GODS VS Atlantis

  • raketazasban mi is tudunk orodukalni ha szeretnenk bubu :)
    Van mit nalatok is mit leszedni hidd el ...es leis fogunk ha arrol van szo...ilyen teren kard ki kard ..toljuk a raksikat csak igy tovabb :)
    Es nem szallok ki a haborubol barmi is legyen......nem tudtom elilyeszteni sehogy sem...mert ugyebar van kit tamadnom tolletek...igaz maskepp fogom fel a haborut mint ti de hat legyen...felveszem a stilusotokat az engem nem zavar mivel ez efy jatek reszemrol :

  • raketazasban mi is tudunk orodukalni ha szeretnenk bubu :)
    Van mit nalatok is mit leszedni hidd el ...es leis fogunk ha arrol van szo...ilyen teren kard ki kard ..toljuk a raksikat csak igy tovabb :)
    Es nem szallok ki a haborubol barmi is legyen......nem tudtom elilyeszteni sehogy sem...mert ugyebar van kit tamadnom tolletek...igaz maskepp fogom fel a haborut mint ti de hat legyen...felveszem a stilusotokat az engem nem zavar mivel ez efy jatek reszemrol :

    Engem raksizz nyugodtan én is szoktam raksizni másokat :D

  • Téged nem zavar, mégis oldalakon keresztül rinyáltál miatta..
    Na mindegy, kíváncsi vagytok mit fogtok orodukalni a továbbiakban.. mármint te. A többiek tudom mit, semmit...


    Te sem tudsz elilyeszteni minket. De látom a helyesírás-ellenőrzőt már sikerült...

  • Téged nem zavar, mégis oldalakon keresztül rinyáltál miatta..
    Na mindegy, kíváncsi vagytok mit fogtok orodukalni a továbbiakban.. mármint te. A többiek tudom mit, semmit...


    Te sem tudsz elilyeszteni minket. De látom a helyesírás-ellenőrzőt már sikerült...

    Meg az összes gramar-nazi nyelvtan tanárt.

  • total nem erdekel a helyesiras xd
    Kicsit gyerekes h mar ebbe is belekottok...de ti erzitek diplomas pancserok...tisztelet a kivetelnek.....de nem tudtok izgatni ...mostmar enis valaszolok a raksikra ha nem haragszatok meg ..van mit leszedni ugy vettem eszre :)
    Az meg h nincs termelesem ? Tevedesben vagytok..az teny h nem epitem.vissza a napsikat de epitek helyettuk mast es nincs gond :)
    Hajra mindenki mig lehet ...pacsi :)

  • Nem akarok beleszólni mert nem ide tartozok és nem állok senki oldalára ebben a háborúban, de ezzel mire akarsz célozni Márk?
    Háború kezdetén kiléptél a szöviből, majd most, hogy nagyobb accal mész visszalépsz és az érvényes csata lesz? Szerintem úgy korrekt, ha valaki kilép onnantól kezdve háború végéig neki már nem számítanak a csatái.
    Nyilván elég extrém eset lenne, de ennyi erővel, ha valakit visszakísérnének utolsó percben kiléphet a szöviből. Vagy a már kilépett tag egy leendő nagy csata előtt visszalép.
    Atlantis, nektek is van flottátok bugin kívül is ahogy elnéztem. Ha máshogy nem megy üssétek ti is a tekiket, hiszen az ugyan úgy beleszámít a háborúba, a lehetőség nektek is adott és a háború valóban okozott kárra volt meghirdetve nem pedig profitra.

  • Nem tudom, hogy mikor lépett be atlantisba, ha a háború kezdete előtt akkor érvényesnek tekinteném...egyrészt fejvadászatot nem tiltottátok meg másrészt, mint háború kiírója le is írtad neki, hogy csatlakozzon nyugodtan az atlantishoz.

  • bugi haboru elot csatlakozot a szovihez , tehat az Atlantis hoz tartozik es a csaladba van roszban jobban,
    es ezenel szeretnem jelezni hogy az oszevonas utan vege a haborunak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Aki nem ert velem egyet az az o dolga de egyszer veget kell vetnunk , tehat az oszevonas utan mi nem ismerjuk el a haborut !!!
    Hajra Atlantis!!!!!!

  • Az azért hozzátartozik valóban az egészhez, hogy Marquez is jöhet fejvadászként ellenetek, amihez nem kell rendes szövitagnak lennie. Valamint ha nem ismeritek el a csatát az annyit tesz, hogy bukjátok a háborút. Aminek nyilván semmilyen következménye nincsen, csak írtam, hogy akkor a GODS nyer.

  • Az azért hozzátartozik valóban az egészhez, hogy Marquez is jöhet fejvadászként ellenetek, amihez nem kell rendes szövitagnak lennie. Valamint ha nem ismeritek el a csatát az annyit tesz, hogy bukjátok a háborút. Aminek nyilván semmilyen következménye nincsen, csak írtam, hogy akkor a GODS nyer.

    Nem mintha más esetben nem ez történne :D

  • Ez azért nem így működik...


    Befejezhetjük a háborút, semmi akadálya, amint valamely előre megadott feltétel teljesül vagy abban az esetben, ha feladjátok és elismeritek a vereséget. Ha ez nem történik meg, a háború ugyanúgy folytatódik összevonás után is, függetlenül attól, hogy te mit mondasz vagy mit szeretnél.

  • Kerdesem, mit nyer?, ha adig csak szoparbajban jobbak akor gyozenek.
    De mivel marki hirdete a haborut es utana lepet anyi tisztelet kelletvolna legyen hogy egy idopontot tegyenek a haborura de mit is varjak ell ha azt sem tudjak elviselni hogy a sok sotetel nem birtak velunk, akik le voltunk irva start bol.
    Tehat ha vesztunk is felemelt fejel vesztunk es koszonom it es most minden szovitagomnak a kitartast!!!!!
    Oszevonas utan nem ismerjuk el barkinek a csatajat ebbol a haborubol, adig is hajra Atlantis!!!!

  • gyerekek ugye ti nem gondoltátok azt, hogy az összevonás után ugyanugy folytatódik a háború mint az összevonás előtt, olyanok állnak be fejvadásznak bármelyik oldalhoz akik háború előtt nem idetartoztak? Jó lenne tárgyalásokat kezdeni szócsaták helyett, hogy az új, előállt helyzettel mit kezdjünk! Nah meg ez hogy az Atlantisz gyáva :D szerintem a ti oldalatok sem vett részt 100%ban a háborúban ugyanúgy a mi a oldalunk sem, szerintem még így is az elvártnál jobban teljesítettünk!

  • nem kell itt a puder! mi a rákkal nyertük volna meg a haborút hiper 13-al? a fél szövi azon munkálkodik h értelmes hajtóműjei legyenek es akkor jöttök a matekkal :D ha csak a matekon múlna minden akkor a matek tanárok uralnák a világot, helyt állunk ahogy birunk! :D