Tiszta vizet a pohárba Érzékelő Phalanx

  • Akkor ha jól értelmezem és javítsátok ki ha tévedek.
    PHzni lehet :
    ha egy hóldrol -> bologóra telepitek flottát
    ha egy hóldrol -> bolygóra szállitok
    ha bolygóról -> bolygóra telepitek vagy szállitok
    ha bolygóról -> hóldra szállitok vagy telepitek


    PHzni nem lehet:
    hóldrol -> hóldra szálitás vagy telepítés


    pótoljátok ki ha valami kimaradt és azt is mikor lehet a visszatérést tudni.


    Köszönöm

  • Hold-Hold közt semmi féle flottamozgás nem látszik PH-n
    Nem látszik még ha holdról mész gyarmatosítani, DF-re takarítani, expedíciózni


    Bolygórol holdra csak a telepítés/visszahívott telepítés nem látszik
    Utóbbi akkor se látszik az induló bolygón ha bolygóra telepítesz...viszont a cél bolygón már látszik PH-n

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • ha bolygóról - holdra TELEPÍTESZ, az nem látszik, csak a szállítás, mivel a bolygóra ér vissza a flotta.
    holdról kolózás nem PHzható, csak ha bolygóról indítod
    holdról expi nem PHzható, csak ha bolygóról indítod
    .... a többi OK
    Ha kilövik a Holdad, a flotta minden esetben a bolygóra ér vissza, így ott bármit csináltál a holdon, az PHzható lesz..... hiába löveted vissza a holdat....
    kivéve ha fordított telepítés volt a holdon, és már fordítottál. az is bolygóra fog visszaérni, de PHn nem látszik. Ha még nem fordultál a flottával, akkor figyelni fogják a fordítás időpontját, és kiszámolják a visszatérőt (persze ha megéri a sok beleölt deut)

    "A borsodi bőrálarcos gyilkos nem felejt, és egyenként vadássza le az árulókat! "

  • na ez így ok. Köszi szépen.
    Akkor ott csesztem el hogy a telepítettem hóldról ->bolygóra. A cél bolygót PHzták és is be is verték. Amúgy Norris volt az.
    Mondjuk még azért ez kicsit logikátlan számomra. Hisz a bolygón nem volt mozgás konkrétan.
    Hogy egyszerűen leirjam a cél vasútállomáson nem volt vonat. Csak tartott egy feléje egy ismeretlen kiindulási pontból.
    Na mindegy ezt is tudom mostmár.
    Még egyszer köszönöm


    Zárható