Csatajelentés beillesztése

  • Sziasztok!


    Egy kis segítséget szeretnék kérni a csatajelentések szerkesztésével kapcsolatban.
    Addig eljutottam, hogy az OGotcha formázóval szépen megjelenítette a csatát, de aztán elakdtam. Nem tudom, hogyan kellene beilleszteni a szépen formázott szöveget. Ha simán bemásolom, úgy nem jó... próbálkoztam többféleképpen, de nem bírok rájönni...
    Nem vagyok egy nagy mágus ezekben a dolgokban, légyetek szívesek, valaki írja már le a pontos mentét, mert bevallom én tök hülye vagyok hozzá : S


    Előre is köszönöm!

    [b][color=#B22222][/color][color=#FFD700]"Hogyha Isten vérezni Kezd, emberek Nem fognak Hinni benne ... És akkor véres Lesz víz és Jönnek cápák ..."[/color][/b] [b][color=#40E0D0][/color][/b][b][color=#40E0D0]- Ivan Vanko -[/color][/b]
  • Kipróbáltam azt is, de ha nézek egy elölnézeti képet, akkor is tele van kóddal. Vagy ha elküldöm, akkor automatikusan "megszépíti"? Kiveszi belőle a kódokat?

    [b][color=#B22222][/color][color=#FFD700]"Hogyha Isten vérezni Kezd, emberek Nem fognak Hinni benne ... És akkor véres Lesz víz és Jönnek cápák ..."[/color][/b] [b][color=#40E0D0][/color][/b][b][color=#40E0D0]- Ivan Vanko -[/color][/b]
  • Szia !
    Fórum -> Create Thread -> Subject ( bemásolod a formázott csatajelentés Cím sorából az Ö: részt / -> Message / ide írod szövegesen a csataleírást vagy amit akarsz, majd a Csatajelentés: Átalakított kód részéből: [align=center]-rel kezdődőleg bemásolod a kódolt részt.
    Végül megnézheted, hogy hogy mutat a jelentés : Preview gombra kattintva.
    Ha minden ok, akkor Submit gomb :)

  • nekem is lenne 1 olyan kérdésem hogy meddig kell várni a kirakott csatajelentés elfogadására?? Fidis-nél raktam fel pár napja el 1-et de még mindig csak elfogadásra vár
    választ várom elöre is köszönöm!!

  • Az az én saram, ha nincs elfogadva egy csata. Van lemaradásom ez ügyben, mert két hétig nem voltam aktívan mint moderátor, s elénézést kérek most, mert felhalmozódtak a teendőim.