Nagyobb 20 % + teki [Ö: 234.980.500] Hulk [R-G] vs. csimbi (T: 49.420.000, V: 185.560.500)

  • Hydrán találtam pár cp-t, gondoltam míg megy a flotta szétnézek itt is. Kicsit sokallom a bukót, de a teki kihívást jelentett :lol: A védőnek jobbulást és mielőbbi pótlást - lehetőleg ne tekiben - :thumbsup: .



    Ezen az időponton (19-07-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Hulk [R-G]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 14.779
    Nehéz Harcos 14
    Cirkáló 3.022
    Csatahajó 934
    Kémszonda 21
    Bombázó 629
    Romboló 2.779
    Csatacirkáló 3.915
    _________________________________________


    Védő csimbi
    ________________________________________________


    Kis szállító 250
    Nagy Szállító 400
    Könnyű Harcos 1.150
    Nehéz Harcos 4
    Cirkáló 50
    Csatahajó 870
    Kolóniahajó 1
    Szemetesek 350
    Kémszonda 53
    Bombázó 10
    Napműhold 55
    Romboló 23
    Csatacirkáló 1
    Rakéta kilövő 15.000
    Könnyű lézer 10.000
    Nehéz lézer 1.000
    Gauss ágyú 380
    Ion ágyú 800
    Plazmatorony 250
    Kis pajzskupola 1
    Nagy pajzskupola 1
    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Hulk [R-G]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 7.450 ( -7.329 )
    Nehéz Harcos 12 ( -2 )
    Cirkáló 2.653 ( -369 )
    Csatahajó 917 ( -17 )
    Kémszonda 3 ( -18 )
    Bombázó 626 ( -3 )
    Romboló 2.779 ( -0 )
    Csatacirkáló 3.820 ( -95 )
    _________________________________________


    Védő csimbi
    ________________________________________________


    Megsemmisült!
    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!
    A támadó zsákmányolt:
    225.773 Fém, 210.584 Kristály és 1.009.799 Deutérium


    A támadó összesen 49.420.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 185.560.500 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 58.869.600 fém és 24.263.100 kristály lebeg.
    A támadó 1.446.156 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:21% százalék.
    A támadó(k) által megszerzett törmelék.




    nyereség/veszteség összegzése:




    A támadó(k) összesen


    Fém: 25.951.373
    Kristály: 10.405.684
    Deutérium: -1.198.201
    A támadó(k) nyeresége 35.158.856 egység. :beer:



    A védő(k) összesen


    Fém: -124.929.773
    Kristály: -51.459.584
    Deutérium: -10.617.299
    A védő(k) összesen 187.006.656 egységet vesztett(ek).




    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.7

  • ...Na meg ha valaki első helyezett a listán, akkor az gyúrós állat, és ne támadjon senkit? Érdekes meglátás...:D

    Ezt te szűrted le az egészből, sajnálom, hogy ez jött le, csak humoros próbáltam lenni, nem sikerült, van ilyen ^^
    A védelem hiába "nagy" ha a flotta erősebb. Mindenkinek vannak ilyen csatái csak hol kicsiben, hol nagyban , itt a profit (a szerver viszonyokhoz képest) ami jónak számít.
    Ez egy egyszerű Spy&Fly volt egyértelműen nagyobb és erősebb flottával nem egy Ninja vagy egy Acs vagy egy BLIND, sőt még izgulni sem kellet hogy feljövök mert ha jól emlékszem éjjel 3 körül zajlott az egész , 1 kémkedés után indult is.
    Szerintem ez a legegyszerűbb , legalapvetőbb formája a csatának amit egy teljesen kezdő játékos is napokon belül elsajátít. Sajnálom ha egy kicsit szájbarágósra sikerült de egyértelműen nem értetted (félreértetted) hogy mire gondolok az előző hsz-ben , remélem így már tiszta! :thumbsup:

  • A csaták nagy része ilyen. Szerinted annyi csata van amit itt látsz a fórumon?


    Ne haragudj, de nem értem, hogy ezt mire írod. Szerintem nem tudtad megfelelően értelmezni amiről feljebb beszélgettünk..
    Lenyelni meg abszolút nincs mint, ez egy 30 napos csata kb. Hulk már többször beszedett, nem volt köztünk soha semmi, én nem átkozottam (se privátba-/se fórumon) ő meg soha nem volt beképzelt vagy lekezelő (hasonló topp játékosokkal ellentétben).
    A kihívás részén értetlenkedtem kicsit , azt is inkább "humorosan" mint támadóan.. Overtkill szerintem félreértette amit írtam, alább kifejtettem mire gondoltam (később vagy reagál vagy nem ) az , hogy te meg most miről beszéltél vagy gondoltál nekem teljesen homály...

  • gyerekek, felesleges ezen veszekedni:) nem nagy szam vedelem ellen repulni, ez a lenyeg!!! Hulk jatekosnak megerte, igy el is indult!!! profit, az profit!! ennyi! jo koltekezest :)
    Vedonek meg kevesebb vedelmet :DDD ha nincs kihivas benne, nem lesz repules:D Logikus!! :D

  • Részemről nem veszekedtem csak szerintem a srácok félreértettek. Arról van szó, amit te írtál smartrax18 ! A profit az profit , Hulk jól tette hogy elment érte, a profit menyisége miatt meg mindenképp itt a helye a csatának a Csarnokban. Neki ez nem volt kihívás (és most nehogy megint félreértse valaki pls :D ) a nyersi meg már rég a flottáját gyarapítja szerintem :thumbsup:

  • Hali mindenkinek !
    A kibontakozó polémiához csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy nekem a nagy tekinél az jelenti a kihívást, hogy elfogadható profittal meg tudom-e oldani a támadást. :beer: Ha túl nagy a bukó és kicsi a profit, általában nem támadok :thumbup: