Szerver beállítások cseréje

  • Üdv! Akkor az olyan unik,mint pl a vega az kimarad a beállítások módosításból?


    Tudtommal azzal az unival kapcsolatban nem készült post, viszont az egyik legrosszabb alapotban van, ha csak a fórum aktivitást nézzük.


    Ha ezen múlik, hogy ne maradjunk ki készítek egy threadet hozzá..

  • az nem probléma.. ha itt fel van vetve egy javaslat, akkor az lesz alapul véve egy esetleg szavazásnál.. s amikor majd belép az 15-20 aktív játékos, akkor tud szavazni.. :)


    plusz, ha gondolod, akkor írj rájuk a játékban, h mi a helyzet és h szóljanak hozzá a témához ;)

  • Szép napot !


    Álláspontom szerint az új és emelt szintű unikat azzal a céllal kellene (kellett volna) indítani, hogy amikor beérik a régebbi unikat
    - mondjuk az aktuális top 50 játékos pontszám átlaga megközelítőleg azonos - automatikusan összefésülik azokat és ezt szájbarágósan az új unik indításakor leírják, hogy az új versenyzők tudják mire számítsanak. Egyszerű algoritmusokkal modellezhető lehetne, hogy átlagos játék mellett ez mikor történik meg és akár időkorlátot is bevezethetnének amikor mindenképpen összevonják az unikat ha esetleg túl kényelmes csapat verődne össze. Ezzel megoldanák a folyamatos feltöltés lehetőségét és akkor talán nem lenne ilyen sok naivan okos játékos aki bereggel egy több éves uniba és elvárja, hogy majd ott az "öregek" kedvesen és tétlenül szemlélik amint a kárukra békésen fejlődik - ha pedig ebben meggátolják akkor siránkoznak, eret vágnak magukon, szabálymódosításért esedeznek ..... csak gond, baj, probléma mindenkinek ... :pillepalle:


    A nagymértékben eltérő erőviszonyú unik összevonása pedig egyszerűen barbár ostobaság - ezért szerintem a jelenlegi helyzetre nincs jó megoldás max amit mindenki mond, hogy valahogy egyenlő szintre hozzák a meglévő unikat amire nem lenne szükség ha eleve úgy terveznék ahogy fent leírtam.


    Üdv, G.

  • Nem kell túl sok észt látni a GF fejébe.. nekik egy a lényeg, hogy legyen pénz.. az, hogy ki játszik ezzel a játékkal, mennyi időt fektet bele, mennyire érdekli maga az ogame az embereket, ők maguk magasról leszarják.. :D Ha van pénzük belőle, nagyon nem foglalkoznak vele, ha nincs pénz belőle először elkezdenek valami fejlesztést, elkészülnek vele, és akkor egy hétig, hónapig ajnározzák magukat, hogy mekkora f*szagyerekek.. ha meg továbbra sincs, akkor lekapcsolják majd a francba a szervereket, átcsoportosítanak egy olyan játékra ami jobban megy mint ez..

    [align=center] [img]http://kepfeltoltes.hu/141103/Dovahkiin_sig_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img] [/align]
  • Gagarin!!! eleve az mar nem okos jatekos, aki tobb eves Uniba Reggel be!! ugy hogy mar itt a problema!! Amugy meg, arrol senki nem tehet.. csak az adott illeto.. hogy nem tud, es nem is akar annyira aktiv lenni , mint ez élmezőny!! ha lemarad igy jart!!! Mellesleg egy Friss Unival, nagyon sok evbe Telne, hogy utolerd, a 10 eves regebbi szervert!! Ugy hogy ebbe is felesleges bele menni!!
    Az osszevonas, tudtommal.. tobb eves szerverekre Ertendo!! nem pedig par honapos, vagy 1-2 eves!!! ugy hogy felesleges kostolni a nepet.. meg jelzokkel illetni oket!!! Ugy hogy Turelem, majd ha lesz idovel osszevonas, mindenki megtudja hova kerul, azt el lehet Donteni, hogy akarnak ott jatszani tovabb, vagy sem!!! ha Nem, akkor majd ugy is indul megint Friss Uni, aztan majd be regisztral oda! Nem döl össze a vilag! :)

