Szövetséget kereső játékosok Uni8 - Gyújtő

  • Univerzum 8


    Ha nem vagy szövetségbe (mint játékos) és szeretnél csatlakozni egybe, akkor ide írj hozzászólást.


    Szabályzat emlékeztető:

    • NINCS Spam
    • NINCS Off-topic
    • Ha már ott tartasz hogy kapcsolatba lépnél egy általad kiválasztott szövetséggel a csatlakozásod ügyében akkor azt tedd PM, játékon belüli üzenet vagy Instant Messenger (MSN, AIM, ICQ, stb...) formájában, ahelyett hogy ide új hozzászólást írnál.
    • Ha már nem keresel szövetséget amibe csatlakozhatnál akkor javítsd a hozzászólásodat (amiben írtad hogy csatlakoznál egy szövetséghez), odaírva hogy már elévül a dolog, ahelyett hogy új hozzászólást írnál.


    Minden hozzászólás amely a fenti szabályokat megszegi, figyelmeztetéssel járhat!

  • ide is leteszem kézjegyem.


    ha valaki egy épkézláb szövit tud ajánlani ahol nem a top 1 a cél akkor szivesen jelentkeznék :)





    csak akcios ajánlat volt. elöbb lehet hogy reggelnem is kéne a 8 ba ?hogy tudjak csatlakozni bárkihez is ?

    Einmal editiert, zuletzt von sandokan ()

  • Szép jó napot mindenkinek,


    Keresek egy épkézláb, aktív szövetséget, amelyikhez csatlakozhatnék abszlút kezdőként. :bday:
    A részleteket privát üzenetben várom.


    üdv,
    janagu


    edit: már nem aktuális.

    Einmal editiert, zuletzt von janagu ()

  • Üdv!
    HU_MAN szövetség jelentkezőket vár, főleg kezdőket! :)
    Hálózat-szövetségek-keresés (HU_MAN) <- ez a rövidítés... :)
    Fő szempontunk az aktivítás és a csapatjátékos szellem! :) Mindenki egyért, egy mindenkiért!!! :)

  • Sziasztok!


    Én egy hete kezdtem az Androméda galaxisban és a Gyakorlás 5. pontjánál tartok.
    A bolygóm neve Solaris.


    Mivel egész nap gép előtt vagyok, ezért néha folyamatosan bent vagyok,
    de előfordul hébe-hóba, hogy egész nap autóban vagyok, akkor viszont csak reggel és este
    vagyok aktív. Szóval felvenne egy toleráns szövetség?


    Legjobbakat!

  • Üdv!


    Hozzánk is csatlakozhattok.
    A Knight szövetség eléggé toleráns a tagjaikkal szemben,no meg eléggé aktívak is vagyunk!

    [color=#00ff00]"A halott törpe a jó törpe, és az egyetlen dolog, ami még a halott törpénél is jobb, az a haldokló törpe, aki elköpi hol vannak a haverjai." Morglum Necksnapper ork hadvezér.[/color] [color=#993300]RIPP KILL: 18[/color]
  • Üdv Hölgyek, Urak.


    Keresek egy szövit aki befogadna egy magányos "fleeter"-t :) voltam már aszfaltozó a régi accommal, de most 1.5 hónapja újra regeltem és egyelőre nem találtam szövit még. Játkéban Gul Damar néven megtaláltok, aki úgy gondolja keressen meg. Nem az első jelentkezőhöz fogok becsatlakozni, ezt előre mondom :) várok pár napot és utána mérlegelek.
    Köszönök minden ajánlatot!


    Gul


    ui: kimaradt: "tömegszövik" ha lehet kíméljenek :D

    [align=center][size=8][font='Comic Sans MS, sans-serif'][url='http://bugs.utp.hu/']GuLVeRTeR[/url]

    2 Mal editiert, zuletzt von tubifex ()

  • Helo Mindenki!
    Top 20as szövetséget keresek max 50-60 fővel.Pár hónapja játszom,de igazából pár éve kezdtem.A megírás pillanatában 1039.edik vagyok,18457 ponttal.A játékban ugyanezen a néven vagyok,de itt is lehet írni.



