[Ö: 25.446.000] Tigrislany vs. hege [Essentra] (T: 530.000, V: 24.916.000)


  • Ezen az időponton (28-03-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó Tigrislany
    ________________________________________________


    Csatahajó 494
    Csatacirkáló 569
    _________________________________________


    Védő hege [Essentra]
    ________________________________________________


    Kis szállító 65
    Nagy Szállító 322
    Nehéz Harcos 27
    Cirkáló 214
    Csatahajó 19
    Szemetesek 46
    Kémszonda 93
    Bombázó 41
    Romboló 8
    Csatacirkáló 89
    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Tigrislany
    ________________________________________________


    Csatahajó 488 ( -6 )
    Csatacirkáló 567 ( -2 )
    _________________________________________


    Védő hege [Essentra]
    ________________________________________________


    Megsemmisült!
    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!


    A támadó zsákmányolt:
    385.750 Fém, 385.750 Kristály és 385.750 Deutérium
    184.533 Fém, 184.533 Kristály és 184.534 Deutérium
    1.332.163 Fém, 352.731 Kristály és 315.106 Deutérium
    1.332.163 Fém, 352.731 Kristály és 315.106 Deutérium
    760.531 Fém, 176.366 Kristály és 157.553 Deutérium
    380.265 Fém, 88.183 Kristály és 78.776 Deutérium
    1.779.644 Fém, 1.337.690 Kristály és 1.001.666 Deutérium
    1.454.073 Fém, 672.411 Kristály és 502.465 Deutérium


    A támadó összesen 530.000 egységet vesztett.
    A támadó teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 2.929.000.


    A védő összesen 24.916.000 egységet vesztett.
    A védő teljes vesztesége beleértve a következő egységeket: 42.684.500.


    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 10.679.200 fém és 7.581.600 kristály lebeg.
    Plusz törmelék amit a rajtaütés okozott:5.144.000 fém és 6.420.000 kristály.
    A támadó 14.100.473 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
    ________________________________________________


    A támadó(k) által beszedet törmelék:
    15.823.200 Fém és 14.002.400 Kristály




    nyereség/veszteség összegzése:




    A támadó(k) összesen


    Fém: 21.416.322
    Kristály: 16.753.795
    Deutérium: 2.826.956
    A támadó(k) nyeresége 40.997.073 egység.



    A védő(k) összesen


    Fém: -28.386.622
    Kristály: -21.353.895
    Deutérium: -7.044.456
    A védő(k) összesen 56.784.973 egységet vesztett(ek).




    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.4

    [align=center][img]http://img687.imageshack.us/img687/9167/ksz2.jpg[/img][/align]
  • Kicsit sok az a 8 támadás :S

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Ha megfigyeled a beszedett törmelék is jóval több mint ami a csatában keletkezett! :))
    3 farmkört mentem a cp holdjára, a holdas bolygót is legyalultam mert volt ott 2k napműhold, amit farmkörnek tüntettem fel, nem külön csatának! :grumble::saint:


    Izgissé tetted a csatát mert jó időben csillagosodtál jó helyen és két órát volt ott a df, de nem vetted észre hálistennek/vagy csak kémkedtek arra!

    [align=center][img]http://img687.imageshack.us/img687/9167/ksz2.jpg[/img][/align]
  • Ha megfigyeled a beszedett törmelék is jóval több mint ami a csatában keletkezett! :))

    Nos ez abból is származhat, hogy ha értek vissza neki még kisebb flották, vagy épp több körbe álltál rá esetleg telepítésekre/visszatérőkre


    3 farmkört mentem a cp holdjára, a holdas bolygót is legyalultam mert volt ott 2k napműhold, amit farmkörnek tüntettem fel, nem külön csatának! :grumble::saint:

    Okosíthatsz itt engem, de ha már felteszel egy ilyen csatát amibe egybe veszed a bolygón és a holdon történt csatákat (amit igazából lehet külön kéne venned hivatalosan) akkor legalább leírásba ennyit oda biggyeszthettél volna nem csak simán feltenni...így az olyan tudatlanok is mint én láthattuk volna, hogy itt szó nincs zúzásról :grumble::saint:

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Az nem az okosítás hanem a történet!
    Évek óta teszek fel én is mások is csatákat így, hidd el ha érdemben van mit mutatni a csatán vagánykodok vele külön posztban, de 2k napmhűholdzúzás az nem az.
    Lehet h hivatalosan nincs benne a szabályzatban igen, de egy játékos, egy pozicíón és farmkörként van feltüntve a további támadás. stb. senkinek nem volt még ezzel így baja.


    Nem szeretek történetet írni a csatához mert kiismerhető leszek vele, a védőt is sokan leszedték már, csak szimplán nem fsel.
    Az adott go figyel minket és eltudja dönteni szabályosan játszom-e. Azt a két smiley-t nem az offolásod miatt tettem oda, hanem mert igyekszem betartani a szabályokat!


    A védőnek több fs-t!

    [align=center][img]http://img687.imageshack.us/img687/9167/ksz2.jpg[/img][/align]
  • Nézd vissza az itteni csatáidat...most csak utolsó 5öt néztem meg és mindegyikhez írtál valamit, van ahová egy fél oldalt a semmiről azt hallgatva, hogy mennyi deud van ami senkit nem érdekel és köze nincs a csatához...máshová meg 3 szót ami szintén lényegtelen


    De egy ilyen csatához meg nem tudsz írni 1 sort, hogy egybe vetted a dolgokat aztán cső!?
    Pont az ilyenekhez kellene kis leírás
    Meg ne rám alapozz...feljön egy újonc aztán látja, hogy itt 8x is meg lehet támadni valakit akkor ő is azt teszi, tök mindegy mi van szabályzatba!
    Nem csak azoknak kell feltenni a csatát aki tudja is mit lát, hanem mindenki számára érthető legyen aki megnéni
    Bár ezt én se értettem :D


    És én vagyok a hülye, mert nem tudom értelmezni ezt a csatát :D

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • senki nem mondta h hülye vagy!


    Az újoncos dolog miatt igazad van, Ők miattuk ki írhattam volna! (de nem én fogom megtanítani a szabályokat nekik, és ne a csatából okuljon hanem a szabályzatból!)


    Stay, 2009től ,2014-15ig voltak fent csatáim, azokra értettem de már azok eltűntek.
    Azóta nem játszottam csak jelen voltam. És igen az előző 5 csata infóban sincs lényegi dolog jól látod...

    [align=center][img]http://img687.imageshack.us/img687/9167/ksz2.jpg[/img][/align]
  • Nem szeretek történetet írni a csatához mert kiismerhető leszek vele, a védőt is sokan leszedték már, csak szimplán nem fsel.
    Az adott go figyel minket és eltudja dönteni szabályosan játszom-e. Azt a két smiley-t nem az offolásod miatt tettem oda, hanem mert igyekszem betartani a szabályokat!

    Nem is arról volt szó, hogy oszd meg a titkaidat ennek a csatának a kapcsán...csak, hogy mindenki lássa elsőre, hogy miért is van ott 8 kör, mert 10/10 aki megnézi egyből a zúzást vágja le aztán ő érzi magát kellemetlenül, ha visszakérdez jogosan :(


    A csatát meg nem adott GO-nak teszed fel, hanem nekünk egyszerű halandóknak :D

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Szép profit, gratulálok!


    Egyszerűbb egy sort odabiggyeszteni vagy jegyet írni, mint szívatni a "hülye" GO-t, hogy most valami pushing vagy zúzás-e. Főleg, hogy te is keveredtél már magyarázkodós helyzetbe.


    Én amúgy sem szeretem, ha egy nagyobb (méret vagy profit) csata nem kerül ki, vagy csak "hiányosan" a farmköröket tekintve. Jó szándék és tiszta játék mellett is felvetődik az emberben hogy miért sunnyog az illető.



    És volt régen olyan GO, aki nem nagyon tudta elviselni ha még sincs igaza és kötötte az ebet a karóhoz...

    iDvNWxM.jpg

    Ne zavard köreimet!

    Hall of Fame:
    U1-U3-U7-Barym-Orion-Vega-Yakini: Top1 ; Andromeda: Top2

    Ogame.hu: Top1 & 3x Top2 & Top1-2 Blind & Top2 Ninja

  • nem könnyű velem, mások is mondták már! :D


    Igyekszem a jövőben az ilyet elkerülni, vagy egyértelműsítek! :)

    [align=center][img]http://img687.imageshack.us/img687/9167/ksz2.jpg[/img][/align]