Orion szerver beállítások cseréje

  • Igazából kb 10 aktív játékos van a szerveren, .a többi "vak" vagy "i" flotta cp kb 0...szóval mindenképpen kellene valami mielőbbi újítás hogy aki van, az itt is maradjon .
    A bányákon kívül más forrás nincsen.
    Szóval a javaslatunk..


    7es Eco
    + mezők
    50%os deukompenzáció.

  • Ezzel teljesen egyetértek... 10 játékosért fenttartani egy 7 rendszeres szervert...

    [b][color=#B22222][/color][color=#FFD700]"Hogyha Isten vérezni Kezd, emberek Nem fognak Hinni benne ... És akkor véres Lesz víz és Jönnek cápák ..."[/color][/b] [b][color=#40E0D0][/color][/b][b][color=#40E0D0]- Ivan Vanko -[/color][/b]
  • Mivel tényleg nincs cp 7-es eco jól hangzik, viszont a magyar unikban jelenleg a 7x eco a legmagasabb. Most már csak az érdekelne, hogy a következő unik akkor 10x, vagy még gyorsabbak lesznek? Mert ha nincs utánpótlás, akkor előbb vagy utóbb, mindenhol 10 játékos lesz. Vagy jó lenne tudni, lesz e valami nemzetközi összevonás. Egy kis előrelátás jó lenne, de ilyet a gf-től. :pillepalle:


    Amiket Laci1994 írt a többi hasonló témában, azokat fontolóra venném. A játékosok nagy része rögtön durr bele, a legnagyobbat írták mindenhova.

  • Én személy szerint nagyon élvezném ha mehetnék orgra
    meg kell beszélni meg kell beszélni a lórovalhogy én egyedül hadd mehessek org ra és akkor megoldódik az én problémám nem fogok senkit se cseszeget ni és nyugalom lesz és lehet az összes szervert összevonni

  • Márk, nem mennél te org-ra ne viccelj :D


    Egyébként ennek a beállításnak akkor van értelme, ha eco-ba egy szintbe emelik a régebbi szervereket
    Mert ha pl barym kao egy 7x ecot, rigelen marad az 5x az se lesz jó.
    Egy szint kell, hogy együtt haladjunk innentől kezdve


    Erik tudod, hogy van ez...ha el akarsz adni vmit egy bizonyos áron, többért hirdeted meg...így ha alkudnak belőle akkor is megvan a pénzed :D

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Márk...értő olvasás 1es :D

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • pontosan így gondolom én is ahogy stay leírta... Ha hydrát-barymot emelnék 5X eco-ra pl, akkor orionnak változatlannak kellene maradnia mondhatni max df-t dobhatnák meg kicsit. Ha 7X-t kapnánk akkor már lehetne itt is 6X-ra emelni, DF emelését ettől függetlenül itt orionon mindenképpen indokoltnak tartom, de ez egy tipikus olyan szerver amin már csak az összevonás fog csak igazán segíteni.

  • pontosan így gondolom én is ahogy stay leírta... Ha hydrát-barymot emelnék 5X eco-ra pl, akkor orionnak változatlannak kellene maradnia mondhatni max df-t dobhatnák meg kicsit. Ha 7X-t kapnánk akkor már lehetne itt is 6X-ra emelni, DF emelését ettől függetlenül itt orionon mindenképpen indokoltnak tartom, de ez egy tipikus olyan szerver amin már csak az összevonás fog csak igazán segíteni.


    Nem megyünk semmire a df emeléssel, mert nagyjából 10 aktív játékos van, amiből 7 egy klán kb az eleje óta. Minket simán lehetne olvasztani valahova.
    Nagyjából Rigel szintjén vagyunk ha néztek statot, szóval ha nekik 5x van akkor az nekünk is jöhet. Játékos hiány miatt nekünk csak az eco van.



    Rigel:
    1. 153,802,057
    2. 116,332,235
    3. 95,003,995
    4. 86,447,187


    Orion:
    1. 165,254,522
    2. 104,730,069
    3. 90,979,667
    4. 77,524,230


    Viszont ha barym és hydra kap 6x-7x eco-t akkor a 70% df et megtorpedóznám ezeken a szervereken.


    Amit Stay írt az jól hangzik, viszont nincsenek egy szinten a szerverek, szóval itt sose lesz egyetértés.


    Talán egy szintre kéne hozni a szervereket pontban először és utána egyforma beállításokat alkalmazni, vagy összevonni.

  • Ha jobban megnézed A szerverek már egy ponton vannak Mert csak egyenlő sebességre kéne őket hozni és a kisebbek is Fel tudnak zárkózni
    Hydra,barym,andro,orion,sirius,rigel
    nem sok különbség van a top 1 helyezések között

  • Ha jobban megnézed A szerverek már egy ponton vannak Mert csak egyenlő sebességre kéne őket hozni és a kisebbek is Fel tudnak zárkózni
    Hydra,barym,andro,orion,sirius,rigel
    nem sok különbség van a top 1 helyezések között

    Szoktam nézegetni, engem nem is zavarna az összevonás. Egy 5/3 as szerver és egy 5/1 es akinek sok a 3x speed.

  • és most még pont ezért került szóba az unimódosítás mert nem tudjuk mikor lesz összevonás. Orionon ezért sem tartom szerencsésnek a 7ecot, mert pl siriuson és hydrán még top1-nek van 100M pontja, addig orionon már 165M+ , ugyan akkora ecoval ez a szint megmarad. Legyen akkor 5-6X eco és hydra - sirius6-7X, célravezetőbb lenne ha egy minimális különbséget hagynának. De persze ez csak javaslat, úgyis játékon belül kerül majd eldöntésre ez az egész és az lesz amit a többség jónak lát :)

  • az fog összevonáskor az egekbe szállni pontba aki a legjobban figyel és a legtöbbet repül
    Bar in már csak a deut gyűjtöm
    Eddig van 1mrd

  • Üdv Mindenkinek!


    szerintem 6 vagy 7x eco, a speed maradjon 2x, esetleg a df legyen 50-70%-os

    [b][color=#B22222][/color][color=#FFD700]"Hogyha Isten vérezni Kezd, emberek Nem fognak Hinni benne ... És akkor véres Lesz víz és Jönnek cápák ..."[/color][/b] [b][color=#40E0D0][/color][/b][b][color=#40E0D0]- Ivan Vanko -[/color][/b]