    Edit:a hsz nem érvényes,már találtam szövetséget

    Einmal editiert, zuletzt von Danilo ()

  • A .42. Szövetség - már ha a szövetség létezik - tagfelvételt - már ha a tag létezik, mint olyan objektum - hirdet.


    Feltételek:
    - aktivitás, de nem feltétlen flottázás
    - tapasztalt játékos
    - minimum top150
    - világbéke
    - szeret sörözés közben ÁCS-zni (ÁCS-zés közben sörözni, borozni, pángalaktikus gégepukkasztót fogyasztani...)
    - biciklit Vietnámnak!


    A Nagy Zöld Trüsszentő szólt (trüsszentett)


  • Javítom magam:D Köszönöm már nem keresek szövetséget.



    Üdv anonym

    3 Mal editiert, zuletzt von anonym ()


  • Csá! Csatlakozz a GODLIKE-hoz. ;) Jelenleg egy tag van, szerénytelen személyem, de a szövetség komolyságát nem lehet kétségbe vonni! Legfeljebb háromba.. Csatlakozz és építsük fel együtt a szövit. A fórumot, weboldalt és egyéb grafikai dolgokat (logot, siget, stb) könnyen elkészítem én ha szükség lesz rá, de mindenképp szükségem lesz néhány tapasztalattal rendelkező, döntésképes, de ugyanakkor rendkívül megfontolt tagra is!


    Sok sikert és jó vadászatot!
    -
    ~Apollo~

  • xWARX szovetseg tagokat keres.. 50.000 a hatar. Olvasatok el a szovetseg oldalunkat :)

  • Üdv!


    Ironikus, hogy az előttem szóló hozzászólása miatt akadt meg rajta a szemem :P

    Tisztelettel kérdem, Gurat nem javítanád a címet?



    Ja a szabályzat: :grumble: -RA- szövi szívesen lát Top50 flottás(oka)t, esetleg visszatérő öreg harcosokat.

    Einmal editiert, zuletzt von Szállító ()

  • SZÖVETSÉGET KERESEK AHOL GYAKORI AZ ACS. HA LEHET NE TÖMEG SZÖVI ÉS MINIMUM A TOP 50-BEN LEGYEN .
    TAPASZTALT JÁTÉKOSOKKAL.


    :arrow: 2 ÉV JÁTÉK TAPASZTALATOM VAN.
    :arrow: NAPI 5-6 VAGY TÖBB ÓRÁT FEN VAGYOK.
    :arrow: MOST JELENLEG 12.000 PONTOM VAN. :thumbsup:


    2012.07.25




    :D edit: már nem aktuális :D

    Einmal editiert, zuletzt von Drawing ()

  • Sziasztok!


    Aktív szövetséget keresek amelyikben van élet és egy remek társaság alkotja. 4 éves tapasztalatom van a játékban,elég sok mindent megéltem és nem rég jöttem vissza Andróra ahol kezdtem ano. Várom az ajánlatokat mert szívesen részese lennék egy jó csapatnak!!!


    Üdv. Dean Winchester

    u.i.: Fórumon van pár csatám akit érdekel az Crowley,Hell89 v Dean Winchester név alatt megtalálja őket.

    [align=center] [img]http://kepfeltoltes.hu/130207/dean2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg[/img] [/align] [size=10][b][i][align=center][color=#00ffff]Electra:[/color] [color=#00ff00]HOF 17-2[/color] [color=#ff0000]RIP KILL: 2[/color] [color=#ff6600]Hydra: [/color][color=#00ff00]HOF 12-1[/color][/align][/i][/b][/size]
  • Üdvözlet mindenkinek!
    Néhány napja kezdtem a játékot, jelentkeztem a Kezdők szövetségébe, de sajnos legalább 3 napja hiába várok választ :(.
    Egyedül nem jó, de a tömegnyomort sem szeretem. Ha továbbra sem kapok választ, akkor családias szövetséget keresek, ahol a kezdők sincsenek terhére a szövinek.
    Előre is köszönöm.
    További szép napot és jó játékot mindenkinek!



    Edit:
    Már nem aktuális ... türelem szövetséget terem, végre felvettek

    Einmal editiert, zuletzt von And ()