Vicc az egész

  • Már nyillik is az új szero de közbe az acc csere nem lehetséges ami 2 db kattintasbol meg van egy go-nak + minden embernek a sok kis gondja lorovus te kepviseled eme kis magyar csapatot és te neked kell úgy sodorni a szálakat, hogy jó legyen nekünk nem pedig elfogadni amiket elsőnek eléd vágnak valamit alkothatnal igazán :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

  • Márió :


    Az átadás a lobby miatt nem lehetséges elvileg...az pedig a GF hatóköre...azért feleslegesen ekézed a team-et!!!
    Értem, hogy kell a top1 andró flotta...de a GF nem ez alapján dönti el, hogy nekiáll megcsinálni avagy sem... :phatgrin:

  • Márió :


    Az átadás a lobby miatt nem lehetséges elvileg...az pedig a GF hatóköre...azért feleslegesen ekézed a team-et!!!
    Értem, hogy kell a top1 andró flotta...de a GF nem ez alapján dönti el, hogy nekiáll megcsinálni avagy sem... :phatgrin:


    gyakorlatilag is a lobby miatt nem lehet.. alsó hangon vagy 4 csere áll nálam ez miatt, de persze a tied a lehető legfontosabb.. of course..

  • Már ne is haragudjatok...de én is pipa lennék, ha 2 kattintás hiánya miatt nem kapnám meg az accot amit vettem :rofl:

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • trockij siess mert februárba jön a gyerek szóval gyorsán átveszi és bannolod utána irom vele a cserét.
    Van fél millió okom nekem is átadni

  • Amúgy ne legyünk parasztok, én együtt érzek Márióval...rossz várni...de kb 3-4 hónapja ilyen a lobby...
    Viszont, ha nem jön létre a csere, akkor igazából elállási jogot gyakorolhatsz Márió ;)
    Bár azt is csak 14 napig... :thumbup:

  • de hát én tudatlan szeretnék pár infót ...mondjuk az acc-ok árfolyamáról..remélem választ kapok :evil:
    ez most hogy is működik,vagy mi szerint van??
    100 milla pont után ugrik az érték?vagy csak 10 milla után??
    számít ki a szomszédom?
    tegyük fel ha Márk a szomszéd több bogyesznél akkor drágább vagy talán olcsóbb az acc??
    és ha igen akkor meg miért... :phatgrin::phatgrin::phatgrin:

  • Paypal esetében, ha 14 napon belül refundolod akkor minuszban hozzáírja a számlájához...és azt vissza kell fizetni nincs más lehetőség...kivételt képez ez alól az a tétel, amit mondjuk támogatásként küldesz, tehát már utalás pillanatában lemondasz a visszatérítési záradékról...


    Amennyiben számlás átutalás történik, és Gagarin mondjuk elmegy belőle nyaralni...akkor buktál 3 gurigát :lol:


    Szerintem a Márk melletti ingatlanok megfizethetetlenek, de nem kapod meg őket pár ropogós Deákért cserébe :phatgrin::phatgrin:

  • en úgy adom el, hogy minden romboló 1ft :phatgrin:
    Spok. Oven fel hivott anno h enko/luxor neki sir mert elnakarja adni az accot de senki nem veszi meg mert nekem cp
    Na ilyenek az értékek



    De olyankor mo van ha marió elutalja a pénzt gagarinnak aki elkölti.
    De trockij nem csereli ki az accot.
    Ilyenkor trockijnak kéne a 300 ezer ft-t vissza fizetni marionak?

  • Ilyenkor trockijnak kéne a 300 ezer ft-t vissza fizetni marionak?

    Max sötétet kaphat kárpótlásl...300k SA azt jónapot, az is valami :)

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]