[Ö: 237.781.000] Tywin Lannister [gcp] vs. Deadpool [LEGION] (T: 36.535.000, V: 201.246.000)

  • jó öreg spy fly :D


    védőnek gyors pótlást.


    Ezen az időponton (02-06-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Tywin Lannister [gcp]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 35.000
    Cirkáló 5.000
    Csatacirkáló 1.607
    _________________________________________


    Védő Deadpool [LEGION]
    ________________________________________________


    Kis szállító 1.535
    Nagy Szállító 2.703
    Könnyű Harcos 5.573
    Cirkáló 554
    Csatahajó 350
    Kolóniahajó 2
    Szemetesek 3.010
    Halálcsillag 3
    Csatacirkáló 138
    Rakéta kilövő 3.661
    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Tywin Lannister [gcp]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 28.700 ( -6.300 )
    Cirkáló 4.785 ( -215 )
    Csatacirkáló 1.547 ( -60 )
    _________________________________________


    Védő Deadpool [LEGION]
    ________________________________________________


    Megsemmisült!
    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!
    A támadó zsákmányolt:
    2.141.083 Fém, 1.291.020 Kristály és 2.991.147 Deutérium
    6.455.323 Fém, 322.755 Kristály és 9.129.291 Deutérium
    1.613.831 Fém, 80.689 Kristály és 2.282.323 Deutérium


    A támadó összesen 36.535.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 201.246.000 egységet vesztett.
    A védő teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 209.336.000.


    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 109.677.600 fém és 63.851.200 kristály lebeg.
    A támadó 26.307.462 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:
    109.677.600 Fém és 63.883.200 Kristály




    nyereség/veszteség összegzése:




    A támadó(k) összesen


    Fém: 94.887.837
    Kristály: 55.372.664
    Deutérium: 13.072.761
    A támadó(k) nyeresége 163.333.262 egység.



    A védő(k) összesen


    Fém: -137.719.237
    Kristály: -71.303.464
    Deutérium: -26.620.761
    A védő(k) összesen 235.643.462 egységet vesztett(ek).




    [url=https://ogotcha.universeview.be/hu]Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.7

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • És még azt kéred számon rajtam, miért nem tisztellek, mint játékost???!!!
    Hát ezért, bejössz, beversz valakit, "nyomod a rizsát" hogy te vagy az "Istenkirály" amiért be mersz támadni egy erősebb Gamert, aki valamit tud és le is tesz valamit az asztalra, veled ellentétben és amint visszaér a flottád, már menekülsz is vakba, csak és kizárólag azért , hogy ne tudjunk beverni és visszahozni azt, ami a Mi Szövetségünket illeti!
    Ez nem méltó hozzáállás egy jó játékoshoz, ezzel is csak azt bizonyítod, hogy benned annyi a gerinc, mint teheneken a bugyi!
    És még te akarsz tiszteletet kiharcolni???!!!
    Majd ha fagy, vagy legalább leszel olyan játékos, hogy nagyobb bukó ellenére és/vagy nagyobb játékos elkapása után nem szöksz azonnal vakba!!!
    Majd ha lesz benned egy kis gerinc, akkor követelőzz!
    Bud, Dead és még sorolhatnám, miért nem mennek vakba, miután nagyot buknak vagy hatalmasat szakítanak egy jóval erősebb játékoson, hmmm???!!!


    Mert az olyan kaliberű játékosokban legalább van egy kis gerinc, ellentétben veled, aki soha nem fog felnőni ehhez a játékhoz, nem fogja tudni teljesíteni a minimum elvárást, hogy Fair módon játsszon(ha ezzel nem értesz egyet, mutasd meg, hogy tudsz Fair lenni, az eddigi húzásaid mind ellentmondanak a Fair játék alapjainak!!!)

