Kémcsata... [Ö: 1.665.920.000] Aurri [H U J E] vs. Lord Cosmo [NEBULA] (T: 169.049.000, V: 1.496.871.000)


  • Sokszor próbáltam már elkapni Lordot.
    Most a hajnali frissítésnél megláttam, megszerettem, elkaptam.
    Mivel gyanús volt már a sok "véletlen" feljövés, kémkedéssel mentem... :D


    Ezen az időponton (26-03-2019 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Aurri [H U J E]
    ________________________________________________


    Kis szállító 6.500
    Nehéz Harcos 23.435
    Cirkáló 30.000
    Csatahajó 12.488
    Kémszonda 111
    Csatacirkáló 40.885
    _________________________________________


    Védő Lord Cosmo [NEBULA]
    ________________________________________________


    Kis szállító 10.695
    Könnyű Harcos 45.147
    Nehéz Harcos 11.261
    Cirkáló 10.009
    Csatahajó 7.562
    Kolóniahajó 4
    Szemetesek 9.022
    Kémszonda 16
    Romboló 286
    Halálcsillag 1
    Csatacirkáló 2.454
    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Aurri [H U J E]
    ________________________________________________


    Kis szállító 3.768 ( -2.732 )
    Nehéz Harcos 16.756 ( -6.679 )
    Cirkáló 27.219 ( -2.781 )
    Csatahajó 12.433 ( -55 )
    Kémszonda 39 ( -72 )
    Csatacirkáló 40.799 ( -86 )
    _________________________________________


    Védő Lord Cosmo [NEBULA]
    ________________________________________________


    Megsemmisült!
    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:
    103.021.829 Fém, 20.687.340 Kristály és 31.908.066 Deutérium
    24.319.680 Fém, 3.447.890 Kristály és 5.318.011 Deutérium
    12.159.840 Fém, 1.723.945 Kristály és 2.659.005 Deutérium
    6.079.920 Fém, 861.972 Kristály és 1.329.503 Deutérium


    A támadó összesen 169.049.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 1.496.871.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 317.136.000 fém és 156.523.800 kristály lebeg.
    A támadó 213.517.001 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
    A támadó(k) által megszerzett törmelék.




    nyereség/veszteség összegzése:




    A támadó(k) összesen


    Fém: 356.504.269
    Kristály: 127.260.947
    Deutérium: 34.362.585
    A támadó(k) nyeresége 518.127.801 egység.



    A védő(k) összesen


    Fém: -1.096.488.269
    Kristály: -492.483.147
    Deutérium: -121.416.585
    A védő(k) összesen 1.710.388.001 egységet vesztett(ek).




    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.2.0

    [align=center][img]http://tarweb.extra.hu/AOGame.gif[/img][/align]
  • Grat. Szep csata. Vedot sajnalom mert Devil baratom tanitvanya. Remelem nincs igazad es csak a sors keze hogy most pont nem jott fel. Mondjuk ha jol emlekszem mar egyszer elkaptad, akkor nem irtad hogy kemkedessel. De a lenyeg hogy szep profit szep csata, kitartasod meghozta az eredmenyet. Mennek a sorok vedonek meg ne adja fel.

    [align=center][img]http://img01.imageup.darkweb.hu/images/201301/24/241822501.jpg[/img][/align]
  • Grat a csatához, szép profit, Lord nagyon aktív azért volt nehéz elkapnod, jó párszor nézelődtünk, adtuk egymásnak a cpket ha sok hajó úton volt, ügyes, korrekt játékos hasonló gondolat menettel,pont ezért úgy gondolom hogy hamarosan ennek a flottának a sokszorosát fogjuk nála viszont látni! :D mielőbbi pótlást, neked nem lesz nehéz ezt a flottát is gyorsan összeraktad! Jó költekezést Aurri, neked meg gyors pótlást Lord! :)

  • Ez sajnos becsúszott, ebben a hónapban igen leterhelt vagyok az idénymunka miatt, így a frissítésig fennmaradós terv nem jött össze. Miközben szedtem össze a napi termelést, sajnos bealudtam. Győzött a biológia a tudat felett :sleeping:


    Ritka szép pillanatot fogtál ki a támadásra, napi termelésem kb fele, egy reggeli csata zsákmánya, illetve a flottám deukészletének kb 80%a a holdon volt, ráadásul elkaptad azt a rövidke időt amikor nem vagyok fent. Annyi rondított bele kicsit, hogy mivel 4 felé volt osztva a flotta, nem lett meg az egész, szerencsémre a nehézvasak zöme megmaradt.


    Sértődés, harag nincs, kiheverem ezt is ahogy az ezelőttieket, kicsit átrendezem a termelésemet, aztán építek másikat. Egy sokkal nagyobbat, erősebbet, aztán kezdődik újra a hajtóvadászat. Addig mindenki rejtse el azt amit félt, mert ha kész lesz és ha valami mozdíthatót találok, azt viszem. :phatgrin:

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • 111 kém?
    Emlékszem nekem volt olyan, hogy túl kevés kémmel kémkedtem és visszatért a flotta egy egyszerű kémjelentés után :D
    Sok-sok deu úszott el csak úgy... legközelebb vagy 20.000 kémet rakj bele... az a tuti!


    Szép csata srácok, kezdem megszeretni a Cosmo gyereket... először azt hittem, csak bérkém (vagy jégkrém) de jó lesz... aktív flottásnak majd egyszer.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Cosmo: jobbulást, én most egy darabig biztos nem nyüstöllek, a vörös köd felszállt.
    A helyedben a gazdaságot megtolnám. Neked még, nagyon gyorsan lehet emelni a bányákon és a 6x gazdaság durván termel.

    [align=center][img]http://tarweb.extra.hu/AOGame.gif[/img][/align]
  • Én most kárörvendő vagyok, de csak mert Devil ráküldte a védőt pár száz nsz-emre. Szóval kifejezetten örülök a bukásának, ráadásul egy csapattárs kapta el. :thumbup: Hozzáállással nincs baj, de nem kell túlzásba vinni a játékot. Aurri tanácsa jó, főleg ha hamar túl akarod szárnyalni a mestered. ;)old Szép volt Aurri!

  • A kárörvendés teljesen természetes dolog, csak valaki leplezi, valaki nem. :) Engem nem zavar, ha téged feldob, örülök neki. Egyébként azok a szállítók rosszkor voltak rossz helyen. Ráadásul felügyelet nélkül, ilyenkor megesik az ilyesmi :phatgrin:


    Köszönöm a tanácsot, már érleltem egy ideje, hogy megnyomom a gazdaságot, de azt gyökeresen kell átrendeznem sajnos. Kevés a bolygómező sajna, de van rá orvosság, csak az idő kevés mostanság :D

    „Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”

  • ... ha hamar túl akarod szárnyalni a mestered ...

    Hát, ha bányászatban Devil a mestered, akkor hamar túl tudod szárnyalni :D


    A csata tényleg szép é jó... nekem is pár ilyent kellene csinálnom, mert le fogok maradni :S (most akkor irigy vagyok?... vagy én is kárörvendő? vagy mi is van? :D )

  • Eddig még senki olyannal nem találkoztam akit megvédtek a bányái, de láttam már elvérezni nagyobb bányászokat kisebb flották miatt. :D most én is bányákat tolok top11es flotta elég most egy kis ideig. Bocsi Erick, de minek hagytad védtelenül őket?
    A csata szép Gurat meg irigy és kárörvendő, sőtt én is irigy vagyok mert Gurat többet termel mint én farmolok! :D