Inaktív játékosok!

  • Üdv sziasztok!
    Nem tudom ki, hogy van vele de személy szerinte engem idegesít, hogy ennyi vakációs inaktív van a szerveren...
    356 játékos van Xalynth szerveren amiből 48% inaktív...
    Nem lehet kezdeni velük valamit ?
    Vagy csak azért kellenek, hogy jobb legyen a statisztika?

  • Tegnap én is kérdeztem, Trockij vagy Gurat azt írta, hogy még ők sem tudnak semmit erről... lesz valamikor... talán, de konkrétat nem tudnak

    [b][color=#B22222][/color][color=#FFD700]"Hogyha Isten vérezni Kezd, emberek Nem fognak Hinni benne ... És akkor véres Lesz víz és Jönnek cápák ..."[/color][/b] [b][color=#40E0D0][/color][/b][b][color=#40E0D0]- Ivan Vanko -[/color][/b]
  • az Andromédás inaktívakat kaptátok meg.. elméletben lekerül majd róluk a vakáció, legalábbis külföldi szervereken erről megy a beszélgetés.. de mi sem tudunk még semmi biztosat..

    Akkot lehetséges azt is, hogy aki már Xalynthon volt és v- módos de már nagyon rég óta be se lépett azokkal is lesz valami ?
    Van olyan aki csak 1 napig aktiv utana 3-4 nap v mód. nem értem az ilyen játékosokat!

  • Mi számít inaktívnak?
    Van aki játszik pár napot/hetet és elmegy vbe 1-2 hétre...őket is inaktívnak érzékeli a rendszer
    Ha egy ilyet kivesznek vből és bezúzzák jogos lesz a felháborodás
    Vagy ha én megyek el 1 hétre vbe és nem lépek be addig, engem is kivesz a rendszer vből a többi inaktívval együtt?
    Nem tudom miként akarják ezt kivitelezni, hogy ki a tényleges inaktív és ki az "aktív" inaktív :D

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • sztem aki mondjuk már 3 hónapja inaktív, az már nem nagyon fog visszajönni... Legyen egy időkorlát, aki + 90 napja inaktív és vakba lett téve, azt vegyék ki... legyen belőle farm, ha már a helyet/helyeket elfoglalta. Én is kinéztem magamnak egy jó kis koordit, erre beraktak pont oda egy vakos inaktívot. Nehogy már 2038-ig úgy legyen. Ha cseszi magát törölni, legyen belőle farm.

    [b][color=#B22222][/color][color=#FFD700]"Hogyha Isten vérezni Kezd, emberek Nem fognak Hinni benne ... És akkor véres Lesz víz és Jönnek cápák ..."[/color][/b] [b][color=#40E0D0][/color][/b][b][color=#40E0D0]- Ivan Vanko -[/color][/b]
  • Mi számít inaktívnak?
    Van aki játszik pár napot/hetet és elmegy vbe 1-2 hétre...őket is inaktívnak érzékeli a rendszer
    Ha egy ilyet kivesznek vből és bezúzzák jogos lesz a felháborodás
    Vagy ha én megyek el 1 hétre vbe és nem lépek be addig, engem is kivesz a rendszer vből a többi inaktívval együtt?
    Nem tudom miként akarják ezt kivitelezni, hogy ki a tényleges inaktív és ki az "aktív" inaktív :D


    én spec az 1 éve inaktív játékosokat minden könnycsepp nélkül kivenném vakációból, h legalább 30-35 napig legyen belőle farm és h utána törlődjön a rendszerből..
    vicc az, h egyes nem oly' régen még aktív játékosok simán törlődnek, közben meg 0-100 pontos accountok meg 2012-2013 óta vannak vakációban.. ebben az esetben nehezen tudom elképzelni, h lett/van rajtuk vásárolt SA..

  • én spec az 1 éve inaktív játékosokat minden könnycsepp nélkül kivenném vakációból, h legalább 30-35 napig legyen belőle farm és h utána törlődjön a rendszerből..
    vicc az, h egyes nem oly' régen még aktív játékosok simán törlődnek, közben meg 0-100 pontos accountok meg 2012-2013 óta vannak vakációban.. ebben az esetben nehezen tudom elképzelni, h lett/van rajtuk vásárolt SA..

    én azokat is akik már hónapok óta nem lépett be. most nem azokról van szó akik elmennek egy hére nyarlani vagy mit tudom én, de monduk aki kmár hónapok óta nem jött vissza az nem is fog.

  • hali


    Megtorlo: "Van olyan aki csak 1 napig aktiv utana 3-4 nap v mód. nem értem az ilyen játékosokat!"...................ez az angol szervereken bevett szokás ez egy játék stílus...........feljön körbe néz, ha van valami akkor megindul, ha nincs vissza v-be...így játszik egyszerre 10-15 szerveren...................


    a +90 nap támogatható , mert ha vki 3 honapig nem megy fel már fel sem akar, ha pedig elveszett a belépöja ennyi idő alatt már meg tudja oldani

  • Sziasztok!


    van erről valami friss hír?

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Sziasztok!


    Én egy éve kb Andróról törlődtem úgy kb 40 nap után, hogy volt vásárolt SA-m.
    Loroval leveleztem egy jó ideig, de semmi érdemleges választ nem kaptam.
    Pedig SA kompenzációt ígért.
    Egyébként kicsit meglepődtem sőt nagyon, mikor törlődött.
    Holott a szabály kimondja vásárolt SA mellett sosem törlődik.
    Na mindegy annak már már lőttek, pedig most jó lenne némi SA :)

    [color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]