  • te senkinek nem adod meg a tiszteletet csak a barátaidnak, szövitársaidnak.
    ha valaki beveri egy szövitársad/barátod, eleinte jönnek a burkolt fenyegetések kommentben, persze a te részedről aki mindig a kispadról nézi a meccset :D
    aztán később mikor már sokadszorra támadja a barátaidat akkor jön a fröcsögés...
    az ogame.hu egyik leg gyávább és gerinctelenebb játékosa vagy... aki minden uniban nagy flották mögé bújik, és onnan szólogat be minden ellenfélnek.
    mindenki kezdő, meg csaló, meg gerinctelen aki a barátaidat üti.
    ahol meg nincs aki megvédjen, v-be menekülsz mert hirtelen unalmas lett az az uni.
    te a nagy veterán, meg elvetemült flottás.
    közben meg egy kezemen megtudnám számolni hány valamire való csatád volt az utóbbi 2 évben.
    fél rigel rajtad röhögött mikor a 10millás csatákat prezentáltad a 4-5milliárdos flottáddal.
    úgyhogy te ne tarts nekem kiselőadást a tiszteletről,gerincről,és a fayr játékról kérlek.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • mellesleg kíváncsi lennék te meddig bírnád az én helyzetemben mr.veterán...
    szerintem már az első próbálkozásnál elvéreztél volna.

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.

  • az ogame.hu egyik leg gyávább és gerinctelenebb játékosa vagy... aki minden uniban nagy flották mögé bújik, és onnan szólogat be minden ellenfélnek.

    Ezt a kijelentésedet nem értem, nem is ismersz ezen a téren, csak a fröcsögés jön belőled!

    ahol meg nincs aki megvédjen, v-be menekülsz mert hirtelen unalmas lett az az uni.

    Engem nem kell megvédeni, magányos farkasként is játszottam már és akkor se kellett megvédeni, nem félek senkitől, ellenben veled, aki minden csata után szökik V-be!

    közben meg egy kezemen megtudnám számolni hány valamire való csatád volt az utóbbi 2 évben.

    A csatáim 2-3%-át szoktam kirakni, ezért nem látod őket a Fórumon!
    Aminek ki kell menjen valami miatt(pl. a gerinctelen védő miatt vagy a bosszú miatt, vagy a csata története miatt pl.), többnyire ki is megy, a Spy&Fly csatákat ki se rakommég ha több 100kk-t profitáltam!

    fél rigel rajtad röhögött mikor a 10millás csatákat prezentáltad a 4-5milliárdos flottáddal.

    Erről tudok, de az nem a "kinevetés" jele volt, hanem a fél Rigel azért fröcsögött, mert irigykedett a flottámra!
    Érdekes, hogy a nagyobb flottával rendelkezők nem, csak azok "röhögtek" ki, akik szerettek volna legalább negyede akkora flottát a hangárban tudni, mint ami nekem volt/van ott!!!
    Vagy a játéktudásom miatt irigyek!
    Mint ahogyan te is teszed jelenleg is tovább Xalynth szerveren!

    És most már én tényleg lezártam ezt az értelmetlen szájkaratét, mondtam, ha tiszteletet akarsz, lehet meg is kaphatod, csak gyökerestől meg kell változtasd a játékstílusod és a hozzáállásod!

    ADJ HOGY KAPHASS!!!

    Ui.:
    reális kommentet/gratulációt már én tanúsítottam feléd, ezt ne felejtsd el!

  • már hogyne ismernélek ilyen téren?
    mindenkivel ezt csináltad aki a barátaidat ütötte.
    aztán ha bezúzták őket, akkor nagy büszkén odaírtad hogy te figyelmeztetted, de nem halgatott rád.


    na ne röhögtess
    a 10millás farmjaiddal szét spamoltad anno a fórumot.
    nálad sokkal nagyobb flottával rendelkezők is röhejesnek találták azokat a csatákat.
    a játék tudásról meg csak papolsz, de nem mutatsz semmit.
    mai napig más f*szával vered a csalánt.
    itt is budék mögé bújsz.
    megtorlo, star lord
    ők valóban jó játékosok.
    star lordal még dumálgatni is szoktam


    tanulj tőlük
    elsősorban jómodort, de a flottázásról is tarthatnának neked szemináriumot...

    „Ha a hatalmasok játszmáját játszod, győzöl vagy meghalsz. Nincs középút”.