[Ö: 57.600.000] Husveti nyuszi [R-G] vs. Enderor [HMB] (T: 0, V: 57.600.000)

  • Nem igazán értek egyet veled Nekkar, vagy csak a hozzáállásunk más, de én ugyan senkit nem fogok csak azért tisztelni, mert pontban felettem van... Esetlegesen 2-3x annyit időt, energiát, mitöbb pénzt fektet a játékba ezért messze előttem jár, azzal még nem vívja ki a tiszteletem. Volt is jó pár olyan csatám, ahol jóval előttem járó játékos végezte a kukákban, pár top1 is megvolt, és csak azért nem is fogom őket kerülni nagy ívben, mert előttem járnak. Don lehet,h hogy a lényegre tapintott és inkább arról szól ez, mint ahogy ő is írta, hogy 'jajj ne hívjuk fel magunkra a figyelmet', na de ha én vadászni akarok, akkor lehet már rég górcső alatt van a kissebb is meg a nagyobb is attól függetlenül, hogy kémked vagy sem... :D Szóval ez sem opció.
    Nyuszi, neked meg grat a csatához, szép észrevétel és jól is tetted, hogy elmentél érte :beer: ismerlek annyira, hogy nem vagy te az a bekakkantós fajta, aki ezek után megremegne :D Lehet, hogy egy picit több figyelmet fogsz kapni, de egy idő után megunják azt is... :D

    ez nem tiszteletre méltó vélemény!
    Ha nem tiszteled az ellenfeled akkor te hogyan várod el hogy valamilyen szinten tiszteljen ?
    Ezenkivül senkiről sem tudod biztosan, hogy mennyi ideje van vagy h mennyit költ rá. Ez egy olyan dolog hogy ha sok időt tudsz rá fordítani meghálálja, legalább is nekem meghálája. Többször levertek számszerint 3x vesztettem el a teljes flottát és mégis visszajöttem, és nem azért mert millió számban vettem a SAT nem tagadom a parancsnki sor megvan és még van váltásra is, de a többit a munka hozta!
    Úgy gondolom, mindenkinek meg kell adni a tisztelete aztán majd változik úgy is!
    Én is kémkedtem Nyuszit indultam is rá jópárszor, aztán elkezdtünk beszélgetni, és mivel tök normális játélkosnak találtam, ezért felajánlottam a barátlistát, most is szoktunk néha beszélni igaz már negyed annyit sem vagyok fent mint régen de ez van! Ha úgy vesszük én vesztettem egy célpontot de nekem bőven megéri ha ilyen kaliberű játékost ismerek és még lehetséges h tanulatok is tőle ezt azt ki tudja a tudást mindig lehet bővíteni!

  • ez nem tiszteletre méltó vélemény!Ha nem tiszteled az ellenfeled akkor te hogyan várod el hogy valamilyen szinten tiszteljen ?
    Ezenkivül senkiről sem tudod biztosan, hogy mennyi ideje van vagy h mennyit költ rá. Ez egy olyan dolog hogy ha sok időt tudsz rá fordítani meghálálja, legalább is nekem meghálája. Többször levertek számszerint 3x vesztettem el a teljes flottát és mégis visszajöttem, és nem azért mert millió számban vettem a SAT nem tagadom a parancsnki sor megvan és még van váltásra is, de a többit a munka hozta!
    Úgy gondolom, mindenkinek meg kell adni a tisztelete aztán majd változik úgy is!
    Én is kémkedtem Nyuszit indultam is rá jópárszor, aztán elkezdtünk beszélgetni, és mivel tök normális játélkosnak találtam, ezért felajánlottam a barátlistát, most is szoktunk néha beszélni igaz már negyed annyit sem vagyok fent mint régen de ez van! Ha úgy vesszük én vesztettem egy célpontot de nekem bőven megéri ha ilyen kaliberű játékost ismerek és még lehetséges h tanulatok is tőle ezt azt ki tudja a tudást mindig lehet bővíteni!

    Eléggé eltértünk a témától Megtorló, teljesen más szögből próbálod megvilágítani a dolgokat és igen, így már igazad is lenne... De az eredeti felvetés az volt, hogy valakit csak azért tisztelni kell, mert xy ponttal előtted jár és ezért már kémkedni sem ér, mert te ezzel tiszteled őt meg, mint nagyobb játékost, legalábbis én erre reagáltam, az már a te dolgod, hogy ebből mennyit értettél meg vagy mi ment át, vaaagy éppenséggel mennyire próbálod az én reagálásomat mellé magyarázni... Ettől függetlenül én még mindig tartom magam ahhoz, hogy a tiszteletemet senki nem fogja kivívni azzal, hogy pontban messze előttem jár, ha az tiszteletlenségnek számít, hogy én lekémkedem, neadjisten le is farmolom, hát üsse kő... :D
    Mint játékost, ettől függetlenül mindenkit tisztelek, amíg nem tesz érte, hogy ez változzon, az ellenkezőjét soha nem is írtam, nem is értem honnan szedted ezt és álltál belém...
    Még egyszer megjegyezném, a nyalizásra reagáltam.