[Ö: 16.056.000] KyloRen & atsaba & Laci1994 [Cose], Elektra & hypnose [Justice] vs. Azralot (T: 0, V: 16.056.000)

  • Említettem már sokaknak, hogy abbahagynám a játékot. Ez lehetett volna a leköszönő csatám csakhát durván benézték a srácok. Kiteszem ezt mégis, hogy lássátok milyen impotensek a flottások a Hydra szerveren. 400 csatajelentés és 5 holdkilövés után ezt sikerült össze hozni. Gratulálok az összefogáshoz, és ahhoz is hogy egy szombat estét elbasztatok miattam. Utóbbi nagyon hízelgő. A mikor elindultatok a visszahívott telepített flottára kb 3 órán keresztül fuldokoltam a nevetéstől (még úgy is, hogy felkellett 2 szer kelnem hajnalban). Ezt az élményt is szeretném megköszönni. Még játszogatok kicsit, hogy szép legyen az account, de már nem számít a csúcson hagytam abba ahogy azt kell. Így búcsúzik tőletek a Leo és Hydra TOP1 account:



    Ezen az időponton (22-01-2018 --:--:--) az alábbi flották csaptak össze:



    Támadó KyloRen [Cose]
    ________________________________________________


    Halálcsillag 1.052
    _________________________________________


    Támadó atsaba [Cose]
    ________________________________________________


    Halálcsillag 3.400
    _________________________________________


    Támadó Laci1994 [Cose]
    ________________________________________________


    Csatahajó 30.000
    Romboló 55.000
    Csatacirkáló 100.000

    _________________________________________


    Támadó Elektra [Justice]
    ________________________________________________


    Csatahajó 3.130
    Bombázó 598
    Romboló 3.334
    Csatacirkáló 3.660

    _________________________________________


    Támadó hypnose [Justice]
    ________________________________________________


    Csatahajó 6.001
    Romboló 20.501
    Csatacirkáló 50.001

    _________________________________________


    Védő Azralot
    ________________________________________________


    Rakéta kilövő 7.270
    Könnyű lézer 388
    Gauss ágyú 20

    _________________________________________



    A csata után ...


    Támadó KyloRen [Cose]
    ________________________________________________


    Halálcsillag 1.052 ( -0 )
    _________________________________________


    Támadó atsaba [Cose]
    ________________________________________________


    Halálcsillag 3.400 ( -0 )
    _________________________________________


    Támadó Laci1994 [Cose]
    ________________________________________________


    Csatahajó 30.000 ( -0 )
    Romboló 55.000 ( -0 )
    Csatacirkáló 100.000 ( -0 )

    _________________________________________


    Támadó Elektra [Justice]
    ________________________________________________


    Csatahajó 3.130 ( -0 )
    Bombázó 598 ( -0 )
    Romboló 3.334 ( -0 )
    Csatacirkáló 3.660 ( -0 )

    _________________________________________


    Támadó hypnose [Justice]
    ________________________________________________


    Csatahajó 6.001 ( -0 )
    Romboló 20.501 ( -0 )
    Csatacirkáló 50.001 ( -0 )

    _________________________________________


    Védő Azralot
    ________________________________________________


    Megsemmisült!
    _________________________________________



    A csatát a támadó flotta nyerte!
    A támadó zsákmányolt:
    0 Fém, 0 Kristály és 0 Deutérium


    A támadó összesen 0 egységet vesztett.
    A védő összesen 16.056.000 egységet vesztett.
    Ezeken az űrbéli koordinátákon jelenleg 0 fém és 0 kristály lebeg.
    A támadó 0 egységet zsákmányolt összesen.


    Az esély a hold keletkezésére a törmelékekből:0% százalék.
    A védő(k) által megszerzett törmelék.



    nyereség/veszteség összegzése:


    A támadó(k) összesen
    Fém: 0
    Kristály: 0
    Deutérium: 0
    A támadó(k) összesen 0 egységet vesztett(ek).


    A védő(k) összesen
    Fém: -15.522.000
    Kristály: -494.000
    Deutérium: -40.000
    A védő(k) összesen 16.056.000 egységet vesztett(ek).



    Létrehozó a OGotcha Csatajelentés formázó 4.1.4



    *figyelmeztetés trágárkodásért
    Gurat

  • Hát büszke lehetsz magadra mit ne mondjak...TOP1 ként ilyen gúnyosan beszélsz játékosokról :thumbdown:
    Az, hogy nem jött nekik össze egy dolog...de akkor se illik ezt a részedről ilyen körítéssel feltenned...főleg TOP1 ként
    Legalább próbálkoznak meg látni tőlük csatát...rólad ez nem mondható el
    Kb ki is vagy?


    A támadóknak grat az összefogásért, a védőnek meg jó visszavonulást...

    [align=center][color=#FF0000][size=14]Addig kell tolni a csatákat, amíg van kit leszedni! Ráértek akkor bányászni, ha már kihalt az Uni! [img]https://asiakas.kotisivukone.com/files/danielinprofetiat.julkaisee.fi/Nuclear-war-forcetoknow.com_.jpg[/img][/size][/color] [b][i][color=#FF0000][size=12][/size]Háborúban nincs vasárnap![/color][/i][/b][/align]
  • Kedves Azralot!!!


    Nem tudom, hogy térítetted-e a visszalőtt holdakat a két általad védésre vakból hívott barátodnak, mert ők indulás után vben voltak már, másrészt nem nagyon volt szállítód amivel vissza tudtad küldeni!!! Szerintem kezdjük itt!!!


