Űrdokk hajó javítás

  • Sziasztok.


    Még kezdő vagyok és most tanulom a játékot, s nem értek valamit. Mikor kerül dokkba 1 hajó javításra? Méret függő, vagy akár egy vadász is javításra kerül? Pl bolygóm védelmében kilőttek, nehéz vadászokat, cirkálót, kis szállítót.
    Ezek közül idővel valamelyik vissza tér a dokkból, vagy felejtsem el őket.
    De legegyszerűbb az lenne ha valahol meglehetne nézni, van e dokkban aktuális javítás. De ilyen nem találok. :(
    Segítsetek pls. Előre is köszönöm. :D

  • szia,


    Az Űrdokk esélyt nyújt a csata során ronccsá vált hajók megjavítására. Ennek maximális javítási ideje 12 óra, de legalább 30 percbe telik, mire a hajók újra üzembe helyezhetőek.


    A roncs keletkezésének pillanatától kezdve 3 nap van a javítás megkezdésére. Utána a megjavított hajókat újra aktív szolgálatba kell helyezni. Ha ez nem történik meg, 3 nap múlva automatikusan üzembe helyeződnek.
    Roncs csak akkor jelenik meg, ha legalább 150.000 egység semmisült meg, beleértve azon hajóid 5%-át, melyek érintettek voltak a csatában.


    Mivel az Űrdokk keringési pályán marad, nincs szüksége bolygómezőre.


    Ez a játékban van benne. De majd a segítőkész játékosok hozzáteszik, amit még tudnak :)


    T.

  • :))))
    Olvasni szerencsére tudok xd
    Okosabb nem lettem, ezt tudtam. De nem mond semmit, arról, amire kíváncsi vagyok.
    Legjobb az lenne ha megnézhetném van e javítás folyamatban, de gőzöm sincs ha lehet akkor hol és hogyan.
    Vagy ez minden egységre vonatkozik?
    De köszönöm a választ :D

  • Az épületeknél ott az űrdokk, arra ha rákattintasz mutatja, hogy van e aktív javítás.
    Ha a csata után van mit javítani, akkor az adott bolygó képénél oldalt lesz egy kis roncs ikon. Elég jellegzetes, meg fogod látni. Illetve ha a javítás kész, akkor is lesz egy kis ikon a bolygó képénél.

  • annyival kiegészítem még akkor, érthetőbb legyen, hogy adott univerzumtól függ mennyi hajót javít meg az űrdokk. Nyilván ha beverik a flottádat akkor univerzumtól függően kb 10-30%-át visszaállítja az űrdokk de ezt látod is ha rámész az űrdokkra, hogy mennyi a %. Napműholdon kívül minden hajót megjavít amit az adott bolygón bevernek. Ha van a bolygód mellett hold azon is lehet a flotta, ha ott verik be ugyan úgy a bolygón lévő űrdokkba kerül. Ez a javítás ingyenes, csak időbe kerül. Természetesen csak a saját flottára vonatkozik, ellenfél ha veszít hajót nálad az nem kerül az űrdokkba, abból csak DF lesz.

  • Az sem egy utolsó dolog, ha minél magasabb szintre építed a dokkot.
    Minél magasabb annál többet épít vissza.

    [color=#ffff00][align=center]-Anya akkor elmegyek bulizni. - és mikor jösz haza? -jöttömre 5nap múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől !!![/align][/color]
  • Azzal kiegészíteném akkor, hogy álltalában jobb oldalon egy kis ikon felbukkan ha bevertek, hogy "itt hajó viszaépíthető"
    De ne az legyen az elsődleges célod, hogy minnél nagyobb űrdokkot építs mert elégdrága egy cucc.
    Viszont 80% df uniba ennek köszönhetően ha van 1 kis eszed elég olcsó egy hp :D
    Meg kérsz valakit, hogy zuzza le a hajóidat ami 625 kh annak a 80 % df-et beszeded + 10% ot vissza építesz tehát a második hp-ra 10% át költöd a hpnak