[Ö: 34.664.000] Gagarin [G-J-B] vs. pajeszattila [DEU] (T: 30.000.000, V: 4.664.000)

  • Meglehetősen régen voltam már aktív, több évnyi vakáció után gondoltam megnézem a játék változásait (pl: űrdokk).
    A támadó felfigyelt rám, és jelentős mennyiségű ds-sel meglátogatott két bolygómon. Habár a flotta ellen tehetetlen voltam kellő elővigyázatossággal csapódott első alkalommal.
    Első csatánál kissé bénáztam, illetve elszámoltam, hogy mikor kapok vissza hajókat (műholdakat) űrdokkból.


    Majd megindult több holdromboló flotta egyik holdam felé. Megelőzve, hogy tisztogató flotta érkezzen a holdra csapódás előtt vakációban vártam a holdromboló flottát. Vakáció mód ellenére nem hívta vissza az első kört, csak a továbbiakat. Sajnos így kukázni nem tudtam, és már aktív játékost sem ismerek az uniban, így a csata mindkét félnek bukós volt. A df-et jó eséllyel a támadó gyűjtötte be. De legalább nem szedte le a holdat.


    Ez a csata egyben részemről végleges búcsú is ogame-től. A fenti események megerősítettek abban, hogy eljárt felettem az idő.
    Már fórumon sem volt meg regisztrációm, és ahogy nézem minden régi post-om thread-em az archiválásnak áldozatul esett.



    Ezen az időponton (28-05-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Gagarin [G-J-B]
    ________________________________________________


    Halálcsillag 3
    _________________________________________



    Védő pajeszattila [DEU]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 20.000
    Csatahajó 1.000
    Szemetesek 1

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Gagarin [G-J-B]
    ________________________________________________


    Megsemmisült!
    _________________________________________


    Védő pajeszattila [DEU]
    ________________________________________________


    Könnyű Harcos 19.284 ( -716 )
    Csatahajó 970 ( -30 )
    Szemetesek 1 ( -0 )

    _________________________________________



    A csatát a védő flotta nyerte!


    A támadó összesen 30.000.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 4.664.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 5.549.400 fém és 3.949.800 kristály lebeg.





    nyereség/veszteség összegzése:




    A támadó(k) összesen


    Fém: -9.450.600
    Kristály: -8.050.200
    Deutérium: -3.000.000
    A támadó(k) összesen 20.500.800 egységet vesztett(ek).



    A védő(k) összesen


    Fém: -3.498.000
    Kristály: -1.166.000
    Deutérium: 0
    A védő(k) összesen 4.664.000 egységet vesztett(ek).




    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.6


    További jó játékot mindenkinek!

  • üdv,


    sajnálom, h így döntöttél.. figyeltem, h nem annyira, de még játszol.. ha szóltál volna, akkor segítettem volna kukákkal.. :D


    további sok sikert a Való Életben :) remélem, h egyszer még összefutunk.. :)


    üdv, T.

  • Anno egész ígéretesen indult ez a szerver, több ezer játékossal, köztük pár kivételes hozzáállásúval. Sajnos ebből mára nem maradt semmi sem. Csak az ogame egyik pöcegödre. Van aki érteni fogja, van aki meg nem.


    Ráférne erre az unira egy összevonás, talán az helyrebillentené az arcokat. 8) Vagy ugyanúgy maradnának az érdekseggnyalások és fenyegetések.

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • Nem értünk egyet Don.
    Az ogame-s hazám olyan, amilyen, de szerencsére nem olyan, mint az ogame többi része.
    Máig egy lakható világ... igaz csak a legjobbaknak...
    És nem összevonni, inkább törölni kellene... amivel megszabadulnánk ettől a függőségtől...


    Gagarin csatái nélkül unalmas is lenne... hajrá űrhajós... szerintem meg se kottyant ez a kis karcolás.
    Sajna beleestél a top1es betegségbe, de belül - érzem - jó ember vagy :D

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

    Einmal editiert, zuletzt von Gullcsi ()

  • Az ogame-s hazám olyan, amilyen, de szerencsére nem olyan, mint az ogame többi része.
    Máig egy lakható világ... igaz csak a legjobbaknak...

    Miért, milyen az OGame többi része?
    Szerintem aki 1xspeed-en tolja, messze van a "legjobb" titulustól, ahogyan a 2xspeed is egy "megóvó" sebességű szerver, azaz lassú, ide elég, ha 1x jössz fel naponta, tehát itt azok vannak, akik nem lesznek soha a helyzet magaslatán gyorsabb szerókon!
    Aki esetleg bevállalja a 3x- vagy akár nagyobb sebességet és ott is helyt áll, talán nevezheti egyszer magát "legjobb"-nak!
    Én is csak egy gyenge közepes eredményt tudok csak elérni, de ha visszatérnék esetleg Andró-ra, nem tudnék semmit se alkotni a bányászaton kvül, mert nincs annyi időm, hogy végig várjak egy támadás/betakarítás összességet, tehát fejlődni se tudnék 1xspeed miatt!
    Meg amíg ott voltam, voltak a fő accok és táp accok is, ami alapján fejlődött a toplistát vezető pár játékos, tisztelet a kivételnek!

  • Üdv T!


    A manóban, akkor mégis lett volna ismerős, aki tudott volna kukázni :P


    Az elmúlt években néha eszembe jutott, hogy volt ez az ogame nevű játék :)
    Aktívan már nem fogok játszani. Nem állítottam be a törlést, mert még Otre acc-ja.


    Ahhoz sok kedvem nem lett volna, hogy jöjjenek a holdrombolások, ha van a holdról mozgó flotta, ha nincs (jelen esetben nem volt, úgy kellett a flottát ugratom)
    Szerintem a flottámat nem látta még, és a fenti sem a teljes, így még drága kémkedésnek sem volt jó a csata.


    Játékon kívül még összefuthatunk, ha majd arra járok jelentkezek.


    Üdv
    pajeszattila

  • üdv minden kedves olvasónak ...


    nos pajesz nem csak az első körnél voltam elővigyázatos hanem a másodiknál is és ezek szerint a holdrombolásnál is mivel visszahívtam a többi kanyart ...
    a flottád valóban nem láttam viszont nem volt drága kémkedés mivel a holdrombolásnál általában buknak a dezsők itt viszont valóban én szedtem be a törmeléket uh tkp profitos volt :)) a félig üres vagy félig teli pohár szindróma - honnan nézzük ....


    igazad van don nagyon sok arc van, bereggelnek aztán azt gondolják övék a világ - biztos erre gondoltál úgy hiszem :D


    Gullcsi - valóban függőség és tényleg törölni kellene a játékot ha már mi ilyen akarat gyengék vagyunk és magunktól nem tesszük meg ...
    nem estem semmilyen top1 betegségbe csak próbálom kordában tartani az "arcokat" ....
    jól látod - valóban nagyon jó ember vagyok és mások is így látják a való életben, itt pedig pontban letojom mit gondolnak rólam és nem mellesleg nem szoktam hátba szúrni a barátaimat ...


    Lord - nem gondolom, hogy lényeges volna ki vagy kik a legjobbak egy ilyen egyszerű játékban a sebességtől pedig abszolút független, mindenesetre én nem tudnám vállalni egy gyors játék által megkövetelt 15 perces aktivitását tehát szar játékos lennék ....


    :saint: