Gullcsi [-RA-] - Felcitrom [TEC] - 257.242.000


  • Történet?


    Különös jeleket fogtam. Talán éppen éjszaka lehetett a bolygón, mert ott hasalt bent fenségesen a több ezer szállítóhajó.
    Az őrség sehol... Könnyű kémeim körberebbentek és szorgalmasan jegyzeteltek.
    Fölharsantak a szirénák és már is hadrendbe állt a kedves kis elszállító brigádom. Jancsival a legerősebb emberrel az élen.
    Elhívtam Manut is, felmérni a terepet, hátha lát valamit, amit még szét lehetne szedni és elvinni. Ő ért a legjobban a piachoz. Talált is egy fasza új számítógépet a gyerekeinek.
    Ciriaco felügyelte a takarítást, Urkadet meg szöszmötölt... beszélt valamit, hogy el kellene vinni a termőföldet is... mert jó lenne neki otthon.
    Gagarint leszigetelőszalagozva ott hagytuk az egyik bunkerben, hátha kap egy nagy verést a NOVÁsoktól így hajók nélkül.


    Nah szóval... szépen eltakarítottuk a fölösleges lomokat... bár én nem vettem részt a harcokban, csak hajókkal, mert közben elfelejtkeztem az egészről :D


    Köszönjük szépen a megtisztelő nem figyelmet! Megbántam tettemet, de vissza már nem vihetem, mert a helyi dílerünk Stephanus már feni rá a fogát...
    Unikumot kérek sörrel, köszönöm!



    Támadó Gullcsi [-RA-]
    ________________________________________________


    Kis szállító 20.000
    Csatacirkáló 9.000
    _________________________________________


    Védő felcitrom [TEC]
    ________________________________________________


    Kis szállító 1
    Nagy Szállító 20.203
    Szemetesek 1
    Halálcsillag 1
    Rakéta kilövő 16
    Könnyű lézer 1
    Nehéz lézer 1
    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó Gullcsi [-RA-]
    ________________________________________________


    Kis szállító 19.877 ( -123 )
    Csatacirkáló 8.950 ( -50 )
    _________________________________________


    Védő felcitrom [TEC]
    ________________________________________________


    Megsemmisült!
    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!
    A támadó zsákmányolt:
    1.185.413 Fém, 28.004.669 Kristály és 69.761.117 Deutérium


    A támadó összesen 4.742.000 egységet vesztett.
    A védő összesen 252.500.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 38.392.800 fém és 38.241.600 kristály lebeg.
    A támadó 98.951.199+4 farmkör és kuka egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:20% százalék.
    A támadó(k) által megszerzett törmelék.




    nyereség/veszteség összegzése:




    A támadó(k) összesen


    Fém: 37.832.213
    Kristály: 64.000.269
    Deutérium: 69.011.117
    A támadó(k) nyeresége 170.843.599 egység.



    A védő(k) összesen


    Fém: -127.454.913
    Kristály: -153.233.169
    Deutérium: -70.763.117
    A védő(k) összesen 351.451.199 egységet vesztett(ek).




    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.4

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • hát a szigszalag nem egy tartós fogvatartó eszköz uh megúsztam a verést ...


    azt hittem Gullcsi visszavonultál és egyébként sem vetemedsz olyan galád dologra, hogy erőszakkal szerzel nyersanyagot mások rovására ....


    ejnye bejnye .... egyébként biztos vagyok benne, hogy ebben a nyersanyagban még benne volt néhai farkas kománk maradványa is uh némileg elégtételt szereztél az általa okozott kárnak a RA házatáján ....


    a jövőben inkább szóljál nekem ha ilyeneket találsz ne sározd be a kezedet maradjál inkább a hibernációban de azért most jár a :beer:

  • Én mondtam hogy vidd vissza a törmeléket. Úgy lett volna korrekt. :) Felhívod a figyelmet a hibára.
    (Unicum sörrel nem jó párosítás mert gömbölyűvé teszi a cipőd talpát.)

    Légy közel a barátaidhoz és közelebb az ellenségeidhez.

  • A régi stratéga, akinek a napló bejegyzéseiből egy regényt lehetne írni. Mindig is szerettem olvasni a csatákhoz fűződő "történeteidet". A fenti csata is szép volt, kár, hogy nem voltam már jelen, hogy végig nézzem eme remekmű elkészültét.

    Sokszor eszembe jut, hogy, hogy lettem az Andrón anno közellenség, mert egyszer-kétszer ACS-ba hívtál. Kár, hogy Hydrán nem vagy jelen.

  • 170 milla profit nem rossz

    De hol van az a rész , hogy nincs szived ütni a kicsiket? Elvileg te tanítod őket nem pedig írtod

  • Csabi régen ilyeneket lehetett olvasni szinte minden csatánál :), ezek a bevezetők tették színessé, no meg a trükkös-agyalós-számolós csaták ;) . Szép észrevétel, egy picurka farmkör nem volt esetleg:?: Vagy az már pofátlanság lett volna :S . Jó tankolást, a vésőnek gyors pótlást!

    [color=#A9A9A9][font='Verdana'][size=10][align=center][img]http://imageshare.web.id/images/xo4xq8ieqgnxa76occ4.png[/img][/align] [/size][/font][/color]
  • :D

    Srácok ez egy éves csata, azóta már nincs andró se... de nagyon köszönöm az észrevételeket.

    Yvienne, most az angol Kalyke szerveren játszom aktívan, gyere nyugodtan!

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.