Ursa szerverbeállítások cseréje

  • 7x eco mellé még szeretnétek deu felezést is :D ti kicsit furcsán értelmezitek ezt a dolgot mostanra... minden szerverből darálót akartok csinálni... (amúgy amilyen beállítást szeretnétek MINDENHOVA olyan szerverünk nincs is és nem is volt) Értem én hogy az 1x speed ló fütty de azért ez is túlzás már...^^ Hydra, Barym és Andro van szar helyzetbe nagyon... (többi szerveren rendes Eco van nagyjából ) Mert amit szeretnétek azt az a 10-12 ember élvezné akinek akkora flottája van hogy "mozgatni se tudja" .
    Igazából amikor még én el kezdtem ezzel játszani... taktikázni kellet hogy legyen deu stb stb mostanra meg mindenki azért sír hogy olyan beállításokkal játszhasson Amitől elveszíti a játék a kihívását ...^^ de nekem mind1 végülis


    Ha rajtam múlna ...Barym Andro és Hydra meg kapná Rigel beállításait + 50% df vagy 70... deu compenzácio érdekes kérdés... Szerintem nincs rá szükség aki akkora flótátt szeretne az gondoskodjon is a deuról ....



  • 7x gazdaság... ha ez a lehetséges legnagyobb... ha lehet nagyobbat akkor bármekkorát :)


    Védelem DF? NEM ne legyen. Elveszti értelmét a védelemépítés. Nem mintha engem érintene, de szerintem ez tönkreteszi a játék ezen részét.
    Nagyobb DF % ? Igazából én ezt sem preferálom, de határeset. A nagy DF gyorsítja a szerverkihalást szerintem.
    Flottasebességből 2x az ideális. se többet se kevesebbet, ehhez hozzá se nyúljanak!
    Deufogyasztás: ha magas a termelés akkor minek a deufogyasztást csökkenteni? jó az ahogy van! Aki nem termel ne is egyék :D

  • na most szögezzük le a gods a top1 szövi a legynagyobb flottákkal
    Ha védelemdfet akartok akkor ok de utana ne legyen sírás

  • "Védelem DF? NEM ne legyen. Elveszti értelmét a védelemépítés. Nem mintha engem érintene, de szerintem ez tönkreteszi a játék ezen részét."
    Viszont most mi van? 60k flotta ül 200k védelem mögött, nem mozog soha mert senkinek nem éri meg odamenni.
    Deu szerintem is maradhat, Szedje össze aki 50k rombit akar mozgatni.
    Gazdaság az egy nagyon fura dolog, a termelések maradhatnának ezen a szinten, viszont a kutatások lehetnének gyorsabbak :D

  • Itt max a DF%ot lehetne növelni, többi renndbe van

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Ursán is megfordultam már végül is, ezért ide is írok. Kicsit le van maradva az uni, így ha az ecot nem is, mert amúgy is 6X-os, DF-et lehetne növelni legalább egy 50-60%-ra, az szerintem mindenkinek megfelelne az eddigi 30% helyett.

  • Védelem df-be nagyon megritkítaná a mezőnyt, szerintem azt felejtsétek el. Összevonás után, egy ilyen drasztikus módosítást csinálni, nem lenne túl fair. Az eco, df, deu az nincs ekkora hatással a játékmenetre, azzal nincs gond. Bár ez a szerver már így is elég jó, ne legyetek telhetetlenek.

  • Szerintem az a nem fair...hogy a tekik büntetlenül nőhetnek egyre nagyobbra és kövérebbre. Ugyanis neki visszaépül a 70%-a plusz megfogja, és a termelését megint tekire költi, amivel még nagyobb lesz mint amikor beverted. Nyersanyagot von ki a szerverről, ami soha senkinek nem térül meg. Hydrán kb 50 mrdnyi teknős van alaphangon, Ursán is van legalább 20-30mrdnyi...ha már bontjuk őket legyen belőle haszon...szerintem mindegyik szerverre ráférne ez a módosítás!!!


    Nincs velük gond addig a pillanatig, amíg nem nőnek túl nagyra!!! Amikor ez megtörténik kezelhetetlenek lesznek és több veszteséget okoznak, mint amennyi hasznot kivehetsz mögüle, ergo rá sem indulsz...és mi következik ebből??? - Csak nő és nő és nő tovább. A védelem df pont ezt akadályozza meg!!!