Ursa szerverbeállítások cseréje

  • Szerintem senkit nem sértettem most meg...sőt nem is személyeskedtem csak véleményt írtam...
    Megint mért én vagyok lecseszve Trockij??? :O

  • "Erik: Az előbbi mondataidból látszik, képben sem vagy velem kapcsolatban, ezért inkább nem is fűznék több dolgot hozzá...próbáld megérteni a mondandóm és utána ha szócska nélkül...írj választ!!!"


    Te Kylo.. azt is megérted, amit Erik ír? nem kell elfogadnod a véleményét, de érted, h ő mit szeretne?


    Mindkettőtök más véleményen van és pont. Egyik se sértegesse a másik azért, mert nem ugyanazt gondoljátok egy azon dologról. Mindkét fél/tábor gondolkozzon el a másik véleményén..


    és pont..

  • Védelem Df be? Igen! mindenképp,szerintem nem oké hogy több milliárdos tekik épülnek ahogy a bányászoknak a nagy bányaszintek úgy a flottásoknak a nagy mennyisegű és minőségű hajó hozza a profitot az egyik passzív a másik aktív bevétel,egy flottás fő célpontja nem egy teki vagy egy bányász (ha csak nincs több 100milliója vagy pár milliárdja a szállitóiban) hanem egy másik flottás,mindeközben a tekik mèg nagyobbra nőnek legyen egy 20-30% védelem dfbe e mellé 70% df így nagyobb teret kapnának a flottások meg legalább egy 0.7 deu
    ez a Vbe az inaktívakat dolog is nos.. ez tényleg csak arra volt jó hogy a statisztikán javítson többnyire 1hónapig mert akkor már jön a törlés én ezt is javítanám ne legyen törlés aki 1-2hónapig Vben van folyamatosan attól törlés helyett Vmódból szedném ki,több célpont lenne a játékosoknak.