GODS VS Atlantis

  • ránk jöttök csőstől és akkor mi vagyunk a gyávák? tudtátok jól h szét vagyunk szórva, hajtóműveink a háborúhoz egy rakas sz*art sem érnek, kell vagy fél év mire ertelmes hajtóműveink lesznek és rendes csatarendbe birnánk állni, ha addig le nem szednek bennünket és akkor 1 honap után mi vagyunk a gyávák mert nem tamadunk :D

  • Szerintem is be kéne fejezni ... Én is "készülök" az összevonásra ... pont hidegen hagyj ez az unfair háború amit marquez ki írt ... Farmoltam egy kicsit mentem pár kört hogy ne az legyen hogy semmi... de továbbiakban nem látóm értelmét.... Szerintem is az lenne a célra vezető ha összevonással együtt véget érne...^^

  • nem kell itt a puder! mi a rákkal nyertük volna meg a haborút hiper 13-al? a fél szövi azon munkálkodik h értelmes hajtóműjei legyenek es akkor jöttök a matekkal :D ha csak a matekon múlna minden akkor a matek tanárok uralnák a világot, helyt állunk ahogy birunk! :D

    Nem árulok nagy zsákba macskát (aki akar lekémkedhet), de ide írom 15-ös nagy égésű, 11es Impulzus, 11-es hiper meghajtásom van :D
    A 13-as hiper hozzám képest egész jó :D Egyébként nekem senkivel nincs semmi bajom. Háború ide vagy oda én úgy gondolom, hogy játszottam háború előtt is.
    Mentem arra, akire épp jónak tartottam és ezek után is menni fogok. /Számomra erről szól ez a játék!/
    Háború jelenleg csak púp a hátamra nekem is..

  • de mivel nem lett hivatalosan kihirdetve a haboru vege igy a feloszlassal a goods elismerte a vereseget...nagy gratula az atlantisz szovinek :)

  • mivel nem lett kihirdetve hivatalosan ezert a te bukód miatt vesztett az atlantis mivel en is a háború reszese voltam.


    De tudod mit nyerjen az atlantis
    Ennyi boldogságod legyen a sok nyorod mellett

  • Üdv. Szerintem Gurat-nal nincs hivatalosabb ezen a fórumon :D
    Grat mind2 szövinek, szerintem ne vitáztok, ki nyert ki nem...szép csaták lettek mind2 részről.

    [align=center][img]http://img01.imageup.darkweb.hu/images/201301/24/241822501.jpg[/img][/align]
  • Oszevonas utan nem ismerjuk el barkinek a csatajat ebbol a haborubol, adig is hajra Atlantis!!!!


    Vége.
    Az összevonás utáni káoszban a GODS bezárt. ATLANTIS pedig amúgy is be akarta fejezni.
    Bugacs és Joker meg e nélkül is ellesz, szóval... :D

    atis kijelentette, hogy összevonás után nincs háború
    Gurat lezárta
    Akkor miert atlantis?
    Joker vs bugacs?
    Mit üssön azon joker aki hadiba a top100ba sincs?

  • te benne a haboruban ?
    Meg elsem kezdidott es elsunnyogtal te nagy flottas :)
    Akkor meg azert grat az atlantisznak mert tovabb birtak mint szovi ;)