  • Gagarin!!! eleve az mar nem okos jatekos, aki tobb eves Uniba Reggel be!! ugy hogy mar itt a problema!! Amugy meg, arrol senki nem tehet.. csak az adott illeto.. hogy nem tud, es nem is akar annyira aktiv lenni , mint ez élmezőny!! ha lemarad igy jart!!! Mellesleg egy Friss Unival, nagyon sok evbe Telne, hogy utolerd, a 10 eves regebbi szervert!! Ugy hogy ebbe is felesleges bele menni!!
    Az osszevonas, tudtommal.. tobb eves szerverekre Ertendo!! nem pedig par honapos, vagy 1-2 eves!!! ugy hogy felesleges kostolni a nepet.. meg jelzokkel illetni oket!!! Ugy hogy Turelem, majd ha lesz idovel osszevonas, mindenki megtudja hova kerul, azt el lehet Donteni, hogy akarnak ott jatszani tovabb, vagy sem!!! ha Nem, akkor majd ugy is indul megint Friss Uni, aztan majd be regisztral oda! Nem döl össze a vilag!



    Nem értem .... úgy indítasz, hogy ugyanazt gondolod amit én is .... aztán zavaros kóstolgatós stílusra váltasz ... uh nem oké .... de tkp mindegy is ... nagy elvárásaim már nincsenek a játékosokkal szemben .... ||


    egyébként sem ilyen üzengetésekre - amit én is elkövetek most - indították ....

  • Lorovus
    July 27.én irtad h minden szerver ami szeretne változást inditson egy szavazást
    1 hónap eltelt szerintem márjöhetne valami

  • Lorovus
    July 27.én irtad h minden szerver ami szeretne változást inditson egy szavazást
    1 hónap eltelt szerintem márjöhetne valami

    Rajtunk kívülálló okok miatt nem történt még továbblépés. Kérlek benneteket legyen mindenki türelemmel még. Mást úgysem tehetünk....

  • Ha lesz is ebből valami az nem most lesz
    Ki tudja mikor lesz szavazás, a szavazás is eltart gondolom egy ideig, na meg onnan még a beállítása majd valamikor megvalósúl
    Kb karácsony ha minden jól megy :)
    Szóval lehagyom Barym acc-od nyugi :D

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Pár hete is volt angolon beállítás csere és akkor már a lobby bőven megvolt, szal ez sztem nem így van, hogy mindent arra kéne fogni
    Az emberek várják minden szerveren. És ha máshol megoldható akkor szerintem itt is
    Vagy írjátok le, hogy nincs kedv vagy idő de ha lesz akkor elkezdjük...

  • Pár hete is volt angolon beállítás csere és akkor már a lobby bőven megvolt, szal ez sztem nem így van, hogy mindent arra kéne fogni
    Az emberek várják minden szerveren. És ha máshol megoldható akkor szerintem itt is
    Vagy írjátok le, hogy nincs kedv vagy idő de ha lesz akkor elkezdjük...

    Ez így van.
    Kiírástól számítva 1 hónapon belül meg tudták oldani orgon a cseréket, az ÖSSZES szerveren.
    Itt meg megint várhatunk talán éveket is hogy bármi változás legyen. :D ... mert hát nem hiszem hogy most ezek után egy összevonásban gondolkodnának. :crazy:


    Legalább Hydra , Andró és az a pár kis ecos uni, amikben nem ártott volna egy mielőbbi econövelés.... de gondolom csak munka lett volna vele( pár e-mail stb.) :growup:

  • Loro
    Már kicsit uncsi ez a havi 2 üzenet, hogy készül valami, meg hogy rajta vagyunk
    Ez idő alatt 5 országba már volt szerver beállítás csere