Szerver beállítások cseréje

  • Az Org fórumon ki lett írva, hogy Októberben jön az összevonás (azt nem láttam sehol megemlítve, hogy globálisan, így lehetséges, hogy ahány nemzet, annyi időpont). Feltételezem, hogy erre várunk és akkor remélhetőleg nekünk sem kell sokáig várnunk arra a hírre (már csak azért, mert nincs értelme húzni a beállítások változtatását, ha az összevonás csak 1 év múlva érkezik), hogy mit mivel és mikor vonnak össze és esetleg a cél uni esetében milyen változások lesznek!


    Univerzum 3 -> [Összevonás] Univerzum 1 -> [Összevonás] Barym -> [Összevonás] Ursa
    Nekkar -> [Összevonás] Hydra

  • németen, lengyelen, oroszon néztem már, ott kiírták már dél körül, tehát globálisan lesznek összevonások ez biztos...kíváncsi vagyok nálunk mi lesz, mit mivel vonnak össze. Így érthető lesz az is, miért nem történt semmi a beállítások módosításával

  • Bárhogy is alakul cuki lesz
    3 szerver kéne


    egy egyszeres flotta speed
    egy kétszeres
    egy háromszoros


    Amint megvan akkor mehet majd a sírás egy új öszevonásért :D


    Bár jó lenne ha lehetne acc csere mert nem szivesen törölném pl rigelt ha az lesz a cél uni

  • 1-2 dolog németektől


    Ezt a team írta


    Azonban tudatában vagyunk annak, hogy méretük miatt ez az összevonás nem lesz képes minden egyes játékos számára igazságosnak bizonyúlni.és kérjük megértsüket
    és hajlandóak vagyunk a kompromisszumra e tekintetben.


    És nézzük meg mi lesz az exodus és a cél unikkal



    Én véleményem szerint 2 uni elég lenne
    Az meg,hogy a kicsiket loro mivel kompenzálja?
    passz.
    A lényeg h a legjobb megoldás egy yakini és egy ugyan ilyen csak 3*speddel lenne
    Aztán mindneki eldönti ki merre.



    A másik dolog


    Mi van azokkal akiknek máshol is van accjuk? mert ugye a lobby miatt nem lehet át írni az emailt és így célnak se jelölhető be se nem átadható

  • Kompenzálni? Semmivel...
    Az utolsó pár unit se lehet normálisan összevonni. *7 econál 2 hónap különbség több mint egy év. Annyi értelme lesz, hogy 16 kihalt uni helyett lesz 4 kihalt uni. Ami tök jó a GF-nek, mert lesz szerver az új uniknak, amire az emberek költenek is, nem csak “gyüjtögetek egy hetet azt tolok 42-es fémet vagy építek még 2000 rombit esetleg 5000 plazma holdra”. Különösen igaz ez itt, ahol a team mintha nem is lenne, a GO-k azt se tudják mit csinálnak. Még Gurat is marhaságokat írogat, pedig már uni6-ban is farmolgattam, az meg jó régen volt.

  • Akármennyire meglepő Magyarország még nem tartozik a dögvész országok közé. Viszont nem raknak egybe semmilyen másik országgal az már biztos, mivel kisebb országokban is kiírták már az egyesítést, pl Norvégia. Ezért most már csak Lorovusra kell várnunk mivel Game Adminunk nincsen.

  • itt csak az a gáz, hogy mi van akkor ha a cél unit nem tudom megjelölni mert van ott acccom?
    ÉS én tuti barymot viszem tovább
    töröljem esetleg rigelt? 40-36-36 bányákkal?

  • A szerver árát már kitermelte, szerinted érdekel valakit is a GF-nél?
    Ha szétnézel kicsit az látszik, hogy 8-10 éve még az ogamét lopták (sok ruszki klón született -xterium, onova, stb.-), most meg a GF fogja lopni ezek fejlesztéseit. Mint pl. a hajók fejlesztése, Oclock, stb.
    Nagyon nem fontos, hogy hány játékos van, mitöl lenne jobb a game.
    Egy dolog számít: miböl van pénz.
    Az pedig 99%-ban új szerverekböl van.

  • egy nagy összevonásból lenne sok pénz össze ereszteni a nagyokat
    azok költenének rá
    kicsik meg h meneküljenek

  • Hát ez másképp néz ki...
    Összeraknak mondjuk 4 dögrovás szervert ahol van 2 nagy flotta. (Van ahol annyi sincs...)
    Abból a max. 10 játékosból min 3-4 elmegy v-be, ha a maradék fele tölt költözésre (ha nem spájzolt dmt eventröl) az mondjuk 1.5-3 milla dm.
    3 szerver felszabadul, indítanak egy *10/*10 francia szervert, beregel szar esetben 4-5k játékos ha az 1%-a tölt mondjuk elsö kolóig, az 40-50 milla dm.
    Sose azt nézd mi lenne jó a játéknak, azt kell nézni mire költenének a népek (erre magyar viszonylatban nem sok esély van). Én -aki “rengeteget” költök-, 1.3 millával kezdek, az 3 hónapig tart ki, *7 eco mellett ez 24 órán belül 2 koló, cirka, impulzus 5. Több meg nem kell, onnan már lehet játszani...