagy 7 nap után szürkül be a játékos, de ha még más nem látta az inaktivitást, az azért igencsak nagy előny, nem tartanám korrektnek én sem. Viszont ha már beszürkült, mások is lecsaphattak volna különös izgalom nélkül - igaz akkor is ott a szervezési előny, de a szabályzat nem tiltja. Szép flották, a szép veszett hullámsírba is, még egyszer grat. a csatához!

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Nem kell ez túlbonyolítani!
    Szövin belül meg volt beszélve rég hogy ha 5+ nap után nincs "V" és semmi jelzés akkor ez lesz!
    Nem 1 meg 2 napos távollétről beszélünk!
    Nem érek rá ott a vakáció!

  • Nincs ebben tényleg semmi bonyolult, csak a korrektség miatt másokkal szemben - akár meg lehet beszélni 3 napot is szövin belül, miért is ne, azután csatt :minigun: . Csak a helyzeti előny, amit én megkérdőjelezek. A csata ettől függetlenül szép.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Elöbb ki lett rakva, szval akár fel is jöhetett volna (mint akárki más), nem tudtuk hogy on vagy off. Ez van. A sok mínusz becsületet benyeltük...


    Olyan szavakat azért nem vennék bele ebbe a mondatba, melyek jelentése nem feltétlenül tükrözi akár az embert, akár a csapatot.. ( tisztelet a kivételnek.. )


    tehát jumper, ha ne adj Isten balesetet szenved bármelyikőtök és nem tud feljönni pár napig, mert nincs eszméleténél vagy bármi egyéb történik akár vele, akár bármelyik családtagjával, akkor kirakjátok.. ahan.. hát én ebbe a csapatba inkább nem akarnék beletartozni.. :) másrészről, ebből is látszik, h nektek az ogame mindent felülír.. neki -reméljük- nem.. és h nincs komolyabb baj..


    A csata szép, de.. inkább kihagytátok volna belőle az előzményt.. akkor még elfogadható is lenne..


    üdv, T.

  • Szerintem nem is szép a csata, és nem is nevezném annak. De hát van akinek mindig van még lefelé.. Legalja... :/ Na mindegy, ha ti ettől érzitek keménynek magatokat, akkor csak így tovább. Több mint 1 napi (i) után nem lenne gond, de így... <X

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Anno lecso-val is meg lett beszélve, ha off és bennt a flotta beverem. (Semmi 6 nap, simán off...) Leokézta...
    Egyszer nem tettem meg, egész éjjel kémkedtem
    Másodszorra leszedték (nekem kellett volna, de én is bealudtam)


    Akkor az most “szebb” vagy “jobb” csata volt???

  • Ha idegen szedte le, akkor az elfogadhatóbb, mint ha te tetted volna. De ez az én véleményem.


    A védőnek mielőbbit. Remélem, hogy abbahagyja és inkább a való életre koncentrál :)


    edit: lecso meg lecso.. az az ő döntése volt..

  • Nem a csatával van baj DON, hanem a csata körülményeivel.



    Ami persze a csata érdemeit csorbítja.


    Chuck ez majdnem olyan, mintha barátlistást támadnék - tudom mikor nincs - mert ugye tudjuk, de csak "mi", szövin belül, és lecsapjuk. Most hogy megegyezünk 3 vagy 5-6 napban részletkérdés, erről a többi játékos mit sem tud - sőőőőt még azt feltételezik, hogy bevédenétek egy támadás esetén. Éppen ezért igen nagy előnnyel indultok.
    De ezt szerintem ilyen szintű játékosoknak nem is kellene ecsetelni. Morálisan is lehet nézni, eleinte inkább védeni, majd ha "i" lesz leszervezni az akciót. Reméljük tényleg nem történt valami nagy gebasz a társsal, sok idő és munka ment törmelékbe.


    A bevezetés tényleg kár volt.

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • Ismétlem nem volt már szöviben vagy barátlistán. Játékon belül nem lehetett konkrétan megmondani hogy van-e. Az más téma, hogy ha akarod megnézem máshol hogy akárki akármelyik szerveren mikor jött fel és mikor ment off akárki...
    Csak tudni kell keresni

  • Látom kár volt kitenni csak kötekedik mindenki:)


    Nem értem ezt a korrekt inkorrekt dolgot. Minden bogyeszén bent állt 10,20,30 millányi anyag kb védelem nélkül , volt ahol hold sincs. 6 nap volt rá rájönni h off teljesen. Ha meglátok valakit aki ott csücsül 30 milla cuccon és védelme sincs meg holdjase csak elballagok érte és körbenézem a kolokat. Azt ha 1 napig off csak leszervezek egy acs t és leverem.


    Én ugy vagyok vele , hogy inkább a szövibe maradjon a nyers mint bárki elvigye és ellenünk használja. Pár dolgot , konkrétumot leírhatnék de az senkire se tartozik...


    Amugymeg ha szigorúan a csatát nézzük sok a bukó , de két bányásztól nemis olyan rossz ;)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]
  • Lorovus látom itt aktivabb vagy mint a jegyrendszerben... elküldtem a képernyőképeket meg az API kódokat arról amikor Chuck leszedte a flottámat meg a nyersimet amikor a karbantartás miatt nem tudtam belépni. Jó volna intézni nem hogy "eltűnnek" a csaták.


    Ez a csata elég érdekes. Tekintve hogy a vesztes fél már online... kicsit pushing szaga van a dolognak, de persze nem mennék bele vádaskodásokba. Azt meg ne mondjátok hogy bányászok vagytok, ha pl Chucknak 32 millás accon 10 millás flottája van... egy ilyen accot nem neveznék bányásznak :D :D:minigun:


    Mindenesetre jó költekezést.

  • off: cpt - jeleztem az üzenetedet Lorovus felé.


    on: maradnék a többiek véleményénél.. megvártam volna legalább a 7 napot.. ha 6 napig senki sem járt felé, akkor már ennyit ki lehetett volna bírni.. meg, ha ennyire nagy szöviről beszélünk, akkor miért nem volt meg egymás elérhetősége? a mai világban valahogy elképzelhetetlennek tartom, h egy magára adó szövetségben a telefonszámok, a facebook elérhetőségek vagy bármii más ne lenne meg a szövetségi tagoknak egymás felé.. számtalan csatánál lehet olvasni, h ráírtam x-y-ra, felhívtam, etc.. itt meg semm ilyesmi.. több, mint fura.. 8|8|


    A védőnek kitartást és felépülést!

  • off: cpt - jeleztem az üzenetedet Lorovus felé.


    on: maradnék a többiek véleményénél.. megvártam volna legalább a 7 napot.. ha 6 napig senki sem járt felé, akkor már ennyit ki lehetett volna bírni.. meg, ha ennyire nagy szöviről beszélünk, akkor miért nem volt meg egymás elérhetősége? a mai világban valahogy elképzelhetetlennek tartom, h egy magára adó szövetségben a telefonszámok, a facebook elérhetőségek vagy bármii más ne lenne meg a szövetségi tagoknak egymás felé.. számtalan csatánál lehet olvasni, h ráírtam x-y-ra, felhívtam, etc.. itt meg semm ilyesmi.. több, mint fura.. 8|8|


    A védőnek kitartást és felépülést!

    nah meg még ha a szöviből ki is tettétek, nekem ne mondjátok hogy senkinek se volt B listása :D


    Azért kíváncsi lennék Schyled elmondására is , így hogy ráadásul aktív is lett


    Neki mindenesetre felépülést, és remélem nem fejezi be az unit. Kár lenne érte!
    ui.: Aki nálunk inaktív lett 30 nap után tettük ki a szöviből, addig bíztunk benne hogy csak valami probléma miatt nem tudott fellépni, és senki se verte le, se farmolta addig!

  • nah meg még ha a szöviből ki is tettétek, nekem ne mondjátok hogy senkinek se volt B listása :D
    Azért kíváncsi lennék Schyled elmondására is , így hogy ráadásul aktív is lett


    Neki mindenesetre felépülést, és remélem nem fejezi be az unit. Kár lenne érte!
    ui.: Aki nálunk inaktív lett 30 nap után tettük ki a szöviből, addig bíztunk benne hogy csak valami probléma miatt nem tudott fellépni, és senki se verte le, se farmolta addig!

    Csak halkan megjegyzem 1 embernek volt a szövetségből ismerőse a faszbukon és ő sem érte el!
    De már mint leírtam vannak szövin belül íratlan szabályok!
    30 nap inaktivitás?? Most komolyan??
    Igazából nem az első eset volt..... akit meg 30 nap után nem vernek be annak ajánlom a lottót!
    Különben meg biztos nem az irigység beszél belőled hogy nem vetted észre......

  • Lorovus látom itt aktivabb vagy mint a jegyrendszerben... elküldtem a képernyőképeket meg az API kódokat arról amikor Chuck leszedte a flottámat meg a nyersimet amikor a karbantartás miatt nem tudtam belépni. Jó volna intézni nem hogy "eltűnnek" a csaták.


    Ez a csata elég érdekes. Tekintve hogy a vesztes fél már online... kicsit pushing szaga van a dolognak, de persze nem mennék bele vádaskodásokba. Azt meg ne mondjátok hogy bányászok vagytok, ha pl Chucknak 32 millás accon 10 millás flottája van... egy ilyen accot nem neveznék bányásznak :D:D:minigun:


    Mindenesetre jó költekezést.

    Az hogy te minek nevezel 1 accot az a saját véleményed!
    Hiszed vagy sem ezen a kihalt szaros szerveren aki nem bányászik annak vége!
    Dobálózol itt a nagy szavakkal hogy pushing meg minden..... gondolj bele szerinted ha az lenne ki is raknák ide? :O OMG Tipikus magyar hozzáállás ha az én tehenem döglődik dögöljön meg a szomszédé is......
    Szánalom,szánalom,szánalom.....
    Eddig is nyilvánvaló volt számomra hogy aki nincs benne az elit sleppjében az csak csalhat és jogtalan módon juthat dolgokhoz, pedig nem ma kezdtem a játékot!

  • Grat a csatahoz. Ti tudjatok, de en tuti nem lenek a szovitek tagja. Inkabb azt varnam el csillagozzatok,foleg azert 7napot megvarni. Profit nem minden szerintem. Es 7napig ebben a kihalt ogameben siman elofordul hogy nem tunik fel senkinek hogy nem aktiv ha dobtok ra par kemet. Vagy most, tisztesegesen elkuldeni neki a profitot, mert csak a szovitagotok ha nem akarja abba hagyni. Az lenne a korrekt szerintem ti dontesetek

    [align=center][img]http://img01.imageup.darkweb.hu/images/201301/24/241822501.jpg[/img][/align]