Szerver beállítások cseréje

  • Felvetettem már ezt a témát és ha jól emlékszem írtál is hozzá. Én ebben az ügyben jegyrendszeren keresztül beszéltem Lorovussal is, elmondása alapján várjuk inkább az összevonást, addig nem kíván ezzel foglalkozni utána pedig könnyebb lesz módosítani (bár hozzáteszem, nem tudom miért könnyebb akkor)

  • Sajnos így ti szívjátok meg a régi acc-okkal
    Mert már beértük az összes szervert...Rigel, Orion biztos, de Sirius is ott van már...az éven Ursa is ott lesz majdnem
    Fél év és már szépen le lesztek maradva
    Szóval most kellene eco-t adni nektek, hogy már ti tudjátok velünk tartani a lépést és nem fordítva mint eddig
    Feltolni eco-t 5xre a régi szervereken aztán összevonásnál mind mehet egy kalapba...és akkor durr :missilelauncher:

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • A régi, normál sebességű szerverek ez alapján el vannak felejtve :S
    A kérdés, hogy tényleg megoldás lenne ez? Az előző összevonások után is max volt egy kiírtós szezon, aztán minden olyan lett mint előtte...

  • engem személy szerint nem érdekel az összevonás
    Jobban örülnék az eco emelésnek a flotta speed annyira nen izgat úgyis kiirtóm aki nincs blista es kint van vbol
    De igaza van lacinak h le vagyunk szarva
    Összevonásba meg mi lenne a jó?
    Elindulunk ácsba faki bala stay laci meg én ha kell és ki áll be ellenünk? Még andro se...
    Főlegha ossze lennénk igy engedve az lenne a versengés tétje ki üt nagyobbat. Teháts3 bányász se flotta nem lenne nyugiba.
    Jobb ha mindenki marad a saját szerverén és emelik az ecot

  • Gurat...indúlt most sok új szerver, normál is...szóval van "utánpótlás" :)


    Márk...eddig pont te voltál mindig is összevonás párti
    Ha most nem akarsz összevonást akkor minek neked nagyobb eco?
    Pont semmi értelme nincs megváltoztatni
    Nekem megemelhetnék 20x re...ha nincs kit leszedni beleun így is úgy is az ember tpk mindegy mennyit termel
    Így is bőven top1 vagy barymon...meg ne farmolgassál az a trolloknak való...gyere a nagyokhoz játszani :D


    Most kellene egy összevonás!
    De ha ez nagy feladat és nincs idő megcsinálni, szerintem a régi szerverek legalább kapjanak nagy ecot
    Mert ha nem lesz összevonás csak 1 év múlva mondjuk, a régi játékosok fele abba fogja hagyni mert nem akar top20. lenni az öreg accjával amivel eddig sokat szenvedett...mert egy év múlva Márkez 400k rombija farmflottának is kevés lesz :D

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Most olyan időszakom van, hogy nem akarok nonstop vadászatot de lemaradni se
    Barymot tolják fel min 5 ecora és cső


    Egyébként szerintem trockij és gurat ha mar loro nem legalább ti írhatnátok a gfnek, hogy valamire itt is szükség lenne
    Am nincs 400k rombija marqueznek csak 390k

  • jaj kell itt menőzni nekem meg van 3 ezer bombázóm na ? :D


    elfogadnám személy szerint Loro véleményét amennyiben 1-2 hónap múlva lenne összevonás, de ezt még senki nem tudja mikorra várhatjuk. Ha egy-két év akkor meg várjunk addig? Teljesen lemaradnak a régi unik...(andro,barym,hydra)
    Bányagyorsítókat is hónapok óta csak gyűjtöm, már több mint 700 van, de addig nem fogom felhasználni amíg nem lesz nagyobb az eco...

  • alig van 1-2 cuccom na :D
    nemrég minden aranyból ment 2 hónap és ezüstből 4 plus 2*3 hónap parancsnoksor
    ez maradt


    sajna hajó gyorsi 0 arajannál előttem mindet ami 1 hónapnyi gyorsi volt


    Arany fém gyorsító A Raktárban: 14
    Ezüst fém gyorsító A Raktárban: 109
    Bronz fém gyorsító A Raktárban: 271



    Arany kristály gyorsító A Raktárban: 17
    Ezüst kristály gyorsító A Raktárban: 84
    Bronz kristály gyorsító A Raktárban: 286




    Arany deutérium gyorsító A Raktárban: 21
    Ezüst deutérium gyorsító A Raktárban: 79
    Bronz deutérium gyorsító A Raktárban: 231



    KRAKEN Arany A Raktárban: 29
    KRAKEN Ezüst A Raktárban: 72
    KRAKEN Bronz A Raktárban: 174


    NEWTRON Arany A Raktárban: 32
    NEWTRON Ezüst A Raktárban: 91
    NEWTRON Bronz A Raktárban: 185

  • Tervezem hogy indítok róla szavazást, de az nem (csak) fórumos szavazás lesz, tehát csak Gurat nem tudná megcsinálni. Pár héten belüli terv.


    Az igaz, ki tudja mikor jön összevonás, de az sem biztos hogy a szavazás értékelhető eredményt fog hozni. Meglátjuk.

  • Én úgy csinálnám meg, hogy kicsit felkavarjuk az aló vizet, hogy mindenkinek felugrik a szokásos össze vonás ablak és lehet választani, hogy vagy maradsz vagy mész akármelyik uniba.
    Igy nem kell senkit se lassabb ecora kényszeríteni, és a bányászok menekülhetnek a flottások elől pl ursara vagy ahova akarnak menni. A flottások mehetnenek rigelre vagy xaly vagy éppen zagarda s

  • Lorovus: Őszintén szólva örülök, ha meggondoltad magadat. Pont ezért vetettem fel az ötletet mert nem tudjuk mikor jön összevonás. Természetesen nem garantálja a változást a szavazás, de legalább a lehetőséget megkapjuk rá. Célpontok nélkül sajnos andro-barym és hydra leginkább, de említhetnénk még pegát-quantumom-taurust. Nagyon lemarad egy idő után, ha nem történik változás. Legalább ezekben az unikban kéne változtatni a sebességen, hogy lépést tudjuk tartani más univerzumokkal amíg nem lesz összevonás.