Toborzás!!!

  • Sziasztok!


    Az angol Tauruson a magyarok által alapított HumanS szövibe várunk minden kedves válalkozó szellemú játékost,aki szeretné magát más országok szerverén is kipróbálni, regisztrálj és keres engem piacilegy néven a magyar Hydra vagy Androméda szerveren,vagy az angol Tauruson is!!!

    [size=14] [color=#ff0000][/color][/size] [color=#00ff00][font='Arial, Helvetica, sans-serif'][size=12]Csak két dolog végtelen: a Világegyetem és az emberi butaság, bár az elsőben nem vagyok egészen biztos.[/size][/font][/color]([color=#0000ff][b]Albert Einstein[/b])[/color]
  • Szia!
    Azt szeretném kérdezni,hogy nem e írtad el az unit,mert egy kb 5 éves unira nem tudom érdemes e menni.
    Van most új Angol szerver cirka 1200 játékossal,azt úgy érteném,hogy menjünk és hajrá. :)
    Üdv. V.

    Plátói szerelem = kívülről nyalogatni a lekváros üveget ... :lol:

  • Szia! nem írtam el az unit, az angol Tauruson évek óta játszunk magyarok a Humans nevű szöviben,csak most sokan abbahagyták ott a játékot vagy törlödőt az accjuk ,így most csak ketten maradtunk sajnos.Természetes aki ott kezdi,azoknak az elején segítek nyersivel a gyors fejlődés érdekében. :)

    [size=14] [color=#ff0000][/color][/size] [color=#00ff00][font='Arial, Helvetica, sans-serif'][size=12]Csak két dolog végtelen: a Világegyetem és az emberi butaság, bár az elsőben nem vagyok egészen biztos.[/size][/font][/color]([color=#0000ff][b]Albert Einstein[/b])[/color]
  • Én azért játszom,mert szeretem a játékot a gyors fejlődés?
    Az minek, ha nem teszel bele,tudást,tapasztalatot meg egyébb hozzávaló dolgokat,nagyjából matt felesleges az egész. (szerintem)
    Igen vannak régi unik ahol sajnos akik vannak azok vakolnak,törlődnek.
    Így jártak.
    -
    Áá nem is értem. :)
    -
    Tudom sokaknak nem tetszik a nagy kihívás,mint pl.egy új idegen hely ahol senki senkit nem ismer és ott kell bizonyítani.
    Nézd meg az új magyar unit.
    Benéztem.
    90(most aktív) játékos abból(majdnem) mindenki mindenkit ismer.
    Nagyjából 2 szövi és egykét magányos lovas. :)
    -
    Semmi értelme. Illetve van mindenki tudja hogy miért nyílt,nem ragoznám.
    -
    Sok sikert a toborzáshoz,további jó játékot.
    Üdv.V

    Plátói szerelem = kívülről nyalogatni a lekváros üveget ... :lol:

  • A Taurust átrakták az angol uni 1-re.

    1x flottasebesség- / 5x gazdaság- / 10x kutatás, +30 bolygóhelyek +8000SA


    4716 emberke játszik, ebből kb 1500 kezdő.

    Most én is visszamásztam egy kicsit, szerintem baba!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

    Einmal editiert, zuletzt von Gullcsi ()