Rigel szerverbeállítások cseréje

  • Hali


    A 0,5 deu fogyasztás mindenképp jól jönne mert több 100m deu már egy megindulás
    És ha már változtatás, egy 7x eco is jobb lenne mindenképp :)

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • bim-bamm játékos kért meg, hogy írjak a nevében:
    6-7x eco
    70-80% flotta DF
    +Védelmi df

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Ide várjuk a Rigel univerzum szerverbeállítások ötleteit!


    A javaslatom: minden érték maradjon, az eco legyen 6x. Ennyi

    [b][color=#B22222][/color][color=#FFD700]"Hogyha Isten vérezni Kezd, emberek Nem fognak Hinni benne ... És akkor véres Lesz víz és Jönnek cápák ..."[/color][/b] [b][color=#40E0D0][/color][/b][b][color=#40E0D0]- Ivan Vanko -[/color][/b]
  • Ha már eddig nem volt, akkor most az 1es csoportban mind a 3 céluniban egyforma eco legyen.
    A többi beállítás maradhat. Max deu kompenzáció, de játékosok híján az is felesleges. Itt úgy sem lesz több player...bár 819en lettünk XD ...ebből a java....hagyjuk is.

  • Osztom Szundi otletet!
    Szerintem is egyazon eco kene legyen mind3 uniban es ez 7x-es legyen-azert hogy Ursan is tortenjen valtozas.
    A teki df-be valo beleszamolasarol? Beleolvastam a vitaba. A velemenyem az h mindenkinek eselyt kell adni. Ha valaki ugy dont, h nagy tekit epit szabadidohiany vagy barmilyen okbol kifolyolag, tegye meg vedje meg a termelest, hajokat meg miegymast nade a flottasoknak kis eselyt es kedvet adva szavaznek arra, h minimalisan szamolodjon df-be. Legyen mondjuk 10, max 15%.
    0,5-os deufogyasztast kerve szerintem kicsit eldobta Stay a sulykot :D ha nagyobb cp-t akarsz leszedni aldozz csak erte sa-t :P szerintem a 0,7 realisabb, maradnek emellett
    Nem tudom ti hogy vagytok vele de esetleg kutatas sebessegen is valtoztathatnank. a kutatasi idoket is megszoroznam 0,7-el. A 3x flotta speed maradhat, semmikepp se gyorsabbat-szeretnek nyugodtan sz@rni, es utanna esetleg egy gyors mosakodast is megejteni mindenfele jatekbeli stressz nelkul :lol:

  • Flottaspeed: 3x
    Gazdaság: 7x
    Df: 60 vagy 70% + 15% védelem
    Deufogyasztás: 0,5 vagy 0,7

    [b][color=#B22222][/color][color=#FFD700]"Hogyha Isten vérezni Kezd, emberek Nem fognak Hinni benne ... És akkor véres Lesz víz és Jönnek cápák ..."[/color][/b] [b][color=#40E0D0][/color][/b][b][color=#40E0D0]- Ivan Vanko -[/color][/b]