Game Operator Felvétel

  • Gondoltál már arra hogy időt szánj arra hogy segítséget nyújts a játékosoknak mint GameOperator az egyik univerzumban?
    Ha a válaszod igen, vedd figyelembe az alábbi pontokat és ha a jelentkezési lehetőség nyitva van, startolj rá.
    :D


    Mit csinál egy GO?

    • Egy GO elolvassa a játékosoktól beérkezett kéréseket/kérdéseket és válaszol rájuk, nagyrészt a jegyrendszeren vagy IRC-n keresztül.

    • Egy GO ellenőrzi a rábízott univerzumot, olyan játékosokat keresve akik megsértették a játék szabályokat és kitiltja vagy figyelmezteti őket, szükség szerint.

    • Egy GO barátságosan bánik a felhasználókkal és segítőkészen reagál a kéréseikre/kérdéseikre, együtt dolgozik a csapattal és segíti csapattársait.


    FONTOS MEGJEGYZÉS:
    Az a jelentkezés ami nem felel meg az alábbi követelményeknek
    (beleértve a minimum 500 szót),
    nem lesz elfogadva!


    Mik a csapattagság előkövetelményei?

    • 18 életévet betöltött; Jogi okok miatt.

    • Van elég szabadideje amit a munkára szánna (naponta átlagosan legalább két óra).

    • Elfogadja a pozitív visszajelzéseket vagy kritikákat más csapattagoktól, emellett is jól dolgozva a csapat tagjaként.

    • Segítőkész és "könnyed" (nyugodt, rugalmas, barátságos) személyiségű.

    • Elegendő játékkal és szabályokkal kapcsolatos tapasztalattal rendelkezik ahhoz hogy segítséget nyújthasson az embereknek.

    • Élvezi a csapatban végzett munkát és kommunikációt.


    Mit foglaljak bele a jelentkezésembe?


    A jelentkezés legalább 500 szóból álló, jól megfogalmazott és megformált iromány kell hogy legyen!

    • Hogyan és miért felelsz meg a csapattagság előkövetelményeinek.

    • Röviden a való életbeli munkatapasztalatodról tanulmányaidról, szabadidős tevékenységeidről (egyszóval, magadról :P ).

    • Miért téged vegyünk fel.

    • Valójában mi motivál arra hogy jelentkezel a csapatba.

    • OGame játéktapasztalat; az OGame.hu és más országok (pl. de, org, es.. stb.) univerzumaiból; fórum aktivitásról is írj (fórum felhasználónév).

    • Mely OGame univerzumokba játszottál már és melyekben játszol most.

    • Ha tiltva lettél régebben akkor milyen indokkal.


    A jelentkezési lehetőség jelenleg
    Zárva!


    A jelentkezésedet küldd el e-mailben a következő címre:
    applications@ogame.hu
    és ne feledd a fenti követelményeket teljesíteni.



    Sok sikert kívánunk,
    OGame.hu Game Team

  • A Game Operator felvétel nyitva van. Jelentkezni lehet de előre mondom (mivel általában emiatt szoktak többször is megkeresni), nem fogok azonnal válaszolni. Legkorábban egy hónappal később lehet engem amiatt fölkeresni, hogy még nem jött válasz. Egyszerre szoktam válaszolni a jelentkezésekre, általában 1-2 héttel a megnyitás után, de az is lehet hogy később. Köszönöm! :)

  • A jelentkezési lehetőséget most megnyitom!


    Megjegyezném hogy lehet hogy van néhány olyan ember akit a legutóbbi jelentkezési lehetőségnél elfogattam de nem vettem be a csapatba, hanem "várólistára" tettem. Azoknak az embereknek itt üzenem hogy küldjék el újra a jelentkezésüket, mert a számítógépem január közepén meghalt és elvesztek a rajta lévő outlook-ban mentett levelek (tehát nem tudom hogy kik azok akiket várólistára tettem). Emiatt sajnos a várólista kiürült és a beküldött jelentkezéseket újra elbírálom.


    Továbbá a témaindító hirdetést frissítettem, olvassátok el és tartsátok be a jelentkezés írásakor!

  • A jelentkezési lehetőség még nyitva van! Aki eddig még nem jelentkezett, de szeretne jelentkezni, az olvassa el a témanyitó postot és azt figyelembe véve írjon egy jelentkezést! Még 2 hely van a GameOperatorok között.

  • És ennyi volt hölgyeim és uraim! Lezárom a felvételt. Aki eddig még nem kapott választ az hamarosan kapni fog. Ha nem kap egy héten belül akkor írjon nekem újabb e-mailt. Akinek a jelentkezése ez után a hozzászólásom után érkezik, azt nem veszem figyelembe!

  • A GO felvételt megnyitom. A jelenlegi GO-k egy részének inaktivitása és Tatou valamint bary távozása miatt kábé 6 GO-ra lenne szükség.
    A jelentkezéseket Lorovusnak küldjétek a mailcímére és ne a fórumon PM-ben. (lorovus@ogame.hu)


    A tárgyban mindenképp tüntessétek fel, hogy "ogame.hu GO jelentkezés"


    Lorovus majd válaszol mindenkinek, kérlek benneteket hogy amíg nem érkezik tőle válasz, addig ne is írkáljatok neki "namivammá" kategóriás üzeneteket.


    equinoxx

  • Kedves Játékosok!


    A GO felvétel még mindig nyitva!
    1 go Jelentkezését várjuk a game teambe!


    Jelentkezni lehet: applications@ogame.hu

    [color=#ffff99][align=center]"Addig boldog az ember, míg azt hiszi, elvarázsolt helyen él. Aztán felnövünk és megszakad a szívünk..."[/align][/color] [align=center][img]http://kepfeltoltes.hu/120422/1215442374Ogamesigsupernat2_www.kepfeltoltes.hu_.gif[/img][/align] [align=center][color=#ff0000] uni 1 - Top30 R.o.A vezér asszony ^^ [/color][/align]