Szerver beállítások cseréje

  • 10x gazdasagnak orultem volna :DDD

    [color=#FF0000][i]Kezelj úgy minden helyzetet, mint egy kutya! [/i][/color] [color=#FF0000][i]Amit nem tudsz megenni, megdugni, vagy elásni,[/i][/color] [color=#FF0000][i] azt hugyozd le, és menj tovább![/i][/color] [color=#FF0000][i]ADV. HoF : 8[/i][/color] [color=#FF0000][i]RIP KILL : 40[/i][/color] [color=#FF0000][i]UNI5 legnagyobb egyénije , TOP3 [/i][/color]
  • Nem lehet támadni szerver beállítás miatt.
    Oké.
    Ursan viszont nem változik -SEMMI-
    Tényleg nem tudom, ezen sírjak, vagy nevessek...


    El kellene olvasni... :P

    Aurri, a szerverek költöztetése miatt nem lehet támadni (tehát egy szerverről átköltöztetik az univerzumokat egy másik szerverre).
    Őszintén szólva nem hiszem hogy a szerverköltöztetéssel együtt megejtik a módosításokat is az univerzumokban, én úgy gondolom hogy erre majd egy későbbi időpontban kerül sor. Kíváncsian várom Lorovus tájékoztatóját, hogy a szerver beállításokra mikor kerül majd sor.

  • Szerintem karácsony előtt közvetlenül fogjuk (hamarabb nem) megkapni a beállításokat. A GF-nél több hét mire rákészülnek az 5 kattintás és a 10 billentyűlenyomás okozta lelki sokkra...

    [b][color=#B22222][/color][color=#FFD700]"Hogyha Isten vérezni Kezd, emberek Nem fognak Hinni benne ... És akkor véres Lesz víz és Jönnek cápák ..."[/color][/b] [b][color=#40E0D0][/color][/b][b][color=#40E0D0]- Ivan Vanko -[/color][/b]
  • Gondolom a szavazasokon mar modositas nem lesz . amiket loro kiirt az lesz .. ,, vagy nem :D


    Kedves Lorovus van mar valami idöpont mikor lesz az atallitas ??

    [align=center][img]http://www.kephost.com/images4/2012/6/25/989ay5joax7sjm7ej30j.gif[/img][/align]
  • Ilyen erővel szavazhatunk bármiről vagy éppen bármire, normális helyzetben a tartózkodást érvénytelen szavazatnak kellene minősíteni, egy .Hu-t mérünk egy német szerverhez? Ez nagyszerű! A játékos szám problémát is megoldja akkor a GF? Legyünk a .hu-n is 8-10 ezren abból talán lesz 3-4000 aktív szavazó


    Akkor Szavazzunk arról hogy a magyar Ogame neve legyen ViccOgame.hu
    :lol:


    Mert ez az egész már vicc kategória...
    :dash:

  • Akkor sehol nem változna semmi Devil ha a tartózkodásokat is "NEM" szavazatnak állították volna be. Azt nem vették figyelembe nyilvánvalóan. Tök mindegy a játékosszám ez quantumból is egyértelműen kiderül, ahol 10-en szavaztak kb és mégis lett változás.


    Engem az érdekelne egyedül, hogy mikor vezetik be a változást? Mert arról semmi infót nem kaptunk. Org.-ból kiindulva az is hetekig fog tartani még a kiírást követően. Tehát arra senki ne számítson véleményem szerint, hogy ki lesz írva majd másnap változnak is az értékek.