Végleges bann fórumról

  • Kedves Gurat!!!


    Nagyon szépen megkérlek, hogy mivel egy-két embernek már az is fáj, hogy véleményt írok, bannolj ki és többet nem látogatom ezt a fórumot!!! Amennyiben lehetséges tegyél véglegesre!!! Elegem van abból, hogy ha valamihez leírom a véleményem abba valaki mindig beleköt személyeskedéssel...ha nincs fórumaccount nincs vélemény sem...


    Bannolj már ki az isten szerelmére!!!
    Üdv: Kylo

  • Kedves Gurat!!!


    Nagyon szépen megkérlek, hogy mivel egy-két embernek már az is fáj, hogy véleményt írok, bannolj ki és többet nem látogatom ezt a fórumot!!! Amennyiben lehetséges tegyél véglegesre!!! Elegem van abból, hogy ha valamihez leírom a véleményem abba valaki mindig beleköt személyeskedéssel...ha nincs fórumaccount nincs vélemény sem...


    Bannolj már ki az isten szerelmére!!!
    Üdv: Kylo

    Most ennyire a lelkedbe tiportam? Csak az igazat írtam. Ne hisztizzél már, bőven elég Enma. :Dold Természetesen leírhatod a véleményed, sőt el is várom hogy leírd. De nem egy utolsó szar szemétládának tituláltalak. Csak tényközlés volt, hogy nem játszol itt. Azok az Ursa lakók akik csak olvasgatják nem árt ha tudják. Jó dolgokat szoktál írni, úgy hogy folytasd csak.


    Trockíj nem tudjuk megbeszélni máshol én nem tudok regelni hydrára ő meg ursára. Bár szerintem már nincs mit megbeszélni.


    Egyébként itt ki a főnök? Mert nem sűrűn találkoztam még vele. :Oold


  • Nyugi nem miattad Erik ;)
    Sokak miatt...és sok dolog miatt...
    Vissza szoktam nézni pár hozzászólásom, és sokban vétettem a szabályok ellen...


    Szóval várlak Gurat ;)
    Most kivételesen tudomásul veszem a büntit ;)