Antigame

  • Sziasztok
    Az a kérdésem lenne, hogy tud e valaki mobilra antigame-t
    Mobil firefoxra találtam de csak regebbi verzióhoz... :/
    Elsősorban android érdekelne

  • Ugyanez lenne a kérés.

    Eddig nagyon jól működött firefoxon, de most nem megy 1-2 hete sajna.

    Igaziból egy funkció érdekelne.


    Az antigame adott egy saccot, hogy mennyi hajó kell a nyersik elviteléhez.

    Ki volt írva flottanézetben, rá kellett bökni és már lehetett is szállítani.


    Tud ilyet esetleg más progi ami müxik valamilyen böngészőn?

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Itt ne keressetek. A kiegészítőket nem a GF fejleszti, és pont nem érdekli őket, hogy, hogy működnek. Én minden vacak nélkül játszom, és úgy jó és szép és tökéletes....javaslom kipróbálni :)

  • Az a baj Gurat, hogy telefonról, tabletről az ikonok se látszanak normálisan.

    Szeretek úgy felkelni, hogy nem rohanok bekapcsolni a gépet. Lenyúlok az ágy mellé, felkapom a tabletet és elindítom a dolgokat.

    Expeket, nyersi összehúzásokat. Ha ez reggel meg van, akkor másfél óráig nem kell géphez ülni. Jó, odaülök úgy is, mert gép mellett dolgozom, és amúgy se bírom ki nélküle sokáig. De ha le lehet tudni ilyen apróságokat, akkor az jó.


    Az expeket lehet nyomni előre beállított flottával és parancsnokkal, de az összehúzás nem megy.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Itt ne keressetek. A kiegészítőket nem a GF fejleszti, és pont nem érdekli őket, hogy, hogy működnek. Én minden vacak nélkül játszom, és úgy jó és szép és tökéletes....javaslom kipróbálni :)

    Osztom a véleményt. Kiegészítők nélkül játszom én is. Egyedül a szimulátort szoktam használni

  • Kedves a sok off, még Gurat mestertől is :D

    De... maradt a lényeg: tableten/telefonon egyenlőre nem fut az antigame...


    A firefox frissítéssel besz***t az eddig működő progi... sőt, kiírja: hogy firefoxra NINCS antigame verza, de nekem nem fut chrome, vagy opera alatt sem.

    Ha tudtok valamit, akkor írjatok...

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • A céges telóm iphone, ios rendszeren nem lehet third party programot futtatni. Bár annyira nem ástam bele magam, egyszer néztem akkor nem tudtam felrakni.


    Van még valahol egy androidos tabletom, ha megtalálom megnézem mi a helyzet. De amikor még volt androidos telóm, akkor azt hiszem, nekem is csak az ff-el ment az antigame. Chrome-nál azt írta, hogy telepítve van a kiegészítő, mert szinkronban volt a pc-vel. De természetesen nem ment.



    Edit:

    Megnéztem, egyszerűbb volt mint gondoltam. Bár se chrome se ff nem hozott sikert. Viszont van egy olyan böngésző ami a chrome kiegészítőket tudja telepíteni magának.

    Kiwi Browser - Fast & Quiet

    Semmi extrát nem követel, de leírom hogy mit csináltam.

    A Kiwi böngészőn belül, Chrome webáruházban megkeresed az AGR-t.

    Fent a 3 pontnál(menü féleség) bepipálod azt hogy Asztali webhely(lehet nem kell, de így csináltam).

    Telepíted az AGR-t.

    Belépsz az ogame-ba ,és élvezed az agr-t. :tongue:old

    TelóKép


    Már csak ios-ra kéne megoldás. :evil:old


  • Én is felnyomtam FF-et telóra, és az AGR-t is, de úgy megette szegény telót, hogy inkább hagytam a fenébe...

    chrome-ot is néztem még annak idején, mikor láttam mit ír, azóta se próbáltam...

    Amit írtál lehet meglesem, hátha mükxik majd nálam is, bár nem mintha telón annyira hiányozna az AGR :P

  • Telefonon és tableten is müxik! Ezer hálám érte!

    Az asztali webhely benyomása nem fontos!

    Hacsak nem szerettek nagyon telefont simogatni :)

    Asztali webhely nélkül összehúzza egy képernyőre azt amit amúgy gépen egy felületen látnál.

    A kis képeket nem mutatja, de amúgy varázslatos.

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.