A védelem szerepe a játékban

  • Ez akkor jön csak össze ha már top közt vagy az adott szerveren.

    Gyengébb játékosként nem tudod ezt megtenni mert nem leszel hosszú életű.


    Védelem nélkül csak itthon lehet esetleg megélni.. org-on pl esély sincs rá, reggelre 40 kémjelentés és 5 farm vár bogyónként


    Én játék elején húzom tekit mert kell... Elérek nagyobb szintre és ott megállok vele, mert itt jön az amit mondtál... Ha befarmolnak visszaadom könnyen, csak azért is alapon

    Persze nem is kémkednek már ilyenkor. Szóval így nem nehéz ezt alkalmazni és tényleg nincs szükségem tekire


    Edit: azt megértem ha egy nagy nevű játékos vallja ezt, gyenge szerveren, fél uni barátlistán persze. Az ilyeneknek mondom regeljen be org, ra ahol nem ismerik a nevét és a nyakam ráteszem, hogy megtanul némi tekit húzni :)

    Ezt általánosan értem persze

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von Stay Alive ()

  • Az elején se okoz nagy gondot ha 24/7 be tolja az ember :) amugy amit irtam magyar szerverre irtam , ahol van vagy 5-6k játékos ott teljesen másképp kell játszani ( ha 24/7 be tolja az ember ottse kell védelem de ilyen ember valjuk be nem sok van hosszú távon).:)


    Edit: Én meg már öreg vagyok csak játszani és a flotta meg a nagysága épp elég már ehez amit írtam :) amugy persze kell némi védelem a kamikázék ellen mindenképp mert lehetnek oly kedves játékosok akik csak arra utaznak , hogy tönkretegyék más játékát.


    Meg ha van 100-200 millás tekid de közel vagy egy flottáshoz és bent hagysz 50 milla nyersit az tuti nem marad rajtad :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]

    Einmal editiert, zuletzt von StokyG ()

  • Teki mindig kell egy kicsi... szeretek kisebb teki mögül ksz-ekkel farmolni.

    Ezért kell egy olyan védelem ami bevéd 4-5000 ksz-t és kb 10 milla nyersit!

    Fenének sincs kedve mindenhonnan sf-elni...


    Ami meg a teki törést illeti...

    - van olyan teki ami kihívás... de csak akkor, ha van mögötte valami. Még ds-ekkel se jut eszembe jóságpontokért lavírozni... hacsak nem sérteget a kedves barátunk.

    - a régi időkben voltak olyan emberek, akik 7 naponta léptek fel csak, direkt ezek miatt. Gigateki és gyűlt a nyersi... ez a konzerv bolygó... :D Fincsi!

    - olyan, ami védi az accot a törlés elől (csak egy bolygón van) A tekit ilyenkor nem verem be, mert a többi bolygóról eleget kaszálok, így talán nem törli magát az emberünk

    - 8 kkk-s teki fölött nem is szimuzom :D

    - és a jó öreg giga teki mögött terülj terülj asztalkám... na ez sose marad meg sokáig.

    - 8 kkk fölötti tekik törése: ezekért általában ujjonganak az emberek és szép csataleírás születhet belőle...


    Az orgot leírta Stay...

    „kereszthalálosztag, nem ugrálunk!"

    Kicsit a szűz lelkéről:
    A szűz nem pazarol, nem ugrál...csendesen figyeli a termést. Amikor megérett, beballag a kaszáért, megfeni... Istennek hálát ad a szép termésért... kimegy és lekaszálja... Majd csendben, nyugodtan várja a következő termést. Addig is tervez, beoszt és folyamatosan jár az agya valamin.

  • Sziasztok!

    A barikád másik oldaláról avagy mi motiválja az embert a teki húzásra:

    Na, most pont van egy kis időm, és két napja nem léptem fel.

    Lássuk csak, itt hegyekben áll a nyersi ... itt is, itt is, itt is, össze kéne cuccolni és elverni értelmesen mielőtt betelik valamelyik raktár. Itt ez a bányaszint 1.4 mrd vas kell hozzá, hááát az necces de itt be van mentve 500 m egy deu szürcsögőbe, .. eh ha azt visszavonom sem jön össze. Kutatás még négy hónapig fut abba nem lehet eltenni, hm. Indíthatok egy visszabontást ha ebben a galban mindent egy helyre taligálok az oké, de mi legyen a távoli galban lévő 2 bogyón? Mire onnan leszállítok 2+ óra, addigra már rég nem leszek gépnél (és talán holnap egész nap szintúgy). Na és a deu, huhú! Nyakig. Gyors kérdés fő vásárlónak, szerencsére On és igen, kell is neki akkor legalább ez megoldódott. :) Hogy nekem mikorra? Pfúh, minél később mondjuk holnapután az jó lesz. :D
    Az összes többi >>> TEKI.

    Hát így. Aztán évente egyszer csak jut majd időm játszani is kicsit. ;)
    Üdv.:
    -Il-

    [align=center][url='http://img841.imageshack.us/img841/7335/empialb.png'][img]http://img801.imageshack.us/img801/1876/166jm.gif[/img][/url][/align] [align=center][color=#ffcc00][b]Victory needs no explanation, defeat allows none.[/b][/color][/align]
  • Hehe ez nagyon tetszik :D Ez ugy hangzik mintha akkora nagy gond lenne ezt logisztikailag megoldani , hogy jusson maradjon is. És tényleg majdnem lehetetlen ennyi játékkal ezt kivitelezni és nagyon szépen leírtad a nehézségeket :) Amugy gondoltam már rá , hogy ha jön uj szero pár hét játék azt v. Mert kb csak az eleje pörgös azt kihuny a fény :) nade aki 2 nap 10 percre van nem megoldás mondjuk :) Akkor megvan!!! Termeljenek nekünk a tekik és mi nemverjük le a tekiket :))) így nyugodtan termelgethetnek és építgethetnek tovább :)

    [align=center][IMG]http://lajharz.dtsh.hu/pictures/sig/sigStoky.jpg[/IMG][/align]