    Az, hogy mi tévedtünk benne van nem értem ezért miért kell gúnyt űzni a támadó felekből!!! Az, hogy te ezt csinálod nem minket tesz nevetségessé hanem saját magad ugyanis ez semmi másról nem szól csak, hogy a fennkölt egod a szombat este miatt egy kicsit visszaálljon!!!


    Másrészt Azralot...ez nem tiszta még nekünk sem, de vajon miért nem támadtad FAT-et az utóbbi időben??? :D Valszeg mert valaki szivárogtatott ki info-t tőlünk, ugyanis megkeresett minket FAT hogy egyszer kísérjünk vissza!!! Mihelyt rábólintottunk te egyből leálltál!!! Szóval az impotens te vagy van 1000X ds-ed és fs-re használod!!! A támadó oldal legalább nem reszket attól a ténytől, hogy mi van ha...hanem megy és csinálja!!!


    A fő indok amiért így keltél vasárnap az a licit miatti ellenszenv!!! Ha szövetségi társ rak elvből nem rakok rá!!! Te meg még kiírod nekünk közösbe, hogy ha megkértek átengedem!!! Hát...aztán te ki a f....m vagy hogy engedélyt kell kérni tőled??? Elmondtam neked nem vagy király, erre átnevezed a holdjaidat, kigúnyolva a nálunk lévő emberek egy részét??? Nem vagy te se idős se férfi csak egy nagyra nőtt gyerek !!!


    A másik dolog, egész nap a te barátaid zaklattak pmben már már fenyegettek, hogy így kevesek vagyunk meg úgy kevesek vagyunk majd ellenetek, mert 50k rombi 50csh meg az apró megy hozzád védeni....hát...ne haragudj Azra mi nem 3 órát mi egy napot röhögtünk ezen!!! :D:D Úgy, hogy nekem a ds-en kívül igazán még csikó a flottám, de a kettőt egybe is lezúznám!!! Aztán, ahogy ment 4400 ds rögtön jött a levél mentalista kollégádtól, hogy hoppá esélyetek nem lett volna már csak atsaba meg ellenem sem :D:D


    Ezek az apró infok azért úgy gondolom fontosak, és hidd el az én olvasatomban nem vagy te TOP1 csak egy ember aki az egoja miatt bevállalja, hogy bukott szarként távozik a retyón és gratulálok, hogy egy ilyen csatajelentéssel szétoffolod a hírnév termét itt amit mások kemény munkával pakolnak tele legalább valamire való csatákkal!!!!

  • Akkor a mi részünkről is írok egy kis történetet...az egész ott kezdődött, hogy amikor még Azralottal egy szövetségben voltunk elkezdett ránklicitáltáli mert ezt neki szabad, ugye mondanom sem kell, hogy ez nem normális dolog, ígyhát próbáltam olyan megoldást találni ami mindenki számára elfogadható. Sajnos Azra semilyen tárgyalásra nem volt hajlandó és az ő szavaival élve még mi hisztizünk. Ekkor önként kilépett a szöviből, én még próbáltam vele tartani a kapcsolatot, barátlistán fent volt de egy- két szintén önző húzása miatt én is letöröltem róla, mondanom se kell az jött megint, hogy minek hisztizek...
    Ezután elteltek hetek, hónapok, majd szombat este gondoltam egyet és összehívtam a látható embereket egy acsra. Nem kis szervezést igényelt már ez sem, elkezdődött éjfél után a rakétázás ugyanis holdakon 100m -S védelmek voltak. Addig is indultak a dsek mi pedig 4 órán keresztül gyártottuk és lőttük a rakétákat. 48 kör holdrombolás ment összesen közel 200ds-el ez mellett farmoltunk is azrarol, így közel 1 mrd bukója lett.
    A sikeres holdrombolást atsaba vitte be, aminél megláttuk a települő flottát. 8 és fél óra volt még hátra az útból így kissé vonakodva részemről de elkezdtük hypnose és én felváltva figyelni azralotot mikor fordít. Erre azért volt szükség mert hajnalban már csilis is lett a főbolygója. Mondanom sem kell, eléggé fárasztó 8 órán át pht nyomogatni. Nem sokkal a telepítés idejének beérkezése előtt Azra fordított, ekkor pont hypnose figyelte phn és állítása szerint 1-2 mpre be is tudta mérni a fordítást, időt egymástól függetlenül számoltunk és mindenkinek ugyan az jött ki. Délután vártunk közben mentalista és adria visszalőtte azra holdjait, hozzátenném hogy már 1 éve legalább ők v- znek. Volt kör amikor a kellő 715 kh helyett 2888cal támadták egy körben... Itt df-t is sikerült lopnom. ( örülj azra itt is mert ha kylo nem hívja fel rá a figyelmed nem akarnád visszaküldeni a kh-k árát.) Eljött az este kylo időzítette a flottát a megbeszélt időre, úgy számoltunk legjobb esetben 4 mpt kapott azra az alatt bolygoról pedig nem lehet menteni, ez valamilyen rejtélyes módon mégiscsak sikerült de nem bánom összeségében szerintem egy jó este volt.
    A megnyilvánuláshoz semmit nem fűznék hozzá, láthatja mindenki, hogy milyen játékos. Elmegy nem lesz kevesebb ogame, grat a top1 címhez, hidd el nem hajókat gyártanék váltogatnám rendesen bányába deut már én lennék az de nekem a helyezés nem számít úgy mint neked. Számomra a top1 olyanok itt hydrán mint hypnose, kylo rent vagy atsaba. Próbálkoznak és nem azon élik ki magukat hogy egész nap aukció utosló mp-ében felüllicitálják a szövitársukat...