[Ö: 575.421.000] Husveti nyuszi [Ragna] vs. Commander Leo (T: 11.165.000, V: 564.256.000)

  • A csatának érdekes a története:
    Leo érdekes játékos, el lehetett vele beszélgetni az elején, még úgy tűnt kooperálásra is képes, de jött a nagy DE.
    Elkezdte a kicsiket zúzni, de nagyon, konkrétan az volt a célja, hogy mindegyiküket inaktívra zúzza és a zúzás az a maximálisan megengedett támadásokat jelentette egy időegységre, ha nem volt profit az se számított. Kaptam üzeneteket, meg csatajelentéseket, amik ezt alá is támasztották...
    Kért meg, hogy ph-zzak neki valakit ki támadja a cpt, megtettem, utána olvashattam a kifakadást, hogy az az ő személyes célpontja :lol:
    Ő verte inaktívra...
    Figyelembe véve, hogy a 23 aktív játékosból 11et inaktívra vert, mert az onnantól saját maga szerint az ő privát farmja lesz, finoman szóltam neki, hogy nem kéne zúzni, korrektül válaszolt, oké, profitra lehet és kell menni, de a minusz 10-20 millás tekizúzások nagyon szemét dolgok...
    Én az üzenettel elintézettnek vettem a dolgot, menjen profitra, de a zúzás kedvéért ne csináljon ki mindenkit akit tud!
    Nem jött össze a dolog, látom 2 napra rá zúzza az utolsó még értelmes kisebb accot is, itt lett elég, most én álltam rá...
    Nem akarok itt rendőrt játszani, de a korrekt játéknak is van módja és határa!





    Ezen az időponton (04-06-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Husveti nyuszi [Ragna]
    ________________________________________________


    Cirkáló 19.058
    Csatahajó 2.583
    Csatacirkáló 9.558
    _________________________________________


    Védő Commander Leo
    ________________________________________________


    Nagy Szállító 999
    Könnyű Harcos 60.359
    Nehéz Harcos 20.907
    Cirkáló 3.197
    Szemetesek 500
    Kémszonda 49
    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Husveti nyuszi [Ragna]
    ________________________________________________


    Cirkáló 18.673 ( -385 )
    Csatahajó 2.583 ( -0 )
    Csatacirkáló 9.558 ( -0 )
    _________________________________________


    Védő Commander Leo
    ________________________________________________


    Megsemmisült!
    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:
    2.148.768 Fém, 820.352 Kristály és 3.831.229 Deutérium


    A támadó összesen 11.165.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 564.256.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 194.576.500 fém és 89.052.000 kristály lebeg.
    A támadó 6.800.349 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
    A támadó(k) által megszerzett törmelék.




    nyereség/veszteség összegzése:




    A támadó(k) összesen


    Fém: 189.025.268
    Kristály: 87.177.352
    Deutérium: 3.061.229
    A támadó(k) nyeresége 279.263.849 egység.



    A védő(k) összesen


    Fém: -383.601.768
    Kristály: -176.229.352
    Deutérium: -11.225.229
    A védő(k) összesen 571.056.349 egységet vesztett(ek).




    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.2.0

  • csak gratulalni tudok a csatához :)
    Oda telepult minden kis aktiv gamerhez mobilkoloval ez zuzta oket ...felfoghatatlan h ilyen meg van :/
    Igaz a szabalyok megengedik de ami tulzás az tulzás :/
    Neked jo koltekezest kivanok :)
    Leonak meg okosabb jatekot ..mert azzal a 600k banyapontal nehez lesz a talpraallas legkozelebb

  • Aktív játékostól mindig több profit jön, mint inaktívtól. Nehéz eltalálni a kényes egyensúlyt... csak finoman kell baszogatni a kicsiket, hogy ne hagyják abba... Ők a legjobb célpontok, tengernyi balfaszságot elkövetnek, amiket keményen lehet büntetni. Közben harc után meg lehet írni nekik, mi volt a hiba.
    De 5-6 farmkörrel megcsapni valakit nulláért, az senkinek nem éri meg... se rövid-, se hosszútávon.
    Persze van az úgy mikor a farmer csúszik bele ugyanebbe :D Zúzzad csak! Szép kis bosszúhadjárat kerekedett ki belőle!


    off: Ejjj Nyuszi, egyszer elkaptuk együtt Vuckót az andrón, ha emlékszel még rám :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Aktív játékostól mindig több profit jön, mint inaktívtól. Nehéz eltalálni a kényes egyensúlyt... csak finoman kell baszogatni a kicsiket, hogy ne hagyják abba... Ők a legjobb célpontok, tengernyi balfaszságot elkövetnek, amiket keményen lehet büntetni. Közben harc után meg lehet írni nekik, mi volt a hiba.
    De 5-6 farmkörrel megcsapni valakit nulláért, az senkinek nem éri meg... se rövid-, se hosszútávon.
    Persze van az úgy mikor a farmer csúszik bele ugyanebbe :D Zúzzad csak! Szép kis bosszúhadjárat kerekedett ki belőle!


    off: Ejjj Nyuszi, egyszer elkaptuk együtt Vuckót az andrón, ha emlékszel még rám :D

    Sajnos nem mindenki jut el odáig, pedig jó lenne, viszont a koma annyira túlzásba vitte, hogy az már tűrhetetlenné vált, a jó szó nem használt, most ez jön.


    Igen emlékszem rá, nem most volt az se, de jó volt:D Bár nem vagyok büszke rá, hogy akkor a kezdők szövi egyik alapítója voltam :lol: sajna csúfosan bukott az ötlet, de a régi ismeretségek megmaradtak legalább.

  • Igen a ami tulzas , hat az ez volt ,zuzni folyamatosan a kicsiket inaktivra utni ugy hogy 5 tamadas utan meg mindig t9bb millios a buko ..D


    csak azert zuzni mert megtehetem hat .. :lol: most vissza nyalt a fagyi


    grat nyuszi csak igy tovabb

    [align=center][img]http://www.kephost.com/images4/2012/6/25/989ay5joax7sjm7ej30j.gif[/img][/align]