[Ö: 6.805.941.000] Chuck Norris [LajharZ] & StokyG [LajharZ] vs. Schyled (T: 1.445.016.000, V: 5.360.925.000)

  • Üdvözletem a résztvevőknek! :) :D


    Na akkor még nem olvastam végig mindent de meg fogom még tenni...viszont Én örülök hogy ők szedtek le mert nem lettem volna aktivabb több nap után sem nekem kicsit el laposodott a dolog sajnos megcsappantak az emberek de a társaság szuper volt :) én örülök hogy nálluk voltam sőt eddig a legjobb fej társaság volt :) ezúton GRATULÁLOK és egy picit azért Büszke is vagyok sikerült még igy fekve is egész nagy hullást okozni :P


    Egyenlőre nyár család ház stb ide már max beszélgetni vagy talán picit később bányászni még vissza nézek de akkor inkább majd ha jön a rossz idő egy új szerveren előről :) :) :)
    Éljenek a Lajhárok! És éljen az Ogame közösség! ;)
    pacsi mindenkinek
    Schy

  • Az hogy te minek nevezel 1 accot az a saját véleményed!Hiszed vagy sem ezen a kihalt szaros szerveren aki nem bányászik annak vége!
    Dobálózol itt a nagy szavakkal hogy pushing meg minden..... gondolj bele szerinted ha az lenne ki is raknák ide? :O OMG Tipikus magyar hozzáállás ha az én tehenem döglődik dögöljön meg a szomszédé is......
    Szánalom,szánalom,szánalom.....
    Eddig is nyilvánvaló volt számomra hogy aki nincs benne az elit sleppjében az csak csalhat és jogtalan módon juthat dolgokhoz, pedig nem ma kezdtem a játékot!


    peace,


    3 mondatodra reagálnék:


    "gondolj bele szerinted ha az lenne ki is raknák ide?" - nem az első ilyen eset lenne.. és gyanítom, h nem is az utolsó.. főleg egy olyan szerveren, ahol csak Lorovus van.. :whistling:


    "Eddig is nyilvánvaló volt számomra hogy aki nincs benne az elit sleppjében az csak csalhat és jogtalan módon juthat dolgokhoz, pedig nem ma kezdtem a játékot!"


    Ezzel vitatkoznék. Kicsit ki is kérem magamnak.
    Ha nem ma kezdted a játékot, akkor tudhatnád, h az egyik támadó igen csak persona non grata.. ;)


    "Csak halkan megjegyzem 1 embernek volt a szövetségből ismerőse a faszbukon és ő sem érte el!"


    tehát tudtátok, h offline. Nincs több kérdésem.


    üdv, T.

  • Csak halkan megjegyzem 1 embernek volt a szövetségből ismerőse a faszbukon és ő sem érte el!De már mint leírtam vannak szövin belül íratlan szabályok!
    30 nap inaktivitás?? Most komolyan??
    Igazából nem az első eset volt..... akit meg 30 nap után nem vernek be annak ajánlom a lottót!
    Különben meg biztos nem az irigység beszél belőled hogy nem vetted észre......

    Én többször beszéltem vele , és kémkedni se kémkedtük egymást! De még ha észre is vettem volna akkor se bírtam volna a flottájával :D
    Speciel én annyira nem vennék rá mérget hogy a csatának nem lesz következménye valamilyen szinten :(
    Schyled elmondta miért volt inaktív, sajnálom hogy nem fogja rendesen folytatni. Korrekt player volt.
    Mielőbbit neki

  • Gratulálok megragadtad a lényeget!
    Akkor most gyakorlatilag lecsalóztál embereket vagyis erősen utaltál rá, biztos munkaköri leírás! :thumbdown:
    Jó hogy nem a játékosok a hibásak hogy csak Lovorus van.....jár a keksz! :lol:
    Talán ha mindenki a saját dolgával folalkozna előrébb tartanánk!
    Részemről ennyi, talán még annyit hogy azért a fantáziája 1-2 embernek eléggé hogy is mondjam szépen.... "erős"! Nem tudom mit szívtok de küldjetek bártan! :D


    Schyled neked minden jót!

  • Ezt meg csak most vettem észre!
    Látatlanba lemínősíted az egész szövit hát ehhez csak gratulálni tudok!


    "nektek az ogame mindent felülír.. neki -reméljük- nem.. "
    Most rossz lóra tettél mert ezt nem tudom nem magamra venni! Ha ismernél - márpedig nem- (és ez nem is lesz másképp) rájönnél mekkora ordas nagy baromságokat írkálsz! :pillepalle::pillepalle::lol: (Magyarázkodni nem fogok, aki tudja az tudja (keresgélj korábbi unikban))
    Akartam ide írni valami sértőt, de aztán így haladva a sorok között rájöttem hogy nem fogom megadni az örömöt senkinek tudjuk mihez! :D:D:D:phatgrin::phatgrin: